Tema: wild west

dakle, pitanje je jel neko igra wild west turnire na noiQ pokeru, budući da se radi o unlimited rebuy turniru sve do 9lvla jel i tu vrijedi ono pravilo o 3 rebuya za koliko u više topica piše da je neki standard za rebuy turnire ili treba bar 10ak uplatiti budući da se radi o malom iznosu...
jucer sam igro, ispo qq vs kq taman pred novce, a napravio sam tri rebuya odma na pocetku...nije mi jasno kako bi trebalo dodavati cipove jer neki igraci igraju s pocetnih 500, izgube pa naprave rebuy od 500, drugi uloze i do 100 eura u rebuye i prate svaki all in i u slucaju gubitka samo kliknu jos koji rebuy...
moje je misljenje da je najbolje dodat 10ak rebuya (5000 cipova) sto te smjesti negdje u sredinu poretka, pa ak nejde da netreba forsirati dalje, a u slucaju da nas ide ionako nam netreba jos i dodatno gomilanje cipova...
ugl, pitam jer je turnir dosta dinamican, a i nagradni fond je lijepih 8 000€

00

2

Re: wild west

pa zato se i zove wild west. probo sam jednom i odusto nakon 5 minuta, kad sam skuzio da ekipa uzme od jednom 100 rebuyeva  lol

00

Re: wild west

hehe...a cuj...od 1500 ljudi koji igraju, nagrade dobi 100tinjak...i obicno krecu od nekih 15€ ili vise...u dva igranja dosada, napravio sam 3 rebuya što je 1€ po turniru, istina, ispo sam malo prije novca, al više iz razloga što sam odlućio pratit preflop all in na jednom QQ, a na drugom JJ, tj.necu cekat i šlepat se u pare neg idem ili po veće pare ili mi tih 15 € sa short stackom i ispadanje na 100tom mjestu ni netreba smile

00

Re: wild west

a što se tiće ovih frikova...100€ je 400 rebuyeva...tolko su napravili ovi najveći ulagaći...i što je zanimljivo, samo sam jednog vidio u top 10, dok ovi drugi nisu uspili ni pokrit taj egzibicionizam koji po meni nema veze s pokerom big_smile

00

5

Re: wild west

na takvim turnirima je jedino važno biti luckbox, broj rebuy-ova nije toliko važan.

00

Re: wild west

gluposti....okani se toga i tih wild west turnira... tongue

00

Re: wild west

evo upravo izgubio još jedan...naravno faza pred novce, i opet fatalne QQ...al staces, nemogu to odbacit preflop protiv nekog levata koji gura all in svako drugo djeljenje...
ma i ja kazem, dosta stim, al noiQ je cist ok soba...blindovi na vecini turnira rastu dosta brzo, pa je igra dinamična, i da se lako preko 2-3 freerolla i par h igre ubost pokoji euro, pa uplatit na veći turnir i šta bude...ali, o uplati ne razmišljam, starsi su mi unatoč puno bad beatova ipak no1 za svaku ozbiljniju igru smile

00

8

Re: wild west

robir10 napisao:

starsi su mi unatoč puno bad beatova ipak no1 za svaku ozbiljniju igru smile

???
hoces reci da su starsi vise rigged od entractiona???

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: wild west

Jokerstars - delivering miracle rivers since the beginning of time.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: wild west

big_smile  big_smile  big_smile

boboman napisao:

Jokerstars - delivering miracle rivers since the beginning of time.

00

Re: wild west

ma neznam ja sta je vise rigged...a i na noiQ igram jako kratko vrijeme i zasada mi ruke tipa AA, KK, AXsuited dosta dobro prolaze...druge pocket pairs cesto popuse, npr. vec vise puta sa QQ i JJ od glupih handova tipa KJo K9o i sl...dok na starsima ili na tiltu bas suprotno, guranje malih parova cesto se isplati a aseve mi pregaze bilo koje dve karte, bilo da neko uvati drugi par, boju ili skalu i to uvjek na riveru...

Jokerstars - delivering miracle rivers since the beginning of time.  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile

00