Tema: Headache zvani supak

Uglavnom prevario me za 3k a znam i da je neke prevario za jos vise ali o tom necu pricat jer oni ne zele za sad.
Stejko sam ga na rijec i povjerenje jer sam glup ko kurac,nisam trazio acc i pass i da mi posta graphove svaki dan ili tako nesto.

Na pocetku je igrao vece limite nego sto smo se dogovorili i igrao je hu iako smo se dogovorili da igra 6max.Objasnjenje je bilo da je igrao protiv fisheva.
Kasnije sam vidio da igra neke turnire,ftopsove i stepove.Na to je rekao da ima tickete i sta ja znam.To je mozda istina ali eto,sumnjivo mi je.

Doslo je vrijeme kad je dosta rijetko igrao i kad sam ga pitao zasto on je reko da mu je acc baniran jer,SLUSAJ OVO njemu je neki lik iz hrvatske slucajno sjeo i chip dumpo,ej  njemu je neki random chip dumpo.
Pa ako me vec jebes bar budi pametan i jebi me kako bog zapovjeda

Zasto bi tebi neko bez ikakog razloga chip dumpo,prvo on sigurno ne voli davat nekom pare samo tako,sigurno mu to nije uzitak,drugo ajmo reci da ste se dogovorili da on tebi chip dumpo,ne zelite to radit jer meni ide dio profita.
Znaci sta se desilo,headache je njemu chip dumpo moj stake i uhvatili su ga i banali.I kolko je covjek glup da men ne kaze ne mogu igrat sad na odmoru sam ili bla bla on dode sa tom pricom da je njemu neki random slucajno chip dumpo.

Ok,samo sam sutio,htio sam uzeti bar sto je ostalo na acc i trazio sam pass i acc,on je rekao da nije kod kuce i da ce poslat kad dode kuci,to je bilo prije jedno 8-10 dana i od tada ga nema na skypu a inace je 24/7 na skypu.

Ako je nesporazum,nek se javi ako ne jebiga,supcina si.
Ja nisam neko ko ce bit isfrustriran jer mi je lik popusio pare i da se sad idem ovdje "osvecivat".To znaju drugi koje sam stejkao a ima ih dosta.

Ispricavam se likovima koje je prevario jer oni jos ne zele ici sa ovim u "javnost" al ja nisam mogo izdrzat.

Ako mu saznam ime i prezime stavit cu ovdje samo da ga obrukam i ocrnim.


Mozda ispada da pizdim al ne.Meni je svejedno sad,popusio sam pare i gg,necu ih dobit al njega zelim ocrnit,jer prevario je ove likove i sad mene i da niko o tom ne prica ispada prelako za njega,moram bar nesto.

Zadnji popravljao croman19 (17-06-2011 11:54:43)

80

Re: Headache zvani supak

mad  ufff  yikes

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

Re: Headache zvani supak

Mene je zajebao za 3k... sad

00

Re: Headache zvani supak

znaš kako se to radi, nađeš opasnu budalu ( a svi znamo bar jednu), ponudiš mu 15-25% duga, da izbije to iz ovoga na bilo koji način.....problem rješen....neoš drugačije, jebo to šta ćeš ga ocrnit, boli njega kita....

20

5

Re: Headache zvani supak

[10.5.2011. 15:14:52] headache: oj, jel imas mozda 1316 na starsu za tilt?
[10.5.2011. 15:19:10] Ivan Turcinovic: moze aj

Poslo mu 1316 na stars, on meni na ftp..

sutradan..

[11.5.2011. 16:08:34] headache: oj sry sto te gnjavim, al jel imas mozda 1300 na mb za starse? big_smile
[11.5.2011. 16:10:03] Ivan Turcinovic: nemam 1300 al imam nesta
[11.5.2011. 16:10:08] Ivan Turcinovic: mogu ti dio prebacit ak ti pomaze
[11.5.2011. 16:10:31] headache: kolko imas ^^
[11.5.2011. 16:10:39] Ivan Turcinovic: sec da se logiram
[11.5.2011. 16:10:54] Ivan Turcinovic: 600

Poslo mu 600 na mb, on meni na ps

00

Re: Headache zvani supak

Sve si ti turčine kriv.. tongue
Ti si mu prebacivao i kad je mene zajebao..

00

Re: Headache zvani supak

N( .)(. )B napisao:

znaš kako se to radi, nađeš opasnu budalu ( a svi znamo bar jednu), ponudiš mu 15-25% duga, da izbije to iz ovoga na bilo koji način.....problem rješen....neoš drugačije, jebo to šta ćeš ga ocrnit, boli njega kita....

Posto necu ic to radit jedino sto mogu je ocrnit ga.Ako vidi svoje ime i prezime ovdje i vidi kako ga svi vide kao supka nece mu bit svejedno.

00

Re: Headache zvani supak

Tilt napisao:

[10.5.2011. 15:14:52] headache: oj, jel imas mozda 1316 na starsu za tilt?
[10.5.2011. 15:19:10] Ivan Turcinovic: moze aj

Poslo mu 1316 na stars, on meni na ftp..

sutradan..

[11.5.2011. 16:08:34] headache: oj sry sto te gnjavim, al jel imas mozda 1300 na mb za starse? big_smile
[11.5.2011. 16:10:03] Ivan Turcinovic: nemam 1300 al imam nesta
[11.5.2011. 16:10:08] Ivan Turcinovic: mogu ti dio prebacit ak ti pomaze
[11.5.2011. 16:10:31] headache: kolko imas ^^
[11.5.2011. 16:10:39] Ivan Turcinovic: sec da se logiram
[11.5.2011. 16:10:54] Ivan Turcinovic: 600

Poslo mu 600 na mb, on meni na ps

Tad je bio pod mojim stejkom,ja sam ga stejko 28.4

00

9

Re: Headache zvani supak

roba59 napisao:

Sve si ti turčine kriv.. tongue
Ti si mu prebacivao i kad je mene zajebao..

mislim da ne, al reci datum pa cu provjerit  smile

00

10

Re: Headache zvani supak

užas, teško mi uopće vjerovat tak nešto

croman ako te je namjerno shebo i ne misli ti vratit pare neće on više ni dolazit ovdije, bar ne s tim nickom....

00

11

Re: Headache zvani supak

Žalosno, ako je istina  sad

00

12

Re: Headache zvani supak

Više ni ne dolazi na forum od kad je sjebao par ljudi.. Gledao sam sad malo chat history na skype-u i barem pet puta me pitao za switch tilt, stars ili mb.

00

13

Re: Headache zvani supak

cgreen napisao:

croman ako te je namjerno shebo i ne misli ti vratit pare neće on više ni dolazit ovdije, bar ne s tim nickom....

http://2.bp.blogspot.com/_F5blIU0mkJA/S03lC2GfYpI/AAAAAAAAAro/bGGpsx1rRZ8/S1600-R/o_rly.jpg

00

Re: Headache zvani supak

spread the word . . . drugi hrvatski forumi, 2+2 itd.. . nickovi, imena, skype, msn, mailovi, mb, slika, sve.

Zadnji popravljao zamorano11 (17-06-2011 12:29:12)

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

15

Re: Headache zvani supak

[21.5.2011. 19:50:30] headache: oj jel imas mozda 15$ na mb shipnem na tilt

lol  lol  lol  lol

stigo rb bio izgleda  big_smile

00

16

Re: Headache zvani supak

ti se jedan od pametnijih, još kad bi znao čitat između redova, naravno da neće, al to sam npisao njemu kad kaže da će ga ocrnit ako dođe tu, a ja sam isto da se svi skupekoje je zajebao ako je istina pa da se riješi kak spada,

i daj hebote ak već stavljate te slike o rly ili koji kurac , budite orginalni, pun forum nekih slika

00

17

Re: Headache zvani supak

cgreen napisao:

ti se jedan od pametnijih, još kad bi znao čitat između redova, naravno da neće, al to sam npisao njemu kad kaže da će ga ocrnit ako dođe tu, a ja sam isto da se svi skupekoje je zajebao ako je istina pa da se riješi kak spada,

i daj hebote ak već stavljate te slike o rly ili koji kurac , budite orginalni, pun forum nekih slika

http://i140.photobucket.com/albums/r7/Appearingr2d2/NICETHREAD.jpg

00

Re: Headache zvani supak

20

19

Re: Headache zvani supak

Ime: Andrej Ilišin

Slika:
http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/49294_100000674788497_1280412_n.jpg

10

20

Re: Headache zvani supak

Mirari napisao:
cgreen napisao:

ti se jedan od pametnijih, još kad bi znao čitat između redova, naravno da neće, al to sam npisao njemu kad kaže da će ga ocrnit ako dođe tu, a ja sam isto da se svi skupekoje je zajebao ako je istina pa da se riješi kak spada,

i daj hebote ak već stavljate te slike o rly ili koji kurac , budite orginalni, pun forum nekih slika

http://i140.photobucket.com/albums/r7/Appearingr2d2/NICETHREAD.jpg


e ovo je već bolje, sry mislio sam da me sprdaš.......

malo me to shebalo sa headaom, iskreno nekak još vjerujem da je imao neka sranja i da će vratit to kad tad, stvarno mi teško to za vjerovat

još su igrali oni dva onaj metch i sve, pa jebote head ako si kako si mogo sad

00

Re: Headache zvani supak

Ime: Andrej Ilišin

i prvo sto izbaci google kad ukucas njegovo ime je  http://balkan.pokernews.com/poker-forum/topic521/

00

22

Re: Headache zvani supak

pa taj andrej ilisin je bio reg na pokerici i jos prije na cropokeru (prije nego je cropoker postao pokerpro)
ne sjecam se nicka, ali znam da je igrao husngove i bio u nekim propbetovima s miletom
kad je scamao moshmana, ovaj je otvorio topic na pokerici i nakon toga je lik propao u zemlju

par mjeseci poslije je dosao lik iz osijeka (a i ilisin je iz osijeka) za kojeg nikad nitko nije cuo, igrao je slicne limite i isto iskljucivo HU bas kao i ilisin tak da je meni odma nesto bilo sumnjivo al ono, ne mozes samo na temelju toga optuziti covjeka

btw koji je to kurac s osijekom, pa svaki drugi scammer je iz tog grada smile)))

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: Headache zvani supak

lol. 
Po meni su krivci ovi koje je vec prije scammao a nisu otisli u javnost sa tim, sad kad je croman stavio kako ga je zajeba, odjednom ispliva jos deset tisuca scamova istog tipa.
Nije vrag da je tako dobar manipulator da vas je sve prije vec uspio izdresirat kako necete dobit pare ako stavite na forum.

I kako je vec neko napisa gore, sad to stavite po 2+2, svim stejking forumima i tako dalje. Jer tip je očito isprevaravao preko 100k kuna za scamove koje je radio za koje se zna. Ko zna koliko jos ....

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

24

Re: Headache zvani supak

chillin napisao:

I kako je vec neko napisa gore, sad to stavite po 2+2, svim stejking forumima i tako dalje. Jer tip je očito isprevaravao preko 100k kuna za scamove koje je radio za koje se zna. Ko zna koliko jos ....

da al moras uzeti u obzir da je lik prije vise od godinu dana isto tako scamao colina moshmana koji bas i nije nepoznato ime u svijetu pokera
taj slucaj je zajedno s njegovim imenom isto tako zavrsio na 2+2, stejking forumima, svim hrvatskim forumima i opet se vise od godinu dana nakon toga slucaj uspio ponoviti jer je covjek napravio novi acc vjerojatno na novo ime i pitaj boga sto sve ne

I na kraju bude " HARAŠO"
10

Re: Headache zvani supak

jebote svi likovi koji su nekog prevarili su iz osijeka smile))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00