Re: UFC veceras?

MainCard je vec poceo. Prva borba je gotova, sad krece druga i Mirko je treci na redu. Nakon njega je Kongo i poslije toga Penn vs Diaz

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: UFC veceras?

Ako je nekome potreban link evo ga :
http://www.firstrowsports.tv/watch/8909 … elims.html

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: UFC veceras?

sprašilo mirkeca. sad

00

Re: UFC veceras?

Neka napokon odjebe vise iz UFC-a, pun mi ga je kurac vise sa ovakvim pizdarijama.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
01

Re: UFC veceras?

Nadam se da stvarno bude, jer se trebao vec odavno povuc... Stvarno uzasna borba

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: UFC veceras?

fulao covjek mirovinu za 2-3godine...nek mu sad dovedu ono govedo od sapa u arenu i organiziraju neki event da se oprosti sa stilom pred domacom publikom...

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
00

Re: UFC veceras?

diaz fantastičan, taj se doša mlatit dok ne umre, pravi fajter....zaslužena pobjeda...

00

Re: UFC veceras?

Za ceg sam ja platio ppv (50kn) da bi gledao usranog mirka kako OPET po ko zna koji put čeka čeka čeka i čeka (svoju šansu) i onda dočeka pokoju bombu u glavu i popuši...očaj...diaz i pen legende imao sam osjećaj da je borba trajala 10 rundi da bi se mlatili istim žarom...

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
00

Re: UFC veceras?

nikako da svati da je prošlo njegovo vrijeme!

Trouble is double, when your a bubble!
00

85

Re: UFC veceras?

Sad sam pogledao borbu neznam koji qurac napadate Mirka, stvarno nepotrebno..
Bravo za Mirka dobro se borio, jbga Nelson je u boljem fizickom stanju i uz malo srece je nazalost pobijedio.

Tko jos nije pogledao imate na torrentu a i YouTubeu samo u losoj kvaliteti http://www.youtube.com/watch?v=bEnKdPQF09o

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: UFC veceras?

Bas se super borio  roll -nije ni 30% borca kao sto je nekada bio.
Jedan jedini kick u cijelom mecu,cardio nula,pedaliranje unazad opet itd....
Svaka cast na karijeri i svemu sto je postigao ali vrijeme mu je bilo za mirovinu odavno.

00

Re: UFC veceras?

legenda bio i osto

nemojte ga napadat jer stanca pare, covjek nije glup i zeli unovcit svoj status legende uz sto manji rizik za zdravlje....zato se i bori tako kako se bori

00

Re: UFC veceras?

imao je mec u rukama, rundu i pol je bio jedini borac u kavezu. i onda ko neka siparica onako past na najstariju foru u knjizi i dobit po picki... e to je umijece. nek se jebe. jedino sto mi je zao je da se nisam kladio protiv njega, a ovako su mi Diaz i Penn te Kongo i Mitrione uljepsali vecer.

I neka nitko ne spominje Mirkove godine. Kongo je godinu dana mladji od njega i udara ko zvijer. U najboljoj je formi zivota i covjek je koji je dvaput rusio Caina Velasqueza.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: UFC veceras?

kongo je crnac big_smile

00

Re: UFC veceras?

Tonac napisao:

Sad sam pogledao borbu neznam koji qurac napadate Mirka, stvarno nepotrebno..
Bravo za Mirka dobro se borio, jbga Nelson je u boljem fizickom stanju i uz malo srece je nazalost pobijedio.

Tko jos nije pogledao imate na torrentu a i YouTubeu samo u losoj kvaliteti http://www.youtube.com/watch?v=bEnKdPQF09o

daj tonac kaj ti je...mirko je poceo gubit kad je poceo kalkulirat. poglerdaj njegove stare meceve. on je bio taj koji ide naprijed koji ide u borbu. sve koje je popusio je se povlacio i cekao cekao i cekao priliku. Daleko je to od dobre borbe... si prebrojao koliko je kickova s nogom uradio u 2 i pol runde... 1 high kick koji je nelson blokirao. i 2 midle kicka od kojih je jedan polovicno sjeo na mjesto...teskim ljudima je uvjek slab oslonac stajna noga. mislim da je trebao forsat low kickow s čime bi usporio definitivno nelsonovo srljanje napred..
Daleko je to od dobre borbe. Kad je imao mec u ruci nije mogao (znao) odradit posao do kraja, još jednom se pokazalo da mirko ima staklenu glavu jer uvjek je nakon jednog udarca jaceg padao dolje, a tako je na zalost bilo i nocas...
Zao mi je sto je pobjedio ali daleko je to od onog mirka kakav je bio. s ovakvim pristupom i nacinom borbe nema sta trazit u ufc.

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
00

Re: UFC veceras?

boboman napisao:

imao je mec u rukama, rundu i pol je bio jedini borac u kavezu. i onda ko neka siparica onako past na najstariju foru u knjizi i dobit po picki... e to je umijece. nek se jebe. jedino sto mi je zao je da se nisam kladio protiv njega, a ovako su mi Diaz i Penn te Kongo i Mitrione uljepsali vecer.

I neka nitko ne spominje Mirkove godine. Kongo je godinu dana mladji od njega i udara ko zvijer. U najboljoj je formi zivota i covjek je koji je dvaput rusio Caina Velasqueza.

+10000

btw s koliko je godina couture vratio pojas...

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
00

92

Re: UFC veceras?

Normalno da nije udarao nogama kad moja nona ima bolja koljena od njega  roll .. Mirko se nije nikad oporavio od ozljeda i operacija ali jos uvijek ima srca i muda uc u ring.
Ukratko, najbolji Hrv boraca i jedan od najboljih hrv sportasa svih vremena, jedan od najboljih boraca u svijetu (kad je bio zdrav), veliki covijek i inteligentna osoba.. Respect Mirku i tocka.
http://img713.imageshack.us/img713/6272/mirkos.jpg

when you feel like quitting think about why you started..
31

Re: UFC veceras?

Tonac napisao:

Ukratko, najbolji Hrv boraca i jedan od najboljih hrv sportasa svih vremena, jedan od najboljih boraca u svijetu (kad je bio zdrav), veliki covijek i inteligentna osoba.. Respect Mirku i tocka.

roll

luđa
41

Re: UFC veceras?

jedan od najboljih svih vremena?????? za mene su to petrović, janica, ivica,  ivanišević i slični njima. mirko nije osvojio ništa osim grand prixa na kojem nije bilo fedora da je bio fedor zdrav mirko na žalost nebi ni to osvojio...čak je i cikatić kojeg ne smatram boljim od filipovića, osvojio k1. mirko nije, popušio je i tamo u finalu. volim ga i smatram jednim od najboljih boraca ali njegovo vrijeme je prošlo davnih dana. a za ulazak u kavez ne trebaju muda. mislim da je ČEK dovoljan razlog.

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
10

Re: UFC veceras?

Mirko je velicina i pionir slobodne borbe u nasoj zemlji. Najbolji potez koji bi mogao napraviti je otvaranje MMA akademija diljem Lijepe Nase i poducavanje novih nada. Nemojte zaboraviti da je svima otvorio put u ovaj sport na globalnoj razini i da ce se svi zauvijek sjecati Mirka Filipovica kao sto se i dan danas sjecaju Mate Parlova i Zeljka Mavrovica.

Mi Hrvati smo nezahvalna publika oduvijek bili i uvijek cemo biti, bilo da se radi o kosarci, nogometu, rukometu, boksu, K1 ili bilo cemu. Mirko je legenda kojoj nije trebao ovako dugacak izlet u UFC, pogotovo kad se nije htio spremati za te meceve na adekvatnoj razini. U zadnjih 7-8 godina sam ne znam koliko puta ostao budan radi njegovih meceva i da se odluci jos uvijek boriti ucinio bih isto.

No to ne mjenja cinjenicu da je za UFC (kao i vecina Pride veterana) staro zeljezo. Ako mislite da nije tako, pogledajte cinjenice: osim Josha Barnetta nitko od stare garde (Fedor, Silva itd.) nije napravio znacajniji rezultat u Strikeforceu i/ili UFC-u.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
11

Re: UFC veceras?

+1

00

Re: UFC veceras?

svako ko je trenirao i jedan mjesec neki borilački sport na totalno amaterskoj razini zna barem malo šta je to popit low kick i kakve se masnice imaju nakon toga, mma natjecanje koja je kombinacija barem 4-5 i više sportova spada u krunu sporta, i tipovi kao lanuska su klasični jadnici kao i naša novinarska piskarala koji nemaju blage veze i sve gledaju zavaljeni u kauč. najsmješnije mi bilo kad je net hr poceo pljuvat po zelgu galešiću kako se, pazite SRAMOTI u ufcu, decku sa super karjerom, koji trenira od 5 god! I budala vidi da mirko nije se proslavio u ufcu, ali u prideu je ostavio zapažen rezultat, čovjek desteljećima trenira sate i sate dnevno, čovjek je žrtvovao mladost, život, pijanke i sve, dizao se jutrima i trčao po jebenoj pruzi, iz jebene slavonske zabiti je došao do vrha, postao legenda pridea, i da je izgubio još 10 puta u ufcu to ništa ne umanjuje njegove tadašnje uspjehe, jebiga nije se prilagodio ili ne znaš šta, jer nisam kompetnetan u to ulazit ali je napravio zavidnu karjeru. najbolje mi je kad je stao u obranu minotaura jer su novinari poceli pljuvat po njemu i onda je nabrojao sta je sve minotauro prošao u životu od dečka u kolicima nepokretnog do najlegendarnijeg borca ikad uz fedora, to ta novinarska govnarska piskarala nikad nece razumjet zato sto im je posao jest govna u ogromnim kolicinama i time hranit likove ko lanuska. našli ste srat da je nelson šupak, da ok nije vrh, al jer znaju ti seratori da je DEBELI vlasnik crnog pojasa u bjj? zna li neko od tih govnara što to znači  i kakvo pišanje krvi stoji iza toga??

Zadnji popravljao BoyFromBalkans (30-10-2011 20:36:46)

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
22

Re: UFC veceras?

kao prvo ja tebe ne vrijeđam nemoj ni ti mene. kao drugo ne pljujem po mirku samo kažem da je se trebao davno prije povuć, jel je sramota da si takav borac dopušta da se doslovno iživljavaju na njemu. I btw ja sam iz te slavonske zabiti...inače

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
00

Re: UFC veceras?

također sam iz metropole slavonskih zabiti, tako da nije da posprdno govorim nego više iz respekta prema njemu. znam da nisi vrijeđao, ali sam popizdio na takve stavove ne mogu vjerovat da ljudi toliko mogu srati po čovjeku koji je ne iz nule, nego ispod nule se digao do vrha u prideu. da se trebao povuč je, al opet tko smo mi da govorimo što ko treba? meni je prejako bilo kad su ga pitali koje mu je najdraže razdoblje života ko iz topa je izvalio da je bilo kad ga je ona obitelj iz varaždina uzela da živi kod njih i omogucila mu da trenira i on je trenirao više nego ikad kao tada balavi klinjo, dolazio 2h prije svih na trening, odrađivao cardio, pa boks pa zadnji išao, čovjeku treba skinut kapu za sve pa i za ove poraze, vrijeme ga je pregazilo i njegov stil borbe u ufc je pročitan ali to ne znači da je on sad šljam, šupak i sve najgore! slična situacija je sad u nogometu gdje su sada svi fanovi barce i drka se masovno i pljuje po ostalim klubovima, a ta barca svoj uzlet tek ima nakon 2005-06 i ne treba sad odma govorit jebote svi su ostali govno, ovaj ili onaj je najbolji ikad.

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
00

Re: UFC veceras?

BoyFromBalkans napisao:

net hr poceo pljuvat po zelgu galešiću kako se, pazite SRAMOTI u ufcu, decku sa super karjerom, koji trenira od 5 god

Nikada on nije bio u UFC-u.

00