Tema: problem sa vizom

osvojio wsop 2011 ME seat na ftp-u. bio jutros na razgovoru za vizu i odbili me jer nisam dao ni jedan ispit ove godine, u osnovi jer mi nemaju razlog vjerovati da neću ostati. ima li netko iskustava s ovakvim nečim?

00

Re: problem sa vizom

To ti najviše ovisi o dobroj volji konzula. Mislim da češ teško dobiti vizu ako su te odbili, ali možda možeš pokušati doći sa garantnim pismom.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: problem sa vizom

hvala, to mi je još netko rekao prije, samo moram smislit tko će mi ga poslat

00

Re: problem sa vizom

A da daš taj 1 ispit? smile Btw, šta se nije pričalo da neće biti više restrikcija za odlazak u SAD, da će ukinut vizu, manje provjera i zahtjeva itd...

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

5

Re: problem sa vizom

to se prica vec godinama

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: problem sa vizom

sinisaT5 napisao:

Btw, šta se nije pričalo da neće biti više restrikcija za odlazak u SAD, da će ukinut vizu, manje provjera i zahtjeva itd...

Da zicer..

Evo Ameri samo cekaju da ovi ludi Osamini fanatici nabave dovoljno c4 pa ce onda ublaziti mjere za ulazak u zemlju..
Cak su najavili da ce donijet zakon kojim se zabranjuje da se putnicima u avio prijevozu uopce pregledavaju torbe, a kako bi smirili tenzije s ovim ludjacima obecali su svakom Osaminom sljedbeniku na ulazu u SAD, muffin od cokolade i cokoladno mlijeko kao znak dobrodoslice..

Lack of logic itt..

http://img217.imageshack.us/img217/4448/unitedstatesborderpatro.jpg

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

Re: problem sa vizom

Dr.Greenthumb napisao:
sinisaT5 napisao:

Btw, šta se nije pričalo da neće biti više restrikcija za odlazak u SAD, da će ukinut vizu, manje provjera i zahtjeva itd...

Da zicer..

Evo Ameri samo cekaju da ovi ludi Osamini fanatici nabave dovoljno c4 pa ce onda ublaziti mjere za ulazak u zemlju..
Cak su najavili da ce donijet zakon kojim se zabranjuje da se putnicima u avio prijevozu uopce pregledavaju torbe, a kako bi smirili tenzije s ovim ludjacima obecali su svakom Osaminom sljedbeniku na ulazu u SAD, muffin od cokolade i cokoladno mlijeko kao znak dobrodoslice..

Lack of logic itt..

http://img217.imageshack.us/img217/4448/unitedstatesborderpatro.jpg

Da će ukinut vizu za građane RH, ne za cijeli svijet, lol! Btw, od nedavno se smije šampon opet nosit smile

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: problem sa vizom

krang5 napisao:

hvala, to mi je još netko rekao prije, samo moram smislit tko će mi ga poslat

Pa ako imaš bilo kojeg poznanika u USA probaj pitat...

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: problem sa vizom

a da daš neku plavu koverticu konzulu? smile

00

Re: problem sa vizom

Jesi odradio rezervaciju za hotel? Neka ti hotel pošalje garantno pismo, to mora da prodje.

00

Re: problem sa vizom

koji debilni razlog jbt za odbijanje hmm gl krang sa dobivanjem znam da nakon sto te odbiju jednom dosta tesko ti daju supci al nisam znao da nedaju zbog ovakvih gluposti....

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

12

Re: problem sa vizom

rademar napisao:

Jesi odradio rezervaciju za hotel? Neka ti hotel pošalje garantno pismo, to mora da prodje.

Ovo ih zna naživcirati. Piše u uputstvima da se NE donose hotelse ili avionske rezervacije na razgovor i da se NE prilažu dokumentima za prijavu.
Osim toga, kako ti hotel može dati garantno pismo? Šta če te otpratit na avion da budu sigurni da češ se vratit doma?  big_smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: problem sa vizom

Kad sam ove godine bio na PCA dobio sam od Pokerstarsa garantno pismo. Na kraju,nije mi trebalo jer imam stalan posao i obitelj u RH, ali možda tebi pomogne. Napiši supportu mail da ti je odbijena viza i zamoli za garantno pismo. U najgorem slučaju,ako te ponovno odbiju, zamoli PS da ti prebace entry za slijedeću godinu, to je i meni bilo ponuđenu u slučaju da ne uspijem na vrijeme dobiti vizu jer sam ulaz za PCA osvojio na najzadnoj kvalifikaciji. Ako imaš dodatna pitanja slobodno mi pošalji PM.  smile

00

Re: problem sa vizom

sinisaT5 napisao:

Da će ukinut vizu za građane RH, ne za cijeli svijet, lol! Btw, od nedavno se smije šampon opet nosit smile

big_smile

To vec ima smisla..Al sumnjam da ista od toga jos nekoliko god..Pa trecina amera misli da je Croatia vrsta jela, druga trecina da smo zemlja treceg svijeta u kojoj se carape umjesto tampona koriste, a ostatak boli kurac za Europu opcenito..

Zadnji popravljao Dr.Greenthumb (17-05-2011 12:22:14)

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

15

Re: problem sa vizom

kontaktirao sam ftp support i na moje (ugodno) iznenađenje rekli su da će vidjet šta se da napravit (u stilu neždo možda i smislimo). jbg, sad je najveći problem što su me jednom odbili.. hvala svima na odgovorima

00

Re: problem sa vizom

Imao sam ja garantino pismo, index i još neke gluposti, al nije lik ništa htio gledat bez potvrde da studiram pa me odbio. Tjedan dana kasnije kad sam poslao potvrdu s faksa da studiram su me opet gnjavili jer kao ne piše da sam upisao sljedeći semestar, a neznam niti kako bi ga upisao kad je bio 8. mjesec... ugl. ipak su popustili nakon što sam im opet poslao kopije indexa.

Probaj zvat ambasadu. Ovi naši u ambasadi su ok kolko se meni čini... ja sam ih par puta zvao kad sam imao te probleme i njima morao sve objašnjavat, a ne amerima. Neznam kolko oni imaju prsta u svemu tome, al možda mogu nažicat da te puste hehe.

Sretno!

00

Re: problem sa vizom

Jesi uspio išta riješit?

00

Re: problem sa vizom

krang5 napisao:

osvojio wsop 2011 ME seat na ftp-u. bio jutros na razgovoru za vizu i odbili me jer nisam dao ni jedan ispit ove godine, u osnovi jer mi nemaju razlog vjerovati da neću ostati. ima li netko iskustava s ovakvim nečim?


irudati kako si osvojia upad? big_smile ol se to može ka? koliko si platia upad na turnir i jel ti oni plaćaju sve? :S
i ovo za ispit mie preretardirano.

00

Re: problem sa vizom

N( .)(. )B napisao:

irudati kako si osvojia upad? big_smile ol se to može ka?

ma pusti ga. nemos to

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

20

Re: problem sa vizom

http://www.dawnali.com/lovinmysistas/index.php?action=dlattach%3Btopic=3146.0%3Battach=1273

00

Re: problem sa vizom

Meni je unibet poslao garantno pismo i prida sam ga uz molbu i još nisam stalno zaposlen i odobrili mi u 5 min jer u pismu stoji da je sve plaćeno tamo uključujuči i đeparac. Samo to ti je trebalo bit skroz dosta a sad kad su te odbili prvi put bit če malo teže.

p.s. jesi im prvi put reka zašto ideš tamo??

"Quit your job"
Dirk Diger poker blog
00