Tema: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

igrala sam prekjucer na full tiltu turnir za 1 dolar, rebuy. malo vise nego 3000 ljudi, hrpa rebuyeva.

druga sam bila, 1034 dolara, prvo mjesto je bilo oko 1600. bila sam na head upu slabija po žetonima, no nisam htjela se zezat sa dijeljenjem novaca. reko, idem probat na prvo a ako ne, i ovo je super. dobila sam a8, tip q10 i all in osli i izbacio me smile, 9 i pol sati igre, 21:30 do preko 6 ujutro.

ovo je slika sa ranking stranice, ne znam kako nac na poker stranici rezultate da ih uslikam. nisam se to sjetila napravit odma nakon igre.

http://img831.imageshack.us/img831/3863/slikapoker1.png



ovo je inace bio moj prvi turnir sa pravom lovom na full tiltu, što je zanimljivo, jer mi je na pokerstarsu nesto vise od mjesec dana prije isto bila prva uplata (isto 10 dolara), i tu vecer sam osvojila 575 dolara, 2 dva uloženo. cetvrta od 5000 ljudi. dobila 7 ili 8 puta dva asa u 8 sati igre. zadnja mi je karta bila AA, tip me izbacio sa 10 10. sad

http://img815.imageshack.us/img815/8356/slikapoker2.png


inace igram najvise na poker770. no ostavila sam si sad 30 dolara na tiltu.

igram na ovim stranicama 5-6 mjeseci. (ft, ps i navise p770) i zaradila sam 13810 kuna do sada. zapisujem si, a ubrajam samo dobitke koje vidim u kešu, znači samo one svote na koje stisnem redraw.

ne znam da li je solidno za 5-6 mjeseci igre,  s tim da dosta duže od toga igram poker, no prije 5-6 mjeseci sam tek pocela zarađivat. (par mjeseci prije toga bio je period jahanja po starsu sa 50 dolara sa pokerstrategija, koje sam izgubila na kraju) a pravu lovu sam pocela zarađivat prvo na pokeru 770 jer imaju odlicne frerollove za zapocet. tamo mi je nadimak BabyBasset . možda se znam s nekima od vas  smile  wink

Zadnji popravljao bassetbaby (23-05-2011 17:02:49)

30

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

SUper, cestitam.

Sad lijepo kad imas para, kupi si HEM(Holdem Manager) i ne moras vise nista zapisivati, sve ti automatski vodi. Plus mozes vidjeti sve u vezi svoje, a i tudje, igre smile

"Emancipate yourself from mental slavery,
none but ourselves can free our mind"
00

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

Anakiir napisao:

SUper, cestitam.

Sad lijepo kad imas para, kupi si HEM(Holdem Manager) i ne moras vise nista zapisivati, sve ti automatski vodi. Plus mozes vidjeti sve u vezi svoje, a i tudje, igre smile

hvala
ne znam da li je to dozvoljeno na tiltu i stars. znam da neke stranice smatraju da takve stvari daju ne-fer prednost pojedincima.
lijepo je nekad znat neke stvari o igraču, ali mene to u puno slučajeva samo nepotrebmo prokupira.

Zadnji popravljao bassetbaby (21-04-2011 16:48:18)

00

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

svaka čast!  big_smile
uvijek mi je drago vidjet da cure rasturaju cool

00

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

Skyler napisao:

svaka čast!  big_smile
uvijek mi je drago vidjet da cure rasturaju cool

+1 i cestitam

00

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

:card_heart  :card_heart  :card_heart

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

Svaka cast smile

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

bassetbaby napisao:
Anakiir napisao:

SUper, cestitam.

Sad lijepo kad imas para, kupi si HEM(Holdem Manager) i ne moras vise nista zapisivati, sve ti automatski vodi. Plus mozes vidjeti sve u vezi svoje, a i tudje, igre smile

hvala
ne znam da li je to dozvoljeno na tiltu i stars. znam da neke stranice smatraju da takve stvari daju ne-fer prednost pojedincima.
lijepo je nekad znat neke stvari o igraču, ali mene to u puno slučajeva samo nepotrebmo prokupira.

dozvoljeno ti je imat taj alat smile ima ga valjda 90% ljudi koji igraju  smile

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

bassetbaby napisao:

hvala
ne znam da li je to dozvoljeno na tiltu i stars. znam da neke stranice smatraju da takve stvari daju ne-fer prednost pojedincima.
lijepo je nekad znat neke stvari o igraču, ali mene to u puno slučajeva samo nepotrebmo prokupira.

1) Dozvoljeno je.

2) Nitko te ne tjera da imas HUD(Heads Up Display), tj. tudje statse na ekranu. Iako bih osobno to vise nego preporucio, druga stvar koja je barem jednako bitna je da mozes pratiti svoju igru, zaradu, gubitke i sve ostalo, te naposlijetku analizirati svoje ruke i vidjeti sto si mogla bolje odigrati wink

"Emancipate yourself from mental slavery,
none but ourselves can free our mind"
00

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

znaci, vecina was ima holdem manager?
mislim cak da ima besplatni free trial , jel tak?

2. e, jedan update.
full tilt dobio svoj .com nazad na neko vrijeme. tužitelji kazu da ih ne zanimaju igrači izvan US-a, a što se tiče tih igrača iz amerike, trenutno im je dozvoljeno sa skinu lovu.

(moglo bi mi skidanje love koje sam pokrenula juce onda potrajat..)

vjerujem da to vrijedi i za druge stranice koje su optuženee za pranje novca i ostalo.
znaci, ne zanimamo ih za sada smile

3. e, jel vama cudno sto nasa državica već nije uvela neki porez na ovo?  smile  vjerujem da, cim malo skuže kolko bi mogli uzet, da ce se nešto slično desit.

00

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

a i sjetila sam se, ljudi iz pokerstarsa su mi jednom napisali mail kako znaju da koristim neki takav HUD programčić, i da ga odmah maknem.

Zadnji popravljao bassetbaby (21-04-2011 18:12:15)

00

12

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

http://www.pokerstars.net/poker/room/terms/prohibited/

Tu ti piše koje programe smiješ, a koje nesmijes koristiti.

00

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

na ovom holdem manageru ne znam nist
importiram ruke sa tilta i ima onaj postgres ali nemam nikakve liste igraca, niti mogu sebe nac da vidim grafikone il nest.
pomoc

00

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

Čestitam!
Napokon i neka cura sa foruma koja je dobra u turnirima   smile  smile

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

PocketRockets napisao:

Čestitam!
Napokon i neka cura sa foruma koja je dobra u turnirima   smile  smile

:card_club  :card_spade  :card_diamond  :card_heart  hvala  smile

00

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

http://img694.imageshack.us/img694/4039/slikapoker3.png

igrala sam sad, od dva ujutro do 5:40 na pokerstarsu "10 for 10", besplatni turnir u koji sam usla sa jednom od nekoliko ulaznica sto sam dobila nakon uplate.

1000 nagradni fond, petstotinjak ljudi, treca bila, 97 dolara.

10

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

http://www.holdemmanager.com/

Ima i manual, ima i forum. Usput imas i Google.

EDIT: link fix xD

Zadnji popravljao Anakiir (22-04-2011 07:18:56)

"Emancipate yourself from mental slavery,
none but ourselves can free our mind"
00

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

isse, kak si nekak simpaticna... ali u svakom slucaju lijepo. pohvale za rezultate

Anakiir napisao:

http://www.holdemmanager.com/

Ima i manual, ima i forum. Usput imas i Google.

EDIT: link fix xD

isuse vrijeme je da i ja namjestim to sranje, kolko bi tek onda bio besan

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

Svaka čast samo nastavi tako dalje big_smile

00

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

di su sad ove hane i šonje i pm.. 

big_smile congrats

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
10

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

hvala
ste igrali na tiltu rush poker?
ja danas probala, 2 dolara, bila dvjesto i neka, 15 dolara dobila. ne znam sto bi mislila o tom pokeru. probat cu jos pa vidjet.
sta vi mislite?

00

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

bassetbaby napisao:

hvala
ste igrali na tiltu rush poker?
ja danas probala, 2 dolara, bila dvjesto i neka, 15 dolara dobila. ne znam sto bi mislila o tom pokeru. probat cu jos pa vidjet.
sta vi mislite?

Ne znam za turnire, ali bez HUDa nemoj ni pomisljat cash.

Isto tako, sto vise ces igrati, to ces sve vise mijenjati misljenje o njemu. Prvo jebeno, pa katastrofa, pa ipak dobro, pa b ah, svi su nuts. pa woot, ekipa ne zna i stacka se sa TPTK, itd itd itd.

Ja igro mozda 60ak ruku NL10 rusha, bio lagano u plusu i odusto.

Da, znam da nisam bas pomogo big_smile

"Emancipate yourself from mental slavery,
none but ourselves can free our mind"
00

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

smile                   B  R A V O                        big_smile                             Uzgred,ja sam Ahahahaaaaa  smile

00

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

ma rush turniri su uzasno da soft. One multientry doslovce ces svaki put deepat svakog igrajuci ABC.
Rebuy 3ica je takodjer isto tako soft i draza mi je od od 2$ multientry.
10ka rebuy rush mi je najdrazi turnir wink wink

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

25

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

Super ti ide, ajme .... a jos sa HoledmManagerom smile

...ako nist ne znas o njemu imas dosta na youtube-u tutoriala koji te upoznaju sa programom tak da ti to nece biti problem

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00