Tema: Stake

Ovako, molio bi savjet kako da složim "ponudu" za stake smile Naime, povukao sam sav BR sa siteova jer mi je bio potreban a u međuvremenu sam opet dobio 50$ od pokerstrategya. Igrao sam tjedan dana iz zajebancije SNG 9max na FT i skupio 97$ i 480 FPP. E sada, treba mi 420 FPP-ova da podignem lovu. S obzirom da neću igrati poker do 10-og mjeseca, šteta da propadne ova lova.

Ono što bi bila moja ponuda je: Dajem nekome taj iznos da igra NL2 ili SNG 2$ a nema mogućnost uplate. Kada se skupi 1000 bodova, lova će se moći podići. Želim samo 100$, a "grinder" neka si uzme sve što zaradi  smile Dakle, njegov jedini rizik je da ostane break even.  smile

I da, da li je ok tražiti garantiranih min. 50$ nakon završetka jer realno, ovo može prihvatiti netko iz totalne zajebancije kojem se ne da igrati i spičkati sve isti dan?

00

Re: Stake

ja bi na tvojem mjestu očekivao bar 75$,mislim ko god da dobije da igra ako izgubi ta 23$ nek prestane igrat...
to je 12 buyinova za nl2 recimo, i ako se desi najgore i padne na 75$ možeš prekinut stejk sporazumno i tražit od nekog drugog da pokuša,ja bi tak na tvojem mjestu...ak prekrši dogovor i ode ispod tih 75$,treba vratiti kak zna ili odu noge big_smile  tongue

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

Re: Stake

O kojih 23$ ti pricas? Sta se ne radi o 97 ukupno?
Po meni realno je da trazi kao min 50%. Znaci ako osoba koja je igrala popusi sve da mu barem 50% refundira.

Zadnji popravljao masterboy (15-06-2011 09:43:18)

00

Re: Stake

mislio sam da kad se počne igrat da napravi stop loss na 75$,znači ako od početnih 97$ zdonka 22$,onda je na 75$ i stejk se prekida
te se traži nova osoba il šta već..

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

Re: Stake

Aha, cini mi se dobra ideja.

00

Re: Stake

Znaci opet se moze javiti netko koga boli đon i igrati tako dugo dok ne padne na 75$. I onda lijepo odustane i nikome nista.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Stake

ako prvi odustane,drugi bi pao na 50$,nebitno...pa neće dat nekom za koga misli da će igrat prek qrca..
dat će nekom ko mu je možda poznat već na forumu i koji će mu dat neki graf s nl2,ne vjerujem da baš postoji neki majtsor koji je u stanju zdonkat cijeli taj roll na nl2 tongue

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

Re: Stake

Pozz Ljava;

Gledam tvoj post i moram reci da sam zainteresiran !
Samo mi trebaš reći o kojem je sajtu riječ,di bi igrao....

Ja sam heads up igrač i imam svoj unikatan sistem;

Igram na 3 runde(za 2$ , za 5$ i za 10$),ako bilo koju od tih rundi dobijem krecem iz početka,ako izgubim sve 3 runde (što mi se desilo svega 3-4 puta u zadnjih god dana igre na starsima)  prihvatim poraz ili nadkup i krenem ispočetka.
S tim sistemom sam osvojio dosta novaca i priuštio si puno lijepih stvari u životu !

Ako bi u kojem slučaju zdonko sve,uplatio bih ti 50$ na tekući račun između 20 i 30  u mjesecu jer mi je tad plaća;

Kad bi skupio 1000 bodova,podijelili bi iznos na pola ako je više od 200$,ak je manje 100$ tebi,ostatak meni !

I ak sklopimo dogovor molio bih te da mi ostaviš broj moba ili mi daš svoje ime i prezime da se povežemo na fejsu pa da se sve detaljno dogovorimo.

i thnx na tako jbnoj ponudi i za tebe i za mene wink

pozz

Zadnji popravljao rudy988 (15-06-2011 13:33:00)

Play to learn
40

Re: Stake

rudy988 napisao:

Ja sam heads up igrač i imam svoj unikatan sistem;

AHHAAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAAAA

OT:  naravno da trebas uzet 50% zarade, al eto ako zelis bit dobar ko kruh uzmi 40%.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Stake

chillin napisao:
rudy988 napisao:

Ja sam heads up igrač i imam svoj unikatan sistem;

AHHAAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAAAA

OT:  naravno da trebas uzet 50% zarade, al eto ako zelis bit dobar ko kruh uzmi 40%.

Šta je smiješno ?

Nevjerujem da nitko igra takav sistem kao ja ....

A što se same igre tiče , pa naravno Loose Aggresive !

Play to learn
00

11

Re: Stake

A smije se jer ne uocava ganijalnost sistema..
btw sta si na kraju ipak bustao sa tim sistemom ili je Stars shvatio da ga koristis pa te banao?

@Ljava gl sa stakeom

when you feel like quitting think about why you started..
00

12

Re: Stake

evo starta još jedan epic thread!

10

Re: Stake

Tonac napisao:

A smije se jer ne uocava ganijalnost sistema..
btw sta si na kraju ipak bustao sa tim sistemom ili je Stars shvatio da ga koristis pa te banao?

@Ljava gl sa stakeom

@ Tonac

Naravno da me nisu banali... Pa oni zarađuju od rejka koji plaćaš za svaki SNG,valjda sam im bio među top micro limit mušterijama dok sam bio u tome,boli njih briga ko dobije ko izgubi dok god oni zaradjuju wink !!!

Ali desilo se to da mi je otac umro (prije 3,5mj) pa sam digao sve pare sa Starsa i poplaćao pokop,dugove,kredite i pozajmice tak da mi je na kraju od 15-ak k$ ostalo samo 2,5k za život,i od tog sam si malo uredio stan i ostavio si sa strane za crne dane....
Sad sam si našao uredski posao i samo od toga živim ko car , ali fali mi to psihičko nadmudrivanje i ta psihološka igra.

Ovaj sistem je genijalan ako imalo razumiješ HU kao igru,znaš iskorištavati poziciju i igraš vrlo vrlo Loose , I to jako aggresive !
Naravno sve u granicama pot odsa,vrlo rijetko overbet !!!
A što je najgore netreba ti onak za 20 buy-inova kao za cash ili druge SNG turnire da bi krenuo s time u pobjedu.... za ovaj sistem (2-5-10) pa dosta ti je jedno 50-ak dolara, i u roku tjedan dana samo se duplas smile
Jednom kad kreneš shvati š da je sis ubojica i nakon mjesec dva ides na veci limit (5-10-30)

Ne shvaćaju svi da je sistem ubojiica za kako nagrajndati cesh u vrlo kratko roku , al drago mi je da bar netko shvaća genijalnost!

ps. mora da si bio car u matematici ko i ja pa ti se zato to cini genijalno

pozz Tonac

Zadnji popravljao rudy988 (15-06-2011 16:17:34)

Play to learn
00

14

Re: Stake

rudy988 napisao:

Ali desilo se to da mi je otac umro (prije 3,5mj) pa sam digao sve pare sa Starsa i poplaćao pokop,dugove,kredite i pozajmice tak da mi je na kraju od 15-ak k$ ostalo samo 2,5k za život,c

http://img853.imageshack.us/img853/8493/rudyn.jpg

SICK! Stvarno si rasturao, što jest jest.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

15

Re: Stake

drmarac jes' to ti?

00

Re: Stake

rudy988 napisao:

Pozz Ljava;
Ja sam heads up igrač i imam svoj unikatan sistem;

Igram na 3 runde(za 2$ , za 5$ i za 10$),ako bilo koju od tih rundi dobijem krecem iz početka,ako izgubim sve 3 runde (što mi se desilo svega 3-4 puta u zadnjih god dana igre na starsima)  prihvatim poraz ili nadkup i krenem ispočetka.
S tim sistemom sam osvojio dosta novaca i priuštio si puno lijepih stvari u životu !

pozz


Kakve su šanse da drzis nekakav coaching? Mozda nas se skupi vise zainteresiranih pa da nam poakzes taj sistem?

Vjerujem da nisam jedini koji bi si zelio priustiti "dosta novaca i puno lijepih stvari u zivotu"

00

Re: Stake

dfable napisao:

SICK! Stvarno si rasturao, što jest jest.

nekužim šta bi ova slika trebala pokazivati...

se slažeš samonom ili ne ?

Zadnji popravljao rudy988 (15-06-2011 16:39:46)

Play to learn
00

18

Re: Stake

ne bi trebao tako svima govorit svoj sistem, prvo ga patentiraj pa prodaji ljudima nemas pojma kolko bi mogao na tome zaradit

00

Re: Stake

ja sam ovo mora iskoristit za svoj potpis.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Stake

iamlegend napisao:
rudy988 napisao:

Pozz Ljava;
Ja sam heads up igrač i imam svoj unikatan sistem;

Igram na 3 runde(za 2$ , za 5$ i za 10$),ako bilo koju od tih rundi dobijem krecem iz početka,ako izgubim sve 3 runde (što mi se desilo svega 3-4 puta u zadnjih god dana igre na starsima)  prihvatim poraz ili nadkup i krenem ispočetka.
S tim sistemom sam osvojio dosta novaca i priuštio si puno lijepih stvari u životu !

pozz


Kakve su šanse da drzis nekakav coaching? Mozda nas se skupi vise zainteresiranih pa da nam poakzes taj sistem?

Vjerujem da nisam jedini koji bi si zelio priustiti "dosta novaca i puno lijepih stvari u zivotu"

Plati pivu u gradu i objasnit cu ti sve sto te zanima !(ako kuzis HU i shvacas da nisu bitne karte vec psy game) !

Play to learn
00

Re: Stake

rudy988 napisao:

Plati pivu u gradu i objasnit cu ti sve sto te zanima !(ako kuzis HU i shvacas da nisu bitne karte vec psy game) !

hahahaahhahahaah. a jebenti sad bi ovo isto stavia u potpis

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Stake

chillin napisao:

ja sam ovo mora iskoristit za svoj potpis.

cool

00

23

Re: Stake

ja isto LOOL

Zadnji popravljao stoka (15-06-2011 16:45:14)

00

Re: Stake

rudy988 napisao:
iamlegend napisao:
rudy988 napisao:

Pozz Ljava;
Ja sam heads up igrač i imam svoj unikatan sistem;

Igram na 3 runde(za 2$ , za 5$ i za 10$),ako bilo koju od tih rundi dobijem krecem iz početka,ako izgubim sve 3 runde (što mi se desilo svega 3-4 puta u zadnjih god dana igre na starsima)  prihvatim poraz ili nadkup i krenem ispočetka.
S tim sistemom sam osvojio dosta novaca i priuštio si puno lijepih stvari u životu !

pozz


Kakve su šanse da drzis nekakav coaching? Mozda nas se skupi vise zainteresiranih pa da nam poakzes taj sistem?

Vjerujem da nisam jedini koji bi si zelio priustiti "dosta novaca i puno lijepih stvari u zivotu"

Plati pivu u gradu i objasnit cu ti sve sto te zanima !(ako kuzis HU i shvacas da nisu bitne karte vec psy game) !


bolje da vidimo da li ce biti vise zainteresiranih,... mozda da se nadjemo jedan dan pa da igramo nas vise.. pa da vidimo kak nam ide...

jer ak je sistem tako dobar onda cemo sigurno biti u lovi..

usput, jel zna netko neku dobru auto kuću? brijem da cu ovih dana biti u lovi pa da si mogu auto uzeti.. jer ocito sistem je predobar

00

Re: Stake

stoka napisao:

ne bi trebao tako svima govorit svoj sistem, prvo ga patentiraj pa prodaji ljudima nemas pojma kolko bi mogao na tome zaradit

Trenutno mi nisu pare bitne u životu ,iskreno volio bih da imam neki bankroll na nekom od poker siteova ,al igram ove sugave freerollove i nadam se najboljem wink

@ shillin

se ti to sprdas samnom ili mislis da sam bog ? wink - al iskreno odgovori

Play to learn
00