26

Re: Headache zvani supak

Meni i dalje nije jasno to stejkanje. Ok kada se ide na učešće u nekom turniru i kada se radi o nekoj sići, ali dati no name liku par tisuća $, a da o njemu nemaš pojma,niti tko je,niti odakle je...

Danas je vrijeme kada na tisuće ljudi izlaze iz kuća samo kada padne mrak,brzim hodom,pognute glave...doba je kada preko noći ostaju bez svega. Svaki drugi čovjek vraća dug jamcu i gotovo da nema nekog sa nekom pričom o dugu kojeg nikada neće vidjeti. Ljudi koji su bolji od kruha postaju prevaranti,slježu ramenima i daju lažna obećanja.
A ovdje se još radi o pokeru šta rizik dovodi do neba.
Nema ovdje igrača koji može garantirati da sigurno i nikada neće bustat. Neka se poklopi nekakav bolesni downswing u kombinaciji sa nekakvim životnim okolnostima, padaju i najbolji.

Mene su preko neta jednom preveslali, doduše za manji iznos i od tada rođenom bratu ne bi dao lovu za kocku, a poker "u rukama" nestabilne osobe je ipak samo obična kocka.
Dotični gospodin je koliko znamo imao prometnu nezgodu,dugo ga nije bilo,vjerojatno je želio na brzinu povratiti izgubljeno,tko zna u kakvom psiho stanju...

cromanu svaka čast za priznanje i realno prosuđivanje ( to da od te love nema ništa,niti će ga tražiti/tući...)

10

27

Re: Headache zvani supak

1. headache nije bio no name lik, koliko ja znam bio je dosta cjenjen i uspjesan midstakes HU igrac
2. Pa obv da nema sigurnosti da netko nece bustat, svi stejkeri prihvacaju taj rizik. Ako je igrac +EV isplti ga se stejkat, a nijedno ulaganje nije bez rizika, pa tako ni stejk.
3. Ovdje ne govorimo o bustanju, nego o scamanju.

00

28

Re: Headache zvani supak

Tilt napisao:

1. headache nije bio no name lik, koliko ja znam bio je dosta cjenjen i uspjesan midstakes HU igrac
2. Pa obv da nema sigurnosti da netko nece bustat, svi stejkeri prihvacaju taj rizik. Ako je igrac +EV isplti ga se stejkat, a nijedno ulaganje nije bez rizika, pa tako ni stejk.
3. Ovdje ne govorimo o bustanju, nego o scamanju.

Hvala na pojašnjenju mada ne prihvaćam da cijenjeni i uspješni igrač traži stejk od tamo nekog...u biti ne prihvaćam da uopće traži stejk smile

Zadnji popravljao karik (17-06-2011 14:18:36)

00

Re: Headache zvani supak

ShaneMacGowan napisao:

jebote svi likovi koji su nekog prevarili su iz osijeka smile))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))



koji su to?

00

30

Re: Headache zvani supak

karik napisao:

Hvala na pojašnjenju mada ne prihvaćam da cijenjeni i uspješni igrač traži stejk od tamo nekog...u biti ne prihvaćam da uopće traži stejk smile

onda moras jos puno uciti o pokeru..

Zadnji popravljao Tilt (17-06-2011 14:23:14)

10

31

Re: Headache zvani supak

Tilt napisao:

onda moras jos puno uciti o pokeru..

Turčine o pokeru zasigurno imam jako puno učiti, ali nekog vraga o ljudima znam. Imam po koju godinu više u guzici od tebe pa si mogu dopustiti. Ja da sam vidio njegovu sliku pa čak i ime, ne bi mu posudio psa da mi prošeta, a kamo li lovu, bez obzira na njegove rezultate.

Tebi nije ništa sumnjivo da jedan tako uspješan i dobar igrač traži stejk od nekog preko neta. Ja da sam uspješan midstakes HU igrac,našao bi barem 5 stejkera/sponzora iz RL.

Zadnji popravljao karik (17-06-2011 14:30:58)

11

32

Re: Headache zvani supak

lol
Ne, nije mi sumnjivo.. Kakve veze ima RL s pokerom? Ja sam sve svoje stejkove nasao preko neta, i mislim da sam dost uspjesan mtt igrac.
Znaci scammer sam?

10

33

Re: Headache zvani supak

butko napisao:

pa taj andrej ilisin je bio reg na pokerici i jos prije na cropokeru (prije nego je cropoker postao pokerpro)
ne sjecam se nicka, ali znam da je igrao husngove i bio u nekim propbetovima s miletom
kad je scamao moshmana, ovaj je otvorio topic na pokerici i nakon toga je lik propao u zemlju

ne mogu se nikako sjetit tog topica na pokerici  hmm
Ovo sa headacheom me iznenadilo, nisam ocekivao od tako nekog da ce se time bavit.. ali ne isplati se vise ni cudit ljudima jer izgleda da ima vise lopova nego postenih/normalnih ljudi

Mislim da bi se i na pokerici trebalo otvorit topic ili barem napisat nesto u njegov dnevnik http://www.pokericaforum.net/t1241p150- … wingaments da se upozori ostale.. a brijem da bi jos svasta moglo izac na povrsinu, zadnji komentar od Reda u dnevniku mi smrdi na jos nesto u ovome stilu nazalost roll

when you feel like quitting think about why you started..
00

34

Re: Headache zvani supak

možda je i to s njemačkom bilo samo lay low iz nekog razloga.... ko će ga znat kakve su to sve šeme

00

Re: Headache zvani supak

@ karik   

Zar su ti novci manje bitni od psa yikes  sad

I nije ti bas jasna sfera stejkanja u pokeru   ..   nhf wink

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

36

Re: Headache zvani supak

Tilt napisao:

lol
Ne, nije mi sumnjivo.. Kakve veze ima RL s pokerom? Ja sam sve svoje stejkove nasao preko neta, i mislim da sam dost uspjesan mtt igrac.
Znaci scammer sam?

Možda se varam ali vi ste se manje više svi upoznali i vjerojatno ste se našli i uživo. RL su ljudi sa kojima sam odrastao,rodbina,ukućani...Ne možeš i reći da je to isto smile

00

Re: Headache zvani supak

Ono sa njemačkom je laž obv

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

38

Re: Headache zvani supak

chillin napisao:

@ karik   

Zar su ti novci manje bitni od psa yikes  sad

I nije ti bas jasna sfera stejkanja u pokeru   ..   nhf wink

dobro nisam debil kvragu smile . znam kako funkcionira stejkanje u pokeru, ali ostajem pri tome da se to radi nepažljivo i da je malo opreza

00

Re: Headache zvani supak

roba59 napisao:

Ime: Andrej Ilišin

Slika:
http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/49294_100000674788497_1280412_n.jpg

Fino

00

Re: Headache zvani supak

croman, roba i ostali koji ste scamani, jbga, niste imali sreće, ali život je takav da za svako zlo izađe neko dobro... pa tako ja Vama želim neka Vam kapne neka opaka pinka i neka spere ovaj gorki okus s usana.... wink

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

41

Re: Headache zvani supak

roba59 napisao:

Ime: Andrej Ilišin

Slika:
http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/49294_100000674788497_1280412_n.jpg

Novi sam ovdje, al ovu sliku sam već negdje vidio. Jel on bio u vašem Pokerpro teamu?

00

Re: Headache zvani supak

Ja sam vidio njegovu sliku negdje i sad kad ti kazes..nemogu se otet dojmu da je neko koristio tu sliku od pokerproa...

Tip koji je izmislio poker je bio sjajan ali tip koji je izumio čip bio je genij......
00

Re: Headache zvani supak

AAAA fulo sam i meni na nekog slici jako smile Ziiiiiiiiiiiiigmund

Zadnji popravljao Horvat69 (17-06-2011 15:03:46)

Pocetnici cesto overplejaju visoke parove preflop
Ovo je ne dva, ne tri, ne četiri, ne pet, već ŠEST razloga zašto smo ispred svih!!!
00

44

Re: Headache zvani supak

ak je to uhodani scam možda to nit nije on, ko bi dao vozačku pravu nekom s nmjerom da ga zajebe i još to moshmanu, nakon kojeg znaš da će ti ime završit u svakom forumu

naravno ak su podaci iz prve ruke onda ok...

Zadnji popravljao cgreen (17-06-2011 15:02:19)

00

Re: Headache zvani supak

ko je nilmar. Iz big brothera ? iz villareala ?

Zadnji popravljao chillin (17-06-2011 15:07:34)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

46

Re: Headache zvani supak

cgreen napisao:

ak je to uhodani scam možda to nit nije on, ko bi dao vozačku pravu nekom s nmjerom da ga zajebe i još to moshmanu, nakon kojeg znaš da će ti ime završit u svakom forumu

naravno ak su podaci iz prve ruke onda ok...


O cem ti jebote pricas?
Covjek je zajebo moshmana jos prije par godina. Onda je promjenio nick i sad je zajebo ove.
I nije umro, netko s foruma ga zna i zna da je imao saobracajku i sve.

00

47

Re: Headache zvani supak

joj daj oladi, nisam ja reko da je umro, i reko sam ako su podaci iz prve ruke onda ok,

daj mi reci dok repolayaš pročitaš upće post do kraja, kaj sam ja krivo reko?

kaj se mene tiće lik da moshmanu vozačku, on veli da je to taj lik i ostane na tome, pa ja ću ti sredit na photoshopu i mailat da sam stevo perić ak treba.....

pa jebote samo diskutiramo, neznam ja da ga netko osobno zna, zato sam i edo moj post jer sam naviko već na takve komentare ko tvoj, svaki put netko, glavno da mu bude zadnja a da ni ne pročita i razmisli prije

pa kaj je lik takav car da daje dokumente okolo i sjebava ljude za po 5k kuna i nikog se ne boji, ak je tak svaka mu čast

mislim, pa nismo djeca....

00

48

Re: Headache zvani supak

a da sad sam skužil na kaj si ti mislil

nisam ja mislio da je netko uzeo njegove podatke kak se netko prije zajebavao,

ja sam mislio da on daje krive podatke, dao krivo ime sliku itd, još 2009, al naravno to nemože ako ga netko poznaje

uglavnom došlo je do nesporazuma, u biti ni neda mi se više o tome nisu moje stvari

00

Re: Headache zvani supak

treba nac tog andreja i iznenadit se kad tip kaze . STA KO O CEM VI ?

Budimo realni, ne izgleda ko neko ni ko bi beata nl2, a kamoli midsteakse wink

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
20

50

Re: Headache zvani supak

chillin napisao:

treba nac tog andreja i iznenadit se kad tip kaze . STA KO O CEM VI ?

Budimo realni, ne izgleda ko neko ni ko bi beata nl2, a kamoli midsteakse wink


pa to ja kažem, mislio sam da headache možda uopće nije taj sa slike, ili je pa mu to nije prvo ime,

ali ako ga dečki znaju osobno ok, al mi onda opet nije jasno da su takve cepi i da puste liku da sam otšeta, mora da je neki žešći lik onda  lol

mislim sve skupa je lol

00