Tema: traže se ulagači za akciju na starsima...

Dakel ovako stvari stoje, rečeno mi da otvorim da pitam pa eto i da pokušam, ko pita ne skita...
Inače zovem se Hrvoje, već sam se predstavio, počeo sam sa pokerom prije dvem tri možda 4 godine, al to nije bilo nešto dok nisam sa Deanom (sensei, držih ) osnovo croker. Mileta znam od tamo i esca, pa eto valjda će dat koju dobru riječ da ne misle ljudi da sam neka varalica big_smile

http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hcs_image_uploader/uploads/70000/3000/73454/thumb/p15vstk2nd166vpt41vjs1flg1pe41.pnghttp://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hcs_image_uploader/uploads/70000/3000/73454/thumb/p15vstk2nd1383m901f7ldt794t2.png

Ovo gore su moji grafovi na starsima i tiltu kad je sng u pitanju.
Ono što sam milsio je slijedeće, počet sa nekih 500$-1000$ pa grindat i dalje taj sng (ove od 27 regular, 45 i 180 turbače) low limit (5-12$). Ako sam u plusu tu i tamo koji MTT odigrat naravno sve po dogovoru.
Ako skupim 500, počeo bi sa ovima od 5$.
Ne mogu reć kolko bi igro, dnevno, tjedno jer bit će dana kad me neće bit, al mislim da volumen ne bi trebao bit problem.. pa eto ako ima zainteresiranih da tako nešto napravim na starsima..

Na tiltu sam pod stejkom, i imam 50/50, pa ako bi se tu našli i za tako nešto, mogu taj stejk i prekinut, pa počet sa novim investitorima al otom potom.. sad prvo da se primim starsa...

00

Re: traže se ulagači za akciju na starsima...

ovo je samo ovako ništa fiksno.. detalje bi dogovorili sve je fleksibila, nego me zanima jel bi bilo zainteresiranih za tako nešto tongue

00

3

Re: traže se ulagači za akciju na starsima...

Hrvoje S napisao:

Mileta znam od tamo i esca, pa eto valjda će dat koju dobru riječ da ne misle ljudi da sam neka varalica big_smile

kako sam prozvan tu moram potvrdit da znam snegia jos sa starog foruma i nikad nije bilo nikakvih skandala (zanimljiva rijec) vezanih za njega, a uz to ocito ima rezultate na solidnom sampleu.

00

Re: traže se ulagači za akciju na starsima...

4ladX napisao:
Hrvoje S napisao:

Mileta znam od tamo i esca, pa eto valjda će dat koju dobru riječ da ne misle ljudi da sam neka varalica big_smile

kako sam prozvan tu moram potvrdit da znam snegia jos sa starog foruma i nikad nije bilo nikakvih skandala (zanimljiva rijec) vezanih za njega, a uz to ocito ima rezultate na solidnom sampleu.

zahvaljujem na lijepim riječima big_smile

00

Re: traže se ulagači za akciju na starsima...

Takodjer vote za snegija, sve transakcije s njim dobro prosle i svaki dan ga slusam:D

00

Re: traže se ulagači za akciju na starsima...

MasaKrisT napisao:

Takodjer vote za snegija, sve transakcije s njim dobro prosle

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: traže se ulagači za akciju na starsima...

MasaKrisT napisao:

Takodjer vote za snegija, sve transakcije s njim dobro prosle i svaki dan ga slusam:D

a viš jebate kako sam tebe zaboravio, nemoj se ljutit tongue..
viš što mi piva uradi. još u kombinaciji sa riverima.. katastroga..

00

Re: traže se ulagači za akciju na starsima...

4ladX napisao:
Hrvoje S napisao:

Mileta znam od tamo i esca, pa eto valjda će dat koju dobru riječ da ne misle ljudi da sam neka varalica big_smile

kako sam prozvan tu moram potvrdit da znam snegia jos sa starog foruma i nikad nije bilo nikakvih skandala (zanimljiva rijec) vezanih za njega, a uz to ocito ima rezultate na solidnom sampleu.

+1

Poznajem Snegija od kad sam poceo s pokerom, a upoznali smo se i osobno, i vjerujem da nece biti nikakvih problema za ulagace, a uz to i rezultati pokazuju da se isplati uloziti u njega smile

00

Re: traže se ulagači za akciju na starsima...

evo ovako stvari za sada stoje, javio mi se jedan zainteresiran i voljan je ponudit 500$, i to bi mi bilo dovoljno za ove od 5$ međutim na usranim starsima kako su opet mjenjali fale ovi od 45 ljudi turbo, znači mogao bi igrat ove od 27 ljudi regulara, ugalvnom volio bi vidjet ako ima još zainteresiranih a više od sveg bi volio da vrate te 45 man turbo tongue da bude za 5 6$ a ne tek za 10

00

Re: traže se ulagači za akciju na starsima...

prodano

00