Tema: Pomoć potrebna

http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hcs_image_uploader/uploads/70000/0/70289/thumb/p15ubgi6jhv07lph62adof17qp1.jpg

Pozdrav !!  Novi sam  na forumu pa se ispricavam ako sam sta krivo napravio , i neznam jel se vidi slika uopce .

Igram na Fulltiltu od 1 mj 2010 NL 50 , cijelu proslu godinu sam  bio u plusu ,  ne puno al sa bonusima jedna pristojna HRV placa , ja pre zadovaljan.
U ovoj godini , zadnjih 200 000 ruku gubim 2000$ ,
Iskreno mislim posto sam bio zadovoljan da sam se previse opustio , nisam gledo videa , nisam ulagao u znanje  , uletio u  downswing , pa zatilto ,  pa jos malo tilto , i evo gdje me to dovelo , imam osjecaj da je igra napredovala a ja sam ostao na livelu od prije pol godine ,  zapravo jos gore ,
sve mi se izmjesalo u glavi , pa ako ima netko da bi malo pomogo ??? Inace  sam iz Rijeke , imam 28 god.

Zadnji popravljao SuzyR (27-04-2011 15:46:32)

00

Re: Pomoć potrebna

Milen???

00

Re: Pomoć potrebna

Stavi statse da pogledaju ovi šta znaju možda se može koja rupa začepit.

"Quit your job"
Dirk Diger poker blog
00

4

Re: Pomoć potrebna

evo stavljam graf ,malo sam spor. Neznam kako stavit sliku od pozicija i statistika !?

Zadnji popravljao SuzyR (27-04-2011 15:16:45)

00

5

Re: Pomoć potrebna

94

00

6

Re: Pomoć potrebna

Ako nemate sta pametno napisat , nemojte mi kvarit temu . Molim lijepo i hvala lijepo !

Zadnji popravljao SuzyR (27-04-2011 15:20:06)

00

Re: Pomoć potrebna

SuzyR napisao:

evo stavljam graf ,malo sam spor. Neznam kako stavit sliku od pozicija i statistika !?

prtscr

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

8

Re: Pomoć potrebna

Pozdrav isto iz Rijeke  wink
Gadan graf :S ali dobar volume  big_smile Koliko stolova igras?

when you feel like quitting think about why you started..
00

9

Re: Pomoć potrebna

Prije 16 , zadnje vrijeme 12

00

10

Re: Pomoć potrebna

premalo je to stolova. minimum 18 ako zelis napredovat i popravit igru.

00

Re: Pomoć potrebna

SuzyR napisao:

Prije 16 , zadnje vrijeme 12

U tom grmu lezi
http://img6.imageshack.us/img6/4308/rabbitk.jpg

Probaj 10ak k ruku odigrat na 4-6 stolova i bit ce bolje..

A naravno i gledanje coaching videa,neka knjiga,prckanje po filterima u hemu i sl. su stvari koji ti sigurno nece odmoc..



Edit: esco je uletio dok sam pisao i ubacivao sliku..LOL

Zadnji popravljao Dr.Greenthumb (27-04-2011 16:25:28)

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

12

Re: Pomoć potrebna

Dr.Greenthumb napisao:

Probaj 10ak k ruku odigrat na 46 stolova i bit ce bolje..

A naravno i gledanje coaching videa,neka knjiga,prckanje po filterima u hemu i sl. su stvari koji ti sigurno nece pomoc..

fyp imo

00

Re: Pomoć potrebna

SuzyR napisao:

Iskreno mislim posto sam bio zadovoljan da sam se previse opustio , nisam gledo videa , nisam ulagao u znanje  , uletio u  downswing , pa zatilto ,  pa jos malo tilto , i evo gdje me to dovelo

Kako si mislio da ces biti winner i dalje ili se dizat u limitima ako ni malo ne radis na igri?
Igra je ostala ista, dobri igraci igraju vise limite, losi su zapeli, fisheva ima a amera nema

fr ili 6max?
24 stola je kljuc uspjeha

edit:

http://assets.diylol.com/hfs/e9d/cbe/bf5/resized/the-most-interesting-man-in-the-world-meme-generator-i-dont-always-crush-the-games-but-when-i-do-i-prefer-to-play-24-tables-634ebb.jpg

Zadnji popravljao Andre_787 (27-04-2011 16:31:48)

00

14

Re: Pomoć potrebna

Pa smanjio sam na 12 stolova , prckam po hemu svaki dan , gledo sam videe od  damn ringera , platio Mpethybridgeu 2 sesiona preko skypea , nema vise novaca  za sesione , pa eto ovo su potezi ocajnika , cure pare na sve strane , odigro sam do sad oko 1 000 000 ruku tako da 4 stola nema bas smisla

00

15

Re: Pomoć potrebna

Andre_787 napisao:
SuzyR napisao:

Iskreno mislim posto sam bio zadovoljan da sam se previse opustio , nisam gledo videa , nisam ulagao u znanje  , uletio u  downswing , pa zatilto ,  pa jos malo tilto , i evo gdje me to dovelo

Kako si mislio da ces biti winner i dalje ili se dizat u limitima ako ni malo ne radis na igri?
Igra je ostala ista, dobri igraci igraju vise limite, losi su zapeli, fisheva ima a amera nema

fr ili 6max?

FR , eto vidis kako sam mislio , mislio sam kurcem , samo igrat i to je to , rjeđe sam i igro jer sam imo i nekih drugih obaveza , zaboravio osnove , stare rupe se prosirile , dosle nove , a i one koje sam odavno zakrpo pocele popustat po savovima , i zbroji uz to stres , nemas para za trosit , svaki sesion -ev
24 stola je kljuc uspjeha

edit:

http://assets.diylol.com/hfs/e9d/cbe/bf5/resized/the-most-interesting-man-in-the-world-meme-generator-i-dont-always-crush-the-games-but-when-i-do-i-prefer-to-play-24-tables-634ebb.jpg

00

Re: Pomoć potrebna

SuzyR napisao:

1 000 000 ruku tako da 4 stola nema bas smisla

Ja sam igrao dosad skoro uvijek na 3-8 stolova, meni sad nema smisla igrati na 20?
koja ti je logika u tome?

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Pomoć potrebna

jbg stari al neces moc taj minus odmah pokrit smanji broj stolova i usredotoci se na igru, znaci bez opustanja wink
Isto tako bih ti preporucio krace sessione i radi pauze da ti se malo glava ohladi zbog tiltanja, pocni ulagat u igru i sigurno ce ti se to vratit ako si prije bio winning player wink
ps kaj sad trenutno igras koji NL mislis li se spustat mozda zbog minusa ovog na nl50ici  ?
gl

Zadnji popravljao BugsBunnyD (27-04-2011 16:57:01)

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

18

Re: Pomoć potrebna

Suzi ne slusaj ih. puno stolova = puno iskustva = puno love kad te jednom krene.
i veci rakeback ofc. brze ces i napredovat.

00

19

Re: Pomoć potrebna

4ladX napisao:

premalo je to stolova. minimum 18 ako zelis napredovat i popravit igru.

Aj ti se nemoj vise javljat majke ti , izadi malo iz tog sobicka , udahni  malo svjezeg zraka, mozda ce i neka stvarna osoba htjet sa tobom popricat , osim tvoje mame , neboj se samo hrabro !!!

00

20

Re: Pomoć potrebna

http://www.bug.hr/_cache/b85cb591b01cdabf53b6e14f28a9f6d5.jpg

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

21

Re: Pomoć potrebna

Rear_Admiral napisao:
SuzyR napisao:

1 000 000 ruku tako da 4 stola nema bas smisla

Ja sam igrao dosad skoro uvijek na 3-8 stolova, meni sad nema smisla igrati na 20?
koja ti je logika u tome?

Zato sto bi tebi na 20 stolova bilo to sve prebrzo , nebi mogo sve pohvatat , a meni koji sam naucio igrat na 16 stolova 4 stola bi mi bilo presporo , dosadno

00

22

Re: Pomoć potrebna

vani sam, surfam s moba kojeg sam kupio od poker winningsa.

00

23

Re: Pomoć potrebna

SuzyR napisao:

Zato sto bi tebi na 20 stolova bilo to sve prebrzo , nebi mogo sve pohvatat , a meni koji sam naucio igrat na 16 stolova 4 stola bi mi bilo presporo , dosadno

Dođeš po savjet i onda ne slušaš savjete. Šta želiš da ti ljudi kažu? Da če se situacija okrenut, da češ počet opet zarađivat? Evo: situacija če se okrenut.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

24

Re: Pomoć potrebna

BugsBunnyD napisao:

jbg stari al neces moc taj minus odmah pokrit smanji broj stolova i usredotoci se na igru, znaci bez opustanja wink
Isto tako bih ti preporucio krace sessione i radi pauze da ti se malo glava ohladi zbog tiltanja, pocni ulagat u igru i sigurno ce ti se to vratit ako si prije bio winning player wink
ps kaj sad trenutno igras koji NL mislis li se spustat mozda zbog minusa ovog na nl50ici  ?
gl

Igram nl 50 , probao sam malo na nl 25 , pa ne cijenim betove ono 5 $ pa isplacujem , pa puno velikih  blefova pa mi dode na isto . A dobro kazes , probat cu 8 komada , i  ovo sa kracim sesionima bi mogo probat

00

25

Re: Pomoć potrebna

Wrong. Nemoj gledat na betove kao na $ nego kao na bb-ove. Ako gledaš kao na $ onda ti je to veliki leak (znam iz iskustva).

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00