Tema: kako igrati u polu ili ležećem položaju?

Dakle, pitanje je za sve one koji igraju poker na laptopu i izbjegavaju dugo sjedenje.

Da li je uopće moguće udobno igrati polu/ ležeći i ako jest,kako?

Isključeno je držanje golog laptopa na jajima big_smile  ili trbuhu.

Postoje li kakva pomagala i što je najbolje?

00

Re: kako igrati u polu ili ležećem položaju?

u fotelji najbolje, izvalis se bas udobno. a kad dosadi i zaboli vrat od gledanja prema gore, onda onu stolicu veliku crnu za ljuljuskanje

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
10

Re: kako igrati u polu ili ležećem položaju?

haha predobar thread big_smile
ma spojis sa tvom legnes si u krevet i klikas big_smile

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: kako igrati u polu ili ležećem položaju?

mrzim na laptopu igrat jer se nemogu namjsetiti tj nema poze koja mi pase..
ak lezim na boku,bubrezi me probadaju,kad sam na trbuhu,jebu me koljena i vrat..
a kad mi latop na trbuhu nemrem izdrzat duze od 10 min,a koliko sam cuo nije dobro ni za jaja tj za "obitelj"..

koliko znam ima za kupiti neki podlozak..

00

Re: kako igrati u polu ili ležećem položaju?

najbolje da pricekas da ti ajukla napise kako on to radi

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
20

Re: kako igrati u polu ili ležećem položaju?

chillin napisao:

najbolje da pricekas da ti ajukla napise kako on to radi

smile  smile

4ladxa pitaj

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

7

Re: kako igrati u polu ili ležećem položaju?

Ne znam...možda da je sa projektorom projicirati na plafonu?

00

8

Re: kako igrati u polu ili ležećem položaju?

ne da mi se objasnjavat sad. u polulezecem sam i jako je udobno.

Zadnji popravljao 4ladX (16-05-2011 16:38:44)

00

9

Re: kako igrati u polu ili ležećem položaju?

Ako imas zidni nosac TVa onda spoji laptop i tv, a krevet doguras "ispod" TVa.
Cak i ja tako mogu igrat u lezecem polozaju (a inace slabo vidim XD)
(naravno da ista stvar moze funkcionirat i sa eksternim monitorom, a fora sa nosacem je da mozes podesit kut gledanja)

Druga opcija je da nabavis stolicu koja se moze podesit tako da "izbacis" onaj donji dio za noge (ili na kraj obicne stavis tabure ili sto vec) , nagnes naslon i preko naslona za ruke postavis nesto na cemu ce bit laptop (moze bit i daska, ali budi malo pazljiviji prema laptopu ^^) i zavalis se. Racunaj da ce ti se spavat (pogotovo ako igras turnire ili grajndas sa uzasno tight passive igracima).

Uzivaj.

00

Re: kako igrati u polu ili ležećem položaju?

Nemos se koncentrirat lezeci,polulezeci i ostalo.
Nemos igrat ako ne sjedis.
Izvali se na bilo koji nacin i ode sve u pm.

00

Re: kako igrati u polu ili ležećem položaju?

Stavis poker na sto i igras nalakse ti je lakse je razmisljati covjeku . Ja bolje razmisljam kad drzim olovku u ruci

I na kraju bude " HARAŠO"

http://www.youtube.com/watch?v=eoY8tAIpo3E&feature=related
00

Re: kako igrati u polu ili ležećem položaju?

HareBosanac napisao:

Stavis poker na sto i igras nalakse ti je lakse je razmisljati covjeku . Ja bolje razmisljam kad drzim olovku u ruci

ja imam novog najdrazeg clana na forumu

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: kako igrati u polu ili ležećem položaju?

chillin napisao:
HareBosanac napisao:

Stavis poker na sto i igras nalakse ti je lakse je razmisljati covjeku . Ja bolje razmisljam kad drzim olovku u ruci

ja imam novog najdrazeg clana na forumu

mozda zato sto sam nadrealan  cool

I na kraju bude " HARAŠO"

http://www.youtube.com/watch?v=eoY8tAIpo3E&feature=related
00

14

Re: kako igrati u polu ili ležećem položaju?

HareBosanac napisao:

Stavis poker na sto i igras nalakse ti je lakse je razmisljati covjeku . Ja bolje razmisljam kad drzim olovku u ruci

Prije neki dan je bila tema "sjedenje ubija" i mislim da je treba ozbiljno shvatiti. Poker populacija koja posjećuje forum i igra je pretežito mlađa i znam da se ne zamara sa tim, ali...

Polusjedeći mislim da nije loše, ali onda bi trebalo imati nekakav stalak koji štiti međunožje od grijanja i zračenja.

00

Re: kako igrati u polu ili ležećem položaju?

Daj ba sta vam je zezam se bolan . Svejedno ti je ako neko zna igrati ili lezao ili sjedio ili stojao na rukama

I na kraju bude " HARAŠO"

http://www.youtube.com/watch?v=eoY8tAIpo3E&feature=related
01

16

Re: kako igrati u polu ili ležećem položaju?

HareBosanac napisao:

Daj ba sta vam je zezam se bolan . Svejedno ti je ako neko zna igrati ili lezao ili sjedio ili stojao na rukama

odgovor u bosankom stilu big_smile

00

Re: kako igrati u polu ili ležećem položaju?

HareBosanac napisao:

Daj ba sta vam je zezam se bolan . Svejedno ti je ako neko zna igrati ili lezao ili sjedio ili stojao na rukama

hahahahah,car

00

Re: kako igrati u polu ili ležećem položaju?

Imate li vi svoju sobu da zvrknemo koju ruku nabrzinu  roll

I na kraju bude " HARAŠO"

http://www.youtube.com/watch?v=eoY8tAIpo3E&feature=related
00

Re: kako igrati u polu ili ležećem položaju?

Hare, kad smo kod ruku, igra je 11max, home game u banovićima

Ja sam na Btn, svi do mene su limpali. Ja raisam sa 93o da izoliram Borisa, jednog od lošihij igraca iz distrikta brčko jer imam osjecaj da je mojih 9high ispred njegovog rangea.
E sad ovako, blindovi foldaju boris me 3beta 4 puta otprilike koliki je pot, ja callam jer imam poziciju. Flop dolazi 992. Boris beta 150 maraka, ja callam. Turn A, boris beta 5 maraka, ja dizem na 10 mraka, boris ode all in. Kako bi ti ovo odigrao?
Pozdrav, Amir.

Zadnji popravljao ShaneMacGowan (16-05-2011 18:30:56)

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
10

Re: kako igrati u polu ili ležećem položaju?

http://img52.imageshack.us/img52/1741/urlly.jpg

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

21

Re: kako igrati u polu ili ležećem položaju?

evo mislim da je ovo prava stvar za sve koji vole igrat poker iz ležećeg položaja

http://www.rawvegas.tv/watch/daniel-neg … 3eac7a8492

Evo tu možeš i naručiti:

http://www.amazon.com/One-Finger-Mouse- … amp;sr=8-1

00

Re: kako igrati u polu ili ležećem položaju?

tonkobonko napisao:

mrzim na laptopu igrat jer se nemogu namjsetiti tj nema poze koja mi pase..
ak lezim na boku,bubrezi me probadaju,kad sam na trbuhu,jebu me koljena i vrat..
a kad mi latop na trbuhu nemrem izdrzat duze od 10 min,a koliko sam cuo nije dobro ni za jaja tj za "obitelj"..

koliko znam ima za kupiti neki podlozak..

kupi si ono cudo sto hladi, i metalna je podloga i stavis na jaja i ne przi ti. ja isto nemogu drzat u krilima laptop bude prevruce

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

Re: kako igrati u polu ili ležećem položaju?

ShaneMacGowan napisao:

Hare, kad smo kod ruku, igra je 11max, home game u banovićima

Ja sam na Btn, svi do mene su limpali. Ja raisam sa 93o da izoliram Borisa, jednog od lošihij igraca iz distrikta brčko jer imam osjecaj da je mojih 9high ispred njegovog rangea.
E sad ovako, blindovi foldaju boris me 3beta 4 puta otprilike koliki je pot, ja callam jer imam poziciju. Flop dolazi 992. Boris beta 150 maraka, ja callam. Turn A, boris beta 5 maraka, ja dizem na 10 mraka, boris ode all in. Kako bi ti ovo odigrao?
Pozdrav, Amir.

Ako nema boje pratio bi evo zasto , postoji mu sansa 4,55%  maksimalno da osvoji ruku sa A i 2 a takodjer mala je sansa i da ce imati 9 , hladno bi ga pratio , jer ne moze ni skalu ubost msm nije budala da toliko ulaze ni u sta !







Ovo cuvam za kraj po mojoj procjeni , gledajuci ulaganja tog momka on je u ruci imao (2 , 2 ) jel tako

I na kraju bude " HARAŠO"

http://www.youtube.com/watch?v=eoY8tAIpo3E&feature=related
00

24

Re: kako igrati u polu ili ležećem položaju?

ShaneMacGowan napisao:

nemogu drzat u krilima laptop bude prevruce

http://4.bp.blogspot.com/-NvaZ5XohwOU/TWPuyYqGIII/AAAAAAAAA80/hmdjaw5twPg/s1600/BaldEagle.jpg

00

Re: kako igrati u polu ili ležećem položaju?

hvala na analizi asu! ali imao je 22 ipak sad

Zadnji popravljao ShaneMacGowan (16-05-2011 18:50:29)

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00