51

Re: Koliko bi betali?

Rear_Admiral napisao:

Da, mene isto zanima. Ja trebam rijesiti zavrsni rad, pa sam cak razmisljao da spojim nesto s pokerom, ali mi nista ne pada na pamet. Na ekonomiji sam.

onda ti itekako savjetujem poker, ima tu puno materijala korisnih za takve radove. tebi bi onda trebalo biti jos poznatije nego meni ono o cem sam pricao, funkcije korisnosti, Kellyjev kriterij i to smile

jesi li upoznat sa teorijom igara, mislim da ona ima jako puno primjene u ekonomiji i financijama.. a moze se itekako dobro iskoristiti u pokeru.

ps. isprike na offtopicarenju..

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: Koliko bi betali?

ni lipe... poker nije kocka!

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

Re: Koliko bi betali?

100 kuna

00

54

Re: Koliko bi betali?

stu napisao:

jesi li upoznat sa teorijom igara, mislim da ona ima jako puno primjene u ekonomiji i financijama.. a moze se itekako dobro iskoristiti u pokeru.

o ovome sam baš nekidan razmišljao...teorija igara i poker su vrloo povezani i može se tu iskombinirat nešto....baš bi to moga proučit jer san zaboravija dosta toga na tom polju
u svakom slučaju vrlo zanimljivo

When you got nothing, you got nothing to lose
00

55

Re: Koliko bi betali?

JustFighter napisao:

ni lipe... poker nije kocka!

Jel to zajebancija?

00

Re: Koliko bi betali?

http://img845.imageshack.us/img845/9489/galkula.jpg

Ne..Ovo je zajebancija..

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

Re: Koliko bi betali?

big_smile

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

58

Re: Koliko bi betali?

kiklop napisao:
stu napisao:

jesi li upoznat sa teorijom igara, mislim da ona ima jako puno primjene u ekonomiji i financijama.. a moze se itekako dobro iskoristiti u pokeru.

o ovome sam baš nekidan razmišljao...teorija igara i poker su vrloo povezani i može se tu iskombinirat nešto....baš bi to moga proučit jer san zaboravija dosta toga na tom polju
u svakom slučaju vrlo zanimljivo

slazem se, prilicno je zanimljivo. ono sto se moze napraviti je razbiti poker na jako jednostavne igre koje se onda mogu rijesiti pomocu teorije igara. te igre isprva izgledaju retardirano i glupo, ali njihova rjesenja se mogu koristiti i na pravilan nacin interpretirati u pravom Holdemu kakvog znamo i igramo.

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

59

Re: Koliko bi betali?

Da mi je svejedno za BR:
30%
40%
80%
Da mi nije svejedno za BR:
10%
15%
30%

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Koliko bi betali?

Da, ali napisati 30 strana na neku od tih tema je meni nezamislivo + koristenje 15 izvora literature i jos naci predmet koji sam slusao a da ima veze sa tim. (teoriju igara nisam slusao i ne znam bas puno o tome, a trebas slusat neki predmet da bi mogao pisati zavrsni iz tog predmeta).

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

61

Re: Koliko bi betali?

Rear_Admiral napisao:

a trebas slusat neki predmet da bi mogao pisati zavrsni iz tog predmeta).

Statistika?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

62

Re: Koliko bi betali?

...teorija igara je meni bila pod mikroekonomija ja mislin....

00

63

Re: Koliko bi betali?

Rear_Admiral napisao:

Da, ali napisati 30 strana na neku od tih tema je meni nezamislivo + koristenje 15 izvora literature i jos naci predmet koji sam slusao a da ima veze sa tim. (teoriju igara nisam slusao i ne znam bas puno o tome, a trebas slusat neki predmet da bi mogao pisati zavrsni iz tog predmeta).

ovisi onda sve o tome kakav treba biti završni rad. ja sam išao po principu da tražim mentora kod kojeg bih mogao pisati diplomski na ovu temu i našao jednu genijalnu profku koja je i sama dosta članaka i radova objavila na temu zabavne matematike, igara s kartama i kockama i slično. tako da, nit mi je išta držala ta profka tokom studija, nit sam imao predmet koji je usko vezan za poker (bilo bi zakon da postoji takav big_smile). istina, slušao sam i vjerojatnost i statistiku i teoriju igara, ali poanta je da nisam morao slušati neki predmet da bih mogao pisati rad iz njega. znanje koje imam iz teorije igara mi nije bilo presudno da se snađem u ovoj literaturi.

al ako nisi slušao ni statistiku npr, onda se slažem da bi teško bilo sklepati neki ozbiljan rad od 30 strana.

Zadnji popravljao stu (11-05-2011 18:37:41)

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: Koliko bi betali?

Statistiku sam slusao, ali pisati rad iz toga mi se jednostavno cini suludim. Ne znam ni kako bi napisao 30 strana kad sve iz pokera mogu sastaviti na 2 strane. big_smile

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

65

Re: Koliko bi betali?

niveaformen napisao:

Zguro bi cijeli roll u sva 3 slučaja

potpis!

00

66

Re: Koliko bi betali?

dfable napisao:

Da mi je svejedno za BR:
30%
40%
80%
Da mi nije svejedno za BR:
10%
15%
30%

znaci ne bi shipo pf AA v KK da ti tip (po)kaze hand (hint: farha v gold)?
ako sad krenu price "zato je brm bla, bla, 20bi+" onda evo kontraargument: zivot je jedan, ne 20+

00