Tema: VIDEO: preflop igra za 6max

http://hr.pokerpro.cc/vip/fakker11/roba59-video.png

30

2

Re: VIDEO: preflop igra za 6max

svaka cast za trud, zgodan video

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: VIDEO: preflop igra za 6max

hvala roba... izvrstan video!

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

Re: VIDEO: preflop igra za 6max

Super video...nadam se da će biti neki nastavak:)

00

Re: VIDEO: preflop igra za 6max

Kokac8 napisao:

Super video...nadam se da će biti neki nastavak:)

Nastavak?? kakav nastavak? pa sve sam skoro objasnio za preflop igru.

00

Re: VIDEO: preflop igra za 6max

da super film... poučan

00

Re: VIDEO: preflop igra za 6max

odlican video!

00

Re: VIDEO: preflop igra za 6max

roba59 napisao:
Kokac8 napisao:

Super video...nadam se da će biti neki nastavak:)

Nastavak?? kakav nastavak? pa sve sam skoro objasnio za preflop igru.


Pa malo o igri na flopu big_smile

00

Re: VIDEO: preflop igra za 6max

Bit će nešto...

00

10

Re: VIDEO: preflop igra za 6max

To se traži:P

00

Re: VIDEO: preflop igra za 6max

Najvechi si car ovde big_smile , nadam se uskoro josh koja lekcija.

00

12

Re: VIDEO: preflop igra za 6max

Sve pohvale...super video cool

assumption is the mother of all f ups

00

13

Re: VIDEO: preflop igra za 6max

:klanj:

Online poker spašava živote.
00

Re: VIDEO: preflop igra za 6max

odličan

00

Re: VIDEO: preflop igra za 6max

imam par pitanja u vezi postflop igre, koja se nadovezuje na ovo. (sry nisam nigdje vidjela video il temu, ako ima moze link?)

teoretski
ja rejzam s UTG sa 22 na 3bb a) lik me rerejza. ja fold? znaci 1/6 handova u citavoj igri  cu izgubit ako me neko rerejza?
b) 1 ili 2 osobe callaju. sta onda?  dolazi flop K 10 4 ajmo rec. ako nisu skloni tolikom callanju ja opet rejzam. recimo da jedna osoba calla. i sta onda na turnu? big_smile znam da su mi puno vece sanse ako rejzam, mozda ce foldat, ako checkam pot je njegov. dakle rejzam i na turnu. i onda se preznojavam 15 sekundi dok on odluci dal ce callat il ne. sto ne vjerujem da je bas cilj ....
preflop igra za 6max, koji dio ovoga mogu primijeniti na sitngo? ja igram puuuno punno vise tight na sitngo. jer u ovoj situaciji koju sam nabrojala cim blindovi malo porastu  izgubim pola stacka ako netko nesto pogodi na flopu. i igram agresivno al uvijek se nadje neki idijot koji calla npr sljedeci hand blindovi 150 ja sam na SB imam KK i rejzam na 600. lik calla. dolazi Q 7 4. ja rejzam 800, lik ode all in, ja all in , on ima QT i naravno na turnu dolazi T. ispadnem 4. prije prize money. jel to jedna od onih situacija gdje nisam mogla uciniti nista ili je trebalo drugacije? znala sam da nema monstera i da je eventualno pogodio par.

situacija 2. ja sam na UTG+1 imam 88 rejzam 3BB, calla me 3 ljudi, flop 9 3 4 , rejzam 100 (blindovi 20) 2 fold jedan rerejz 200. sta sad?
odigrali jednu ruku prije toga callao na moje AK s Q4s.

ps ne valja ti anketa ovo di se trebalo upisat postotak ja napisala 59 i reklo mi je tocno a trea bit 38,5

00

Re: VIDEO: preflop igra za 6max

i ne znam koliko je ovo ispravno i profitabilno al uvijek postoji onaj jedan period igre kada se ona svodi na stealanje blindova, pogotovo u don ili sitngo kad porastu blindovi. skuzila sam da ih je zapravo puno lakse ukrast s UTG nego buttona, s obzirom ako si u nekoj late position vec ce neko rejzat prije tebe a to necu callat pred bubble. ako niko ne rejza i ja rejzam s buttona onda znaju callat da vide flop ili rerejzat jer ocekuju da ce im neko iz te pozicije uzet blindove i u tim situacijama niti prije flopa niti poslije flopa nemrem procijenit sto uopce imaju. ako rejzam na UTG kad nas je recimo 6 ili 7 od 10 jednostavno svi foldaju. a neki monster ce me docekat dovoljno rijetko da se ne bi isplatilo. ?

00

17

Re: VIDEO: preflop igra za 6max

dobar video :card_spade

00

18

Re: VIDEO: preflop igra za 6max

@sumska--vila

Ovo je preflop igra za 6 max cash. Ne možeš to usporedjivati s sitngo-ovima.

Ovdje pročitaj strategiju za sng: http://www.pokerpro.com.hr/strategija/literatura/?cid=3

00

19

Re: VIDEO: preflop igra za 6max

sumska--vila napisao:

ps ne valja ti anketa ovo di se trebalo upisat postotak ja napisala 59 i reklo mi je tocno a trea bit 38,5

Koja minuta?

00

Re: VIDEO: preflop igra za 6max

ne znam koja minuta negdje malo prije 10te minute cca, prva anketa, drugo pitanje

Zadnji popravljao sumska--vila (25-02-2010 19:40:17)

00

21

Re: VIDEO: preflop igra za 6max

Zato jer je to točno. Nije da ne valja anketa. Na buttonu se rejza 30-60% handova.

00

22

Re: VIDEO: preflop igra za 6max

...Kad si govorio o kolanju rejzova sa 22 - JJ jesi mislio na kolanje open rejzova ili 3bet rejzove?? Thx..

00

23

Re: VIDEO: preflop igra za 6max

Open rejzova. 3bet se ne calla za set.

00

24

Re: VIDEO: preflop igra za 6max

Zahvaljujem...

00

25

Re: VIDEO: preflop igra za 6max

roba59 napisao:

Open rejzova. 3bet se ne calla za set.

Da li to vrijedi i za full ring?
Jer ja to stalno radim (pogotovo sa 77-JJ, ali nekad i ove manje ako me 3-beta agresivac), možda bih trebao prestati ako dugoročno nije profitabilno.

00