Tema: STAKE

Eto želim informirat sve nazočne forumaše, ako ima netko voljan stejkati me neka to i učini vjerujte nećete požaliti. Ukoliko postoji netko takav neka se javi na pm. Hvala

00

Re: STAKE

Mauricije napisao:

Eto želim informirat sve nazočne forumaše, ako ima netko voljan stejkati me neka to i učini vjerujte nećete požaliti. Ukoliko postoji netko takav neka se javi na pm. Hvala


aj da potvrdim meni se zadnji put isplatilo al nazalost sav roll sam digo nesto dugove moro podmiriti pa ti trenutno nemogu pomoć.. imam tvoj broj moba pa ak nadem kakve pare stejkam te jer se zadnji put isplatilo.. uzivaj

00

Re: STAKE

a fala nema veze i zahvaljujem za zadnji put, rekao sam da je profitabilno.

moze samo se ti javi bas mi treba neki mali stejkić, dat cu velki postotak stejkeru ajde smile

00

Re: STAKE

koliko

00

Re: STAKE

grafovi?
šta bi igro?

e da i btw... baš me zanime vrijeme registracije korisnika kiki99... stavio bi sve novce da je u intervalu od 20.27h-20.40h

Zadnji popravljao -b3k's- (01-06-2011 20:45:38)

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
20

Re: STAKE

odjednom se ukljucili u raspravu novi clanovi yikes

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
10

Re: STAKE

Dajem stejkeru sve na izbor također daj prijedlog oko postotka sve se dogovaramo.

00

Re: STAKE

pa sry to su gluposti... daj ti neke reference za sebe što si i koliko si igro pa ćemo razgovarat

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: STAKE

a jel moze ipak to malo detaljnije?? prijasnji rezultati...sto bi igrao..i tako.!

00

Re: STAKE

sorry ak mislis da samo ko onaj lopov kaj vas je sve pokrao nemoj me stejkat.. necu plakat tu... i stejkeru dam adresu i sve itd... pogledaj vrijeme registracije kiki99

01

Re: STAKE

kak ti se samo da.................................... praviti accountove? pa nisu ljudi s kruške pali -.-''

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

12

Re: STAKE

ajde malo o sebi yikes

00

Re: STAKE

mislim..ipak ako trazis stejk da bi se mogao malo vise potrudit..tj opistai malo povjest svoji igara ( prijasnji rezultati..), reci sto zelis igrati...kada zelis igrati...

Mauricije napisao:

sorry ak mislis da samo ko onaj lopov kaj vas je sve pokrao nemoj me stejkat.. necu plakat tu... i stejkeru dam adresu i sve itd..

00

14

Re: STAKE

op trazi STAK! sto ce opisivat ista i govorit o igri kad je jasno napisao da ce se isplatit...

http://cache.sharenxs.com/thumbnails/sf/cabb/cc/ag/ab/be/nxs-UP126.jpg

Zadnji popravljao 4ladX (01-06-2011 20:52:08)

00

15

Re: STAKE

hahahahahaha ovo je zakon lol

00

Re: STAKE

Eto htio bi turnire do 5$ igrat, od 15.06. tekuće godine sam u pohodu !

00

Re: STAKE

lol, another epic thread big_smile

10

Re: STAKE

svaka cast decki pokerasi ste i nemam nista protiv vas, ali puni ste para i jos ne zelite pomoc kolegama i uz to mozda profitirat to je ono sto cijenim kod vas... i btw sretno svima

00

19

Re: STAKE

moga si se bar potrudit i stavit neke grafove iz photoshopa...

Zadnji popravljao dubai0 (01-06-2011 21:04:18)

10

Re: STAKE

kao prvo ne znam stavit grafove, kao drugo nitko se nije rodio kao profi igrac pokera, na vama malo boljim znalcima je da pomognete drugima doc do toga sto vi ne činite, već svaku objavu popljujete i pravite se pametni neki od vas... ajde znalci nek mi dode jedan od vas uzivo na partijuu.... samo to me zanima

00

Re: STAKE

mozda bite netko i stejko da si reko da ces igrat turnire sa manjim buy inom..lol..posto si vjerovatno pocetnik tj..nemas nikakvih prijasnjih zapazenih rezultata

Mauricije napisao:

svaka cast decki pokerasi ste i nemam nista protiv vas, ali puni ste para i jos ne zelite pomoc kolegama i uz to mozda profitirat to je ono sto cijenim kod vas... i btw sretno svima

00

Re: STAKE

dubai0 napisao:

moga si se bar potrudit i stavit neke grafove iz photoshopa...

lol  lol  lol 
this this this

00

Re: STAKE

Mauricije napisao:

kao prvo ne znam stavit grafove, kao drugo nitko se nije rodio kao profi igrac pokera, na vama malo boljim znalcima je da pomognete drugima doc do toga sto vi ne činite, već svaku objavu popljujete i pravite se pametni neki od vas... ajde znalci nek mi dode jedan od vas uzivo na partijuu.... samo to me zanima

ALOOOO COVJECE PA DAJ TAJ JEBENI NICK AKO NEZNAŠ GRAF STAVIT!
isusa ti al si naporan!

00

Re: STAKE

solferino21 napisao:

mozda bite netko i stejko da si reko da ces igrat turnire sa manjim buy inom..lol..posto si vjerovatno pocetnik tj..nemas nikakvih prijasnjih zapazenih rezultata

Mauricije napisao:

svaka cast decki pokerasi ste i nemam nista protiv vas, ali puni ste para i jos ne zelite pomoc kolegama i uz to mozda profitirat to je ono sto cijenim kod vas... i btw sretno svima


reko sam da cu igrat s buy inom do 5$ pritom sam mislio uglavnom na 1-2 povremeno neki za vise npor 3,30 knockout... nesto sitne rezultate imam, da istina

00

Re: STAKE

Cekam da stavis neki graf nesto pametno da napises, povijest i sl.  hmm

00