Tema: VIDEO: Deco na $24 SNG turbo

DOWNLOAD - desni klik i Save As..

00

Re: VIDEO: Deco na $24 SNG turbo

Svaka čast deco, jako lijepo od tebe! smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: VIDEO: Deco na $24 SNG turbo

nh...... wink

znao sam!
00

Re: VIDEO: Deco na $24 SNG turbo

running good smile ne igram sitngoe ali dobar video

ili jesi ili nisi
00

Re: VIDEO: Deco na $24 SNG turbo

Djabalebaros napisao:

running good smile ne igram sitngoe ali dobar video

ty jep istina malo me islo u sessionu al nije odabrani session neg se tak poklopilo
p.s. dobar prvi post smile

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: VIDEO: Deco na $24 SNG turbo

daj mi reci deco na 16:55 guras u gornjem lijevom stolu A3 off...
Imas jednog shortya i jednog malo veceg stacka na SBu i BBu zar nije bolje openat 2.5x nego zgurat ?
Nznm ja inace kad zguram dosta cesto naletim na neki premium i onda mi ode 1/3 stacka a mozda da sam otvorio samo 2.5x svejedno uzimam blindove... Na SBov all in cu to callat (zbog njegovih statsa) u ovoj situaciji no na BBov all in bih foldao  posto ne zelim si riskirat  stack... A i sam si kasnije vidio da je imo bolji hand no dobro si runnao big_smile
Dosta me muci ta kasnija faza kad nas ostane par imam stack dobar za ITM no bubliram cesto upravo zbog takvih situacija kad sam na BTNu...

Zadnji popravljao BugsBunnyD (20-05-2011 14:18:55)

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: VIDEO: Deco na $24 SNG turbo

@bugs
oba su zapravo shorty, kad bi rejzali 2.5x pa foldali na 3bet(vjerojatno si na to mislil da izbjegnemo AI s A3o) dobili bi loš image i često bi nas 3betali blindovi a i ostali u dr situacijama tj rijeđe bi nam stealovi uspjevali..nije bitan nas stack u toj situaciji neg najveci protiv kojeg guramo a to je bb s oko 11BB kojeg s svojim stackom pokrivamo dobro a i da ne nikak nemozes dizat 2.5x pa foldat na njegov all in zbog oddsa..
u takvim situacijama nije bitno dal dobro runnas il ne(tj kak hand zavrsi) nego da odigras kak spada a to je u ovom slucaju all in po meni nema bolje opcije..

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

8

Re: VIDEO: Deco na $24 SNG turbo

Pohvale za video, ali najbolje bi bilo da se igra jedan ili dva stola dok se rade ovakva videa. Prvo, veća i jasnija bi bila slika,a drugo ovakve situacije( koje bugsu nisu jasne),a zbog kojih se i snimaju videa, bi bile lijepo objašnjenje i ne bi se samo preletjelo preko njih.

Zadnji popravljao karik (24-05-2011 00:21:33)

00

Re: VIDEO: Deco na $24 SNG turbo

bolje bi bilo pauzirat vid(nisam se sjetil smile) kod zanimljivih spotova nego smanjit br stolova jer bi gadno bilo ak bi na tom jednom il oba stola bustal prerano..i video bi bil dosadan malo bi bilo akcije kad bi samo 1-2 stolova igral..

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: VIDEO: Deco na $24 SNG turbo

deco99 napisao:
Djabalebaros napisao:

running good smile ne igram sitngoe ali dobar video

ty jep istina malo me islo u sessionu al nije odabrani session neg se tak poklopilo
p.s. dobar prvi post smile

nice

00

Re: VIDEO: Deco na $24 SNG turbo

deco99 napisao:

@bugs
oba su zapravo shorty, kad bi rejzali 2.5x pa foldali na 3bet(vjerojatno si na to mislil da izbjegnemo AI s A3o) dobili bi loš image i često bi nas 3betali blindovi a i ostali u dr situacijama tj rijeđe bi nam stealovi uspjevali..nije bitan nas stack u toj situaciji neg najveci protiv kojeg guramo a to je bb s oko 11BB kojeg s svojim stackom pokrivamo dobro a i da ne nikak nemozes dizat 2.5x pa foldat na njegov all in zbog oddsa..
u takvim situacijama nije bitno dal dobro runnas il ne(tj kak hand zavrsi) nego da odigras kak spada a to je u ovom slucaju all in po meni nema bolje opcije..

nas 3betal

00

12

Re: VIDEO: Deco na $24 SNG turbo

smile nas prodal $$ tongue

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00