Tema: Bini i Knez traže kandidate

Knez i ja tražimo par ljudi koje bi stejkali za hunl (možda i turnire / plo al nije likely).

Uvjeti:
-dolazak u zg na upoznavanje
-Biti voljan irgati poker full time (drugi posao uz poker ne dolazi u obzir. Jedino fax je toleriramo).
-biti voljan minimum jednom tjedno provesti 2 sata kod mene ili kneza na coachingu (obv je i remote varijanta moguća)
-igrat minimum 35k hands mjesečno
-imati osnovno znanje pokera (zna što je 3bet i sl.)
-dati pristup acountima i moneybookersu za vrijeme stejkinga
-dobit se djeli 50:50 uključujući rb i sve ostale promocije
-trajanje stejka je 1godina
-stejksi će ovisiti o kvaliteti koju igrač pokaže na coaching sessionima. Iste ćemo povećavati ukoliko se pokaže da stejker beata.
-Dobit iz stejka se djeli kada mi odlučimo (tu smo razumni i znamo da se mora živjeti od nečega)

Pm me ili knez za daljne dogovore.

Zadnji popravljao BiniTheMan (15-05-2011 16:49:51)

10

Re: Bini i Knez traže kandidate

imam jedno pitanje za nl minimalno koji mislite davat stejk....

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
10

Re: Bini i Knez traže kandidate

Minimum je 0.25/0.5 al ciljamo na 100nl+

00

Re: Bini i Knez traže kandidate

Ja sam zainteresiran

00

Re: Bini i Knez traže kandidate

Onda pročitaj post ponovno smile

PM mene ili kneza s kontaktom i dalje ćemo se live dogovorit. Planiramo se naći sa zainteresiranima slijedeći tjedan kod mene.

10

Re: Bini i Knez traže kandidate

jer nije godinu dana malo predugo?   hmm

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Bini i Knez traže kandidate

Rexonja napisao:

jer nije godinu dana malo predugo?   hmm

pa mislim da im nije cilj nać nekoga na koga će potrošit svoje vrijeme, coachat ga i da on nakon mjesec i pol se pokupi, a njima donese zanemarivu zaradu...

00

Re: Bini i Knez traže kandidate

Bora tajter napisao:
Rexonja napisao:

jer nije godinu dana malo predugo?   hmm

pa mislim da im nije cilj nać nekoga na koga će potrošit svoje vrijeme, coachat ga i da on nakon mjesec i pol se pokupi, a njima donese zanemarivu zaradu...

pa ok shvacam ja to sve.
ali onak 6-9 mjeseci max.
Za godinu dana ko živ-ko mrtav, može se promjeniti 1000 stvari.  smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Bini i Knez traže kandidate

do kad su "prijave"?

00

10

Re: Bini i Knez traže kandidate

posaljite PM meni ili Biniju s detaljima tipa: odkud ste, ime, koliko god igrate, sta ste igrali do sad etc etc.

Nema sluzbenog deadlinea pa posaljite, ali do kraja slijedeceg tjedna bi bilo ok da sve skupimo i stignemo pogledat...

Sto se tice trajanja stejka tu nece sigurno biti nikakvih ustupaka jer kao sto je bora tajter napisao nije nam cilj coachat nekoga for free i ne imat vremena da to znanje i naplatimo. Uz to mislim da je najlakse uciti uz nekoga i stalno mozes nauciti nesto novo pa cak i nakon vise od jedne godine..

00

Re: Bini i Knez traže kandidate

Objasnit cu detaljnije zasto godina dana. Moj hourly dok igram je 400-500 usd sto znaci da nebi coachao nikoga ispod 300 usd po satu. Racunajuci da planiram sa svakim stejkerom provesti barem 10 sati ta me zabava kosta oko 20k kroz prvih 6mj a tad ocekujem vidjeti prve velike rezultate.

Ali u slucaju da netko pokaze nadnaravne sposobnosti mozemo i dogovoriti pravo na izlaz iz stejka ako se popne na 150k usd. Nemojte da vaa ovo prepadne jer na 400 nl to je 6-7 mj ako ste jako dobri a moguce i krace. Osobno sam znao imati 20k mjesece na 200nl.

00

12

Re: Bini i Knez traže kandidate

Bini imaš PM.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Bini i Knez traže kandidate

Par ljudi me pita dal je dolazak u zg obavezan i slično. Sve što je gore navedeno je obavezno i nije pretjerano fleksibilno. Knez i ja nudimo ne samo stejking nego i coaching koji puno vrijedi tako da u zamjenu želimo isključivo ozbiljne full time igrače koji se pokerom namjeravaju baviti profesionalno. U takvom dealu se može puno zaradit.

Da nebi mislili da prodajemo zrak evo mog grafa od 1.3 (nebi djelio lifetime grafs)
http://img38.imageshack.us/img38/4020/capturec.gif

To je sve HUNL tako da mislim da nudim puno onima koji žele učiti i mislim da godina dana nebi trebala bit problem jer u tih godinu dana možete doć do prilično visokih stejksa i osigurati si posao za slijedećih par godina.

00

Re: Bini i Knez traže kandidate

S obzirom na puno odgovora molim vas za nekoliko dana u kojem periodu ćemo obaviti neku osnovnu selekciju i pozvati kandidate na razgovor.

00

Re: Bini i Knez traže kandidate

super konačo da neko hoće podijelit svoje znanje

03

Re: Bini i Knez traže kandidate

Nažalost ne mogu slat PM, pa ću eto probat ovako.

Iz Zagreba sam, imam 25 godina, pred kraj sam studija ekonomije, ne radim trenutno i imam dosta slobodnog vremena kojeg bi mogao posvetit pokeru.
S pokerom sam se upoznao prije dvije godine na kućnoj partiji i od tad sam uglavnom igrao online i par izleta na cash i turnire u Zagrebu i Atlantic city-u. Razumijem osnove pokera, no do sada sam uglavnom rekreativno igrao turnire i 6 max cash te bi uglavnom uvijek withdrawao sve winningse, jel eto morao sam platit faks i još neke stvari.
Nemam baš puno iskustva s heads up Nl, ali voljan sam učit i potpuno se posvetit tome uz vasu pomoć.
S pokerom sam se planirao bavit profesionalno nakon završetka faksa, no u ovom slučaju taj završetak bi mogao odgodit na godinu dana jel smatram da ovu priliku bi bilo šteta propustit.
Sve sto ste naveli u prvom postu mi odgovara, i mislim da godina dana uopće nije puno s obzirom na to što bi mogao naučit od vas.
Nisam bas aktivan na forumu u smislu postanja, ali ga redovito čitam, te nisam nikakav scammer ili išta slično i na ovo gledam kao poslovnu ponudu s vaše strane kojoj bi ozbiljno pristupio ukoliko biste me odabrali.
Vjerujem da aktivni članovi na forumu imaju više šanse, ali eto isplati se probat.


Pošto ne mogu slat privatne poruke ovdje na forumu ostavit cu mail -  reservoir_dogs00@yahoo.com
               

Pozdrav

00

17

Re: Bini i Knez traže kandidate

Da, ni ja ne kužim zašto ne mogu poslat PM a volio bih vam poslati svoj CV, mislim da bi vas zanimao...

00

Re: Bini i Knez traže kandidate

Ok, za sada smo izabrali nekolicinu za drugi krug. Tko nije dobio pm nažalaost ništa za sada ali ne znači da nema budučnosti. Kad uhodamo prvu grupu idemo dalje nadam se smile

Hvala svima na brzim PMovima.

00

Re: Bini i Knez traže kandidate

ako dobro prođe prva grupa, nemojte prestat, nadam se da će i ubuduće bit ovakvih ponuda za nas koi smo ipak u ovom trenutku preveliki noobovi. smile

00

Re: Bini i Knez traže kandidate

Svaka vam cast za organiziranje ovako neceg, tko god je prosao dalje i spreman je ulozit trud u napredak s coachem sigurno ce puno napredovat i napravit dobrog u poker karijeri.

Imate mozda za ubuduce kakve planove za 6max ili fr igrace, pitam tek tolko iz znatizelje. cool

00

Re: Bini i Knez traže kandidate

Sretno svima koji su dobili sansu, nemojte ju sjebat.

00

Re: Bini i Knez traže kandidate

gl all !

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

23

Re: Bini i Knez traže kandidate

ajkuula napisao:

super konačo da neko hoće podijelit svoje znanje

sumnjam da je ovo išta osim financijske prirode, ali naravno da se (vjerojatno) isplati za obje strane koje sudjeluju smile

10

24

Re: Bini i Knez traže kandidate

ne bi bilo lose da ovi koji su dobili priliku nakon nekog vremena napisu nesto o ovom, kako im se svidja coaching, kako im ide, itd.

30

Re: Bini i Knez traže kandidate

zed napisao:
ajkuula napisao:

super konačo da neko hoće podijelit svoje znanje

sumnjam da je ovo išta osim financijske prirode, ali naravno da se (vjerojatno) isplati za obje strane koje sudjeluju smile

time is money, neće nitko besplatno trošit vrime na neznanca, mislim da bi tribale obe strane profitirat, ako bude sve po planu....
e i bilo bi super kad bi nas tu i tamo obavijestili kako ide... smile

00