Re: Članovi PokerPro tima

A neda mi se govoriti imena,zamrzit ce me svi

01

27

Re: Članovi PokerPro tima

niveaformen napisao:
Tonac napisao:

Racunaj da bi ispod NL100 bilo jako tesko samostalno se uzdrzavat.

Ovisi kolko trošiš, al ako uzmemo u obzir da ti treba neka hrvatska prosječna plaća (4k kn) to je iznos koji možeš uz dovoljno truda zaradit i na microsima.

Npr.
Chiren80 je zaradio 4k $ na nl2, jedan hrvat (bilo je tu na forumu) je zaradio 600$  isto na nl2 uz masstabling

Ja sam u svojim počecima na nordici na nl10 imao preko 800$ rba mjesečno i bio sam losing igrač (-10-20BI), ali sam igrao ko manijak što je i najbitnije. Teško je ispod nl100 ako si lijenčina i ako se zadovoljavaš s malim.

Da shvatiš poker ko posao i radiš 8h dnevno ko i druge poslove računavši na svakom rb calculatoru na netu, na nl50 uz 6-8 stolova imaš min 4k $ mjesečno samo od rb-a (40% uzet sample). Još se potrudiš i nauči beatat i nemaš problem s lovom.

konacno jedna  pametna  od zeme big_smile

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

28

Re: Članovi PokerPro tima

Najviše je kriv onaj Turčin aka Tilt koji je javno na forumu iznio strategiju za bitanje igre sve do ssnl!

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

29

Re: Članovi PokerPro tima

-b3k's- napisao:

Logično je da su igre teže i za par godina će bit još teže, ali ono što je meni nelogično je da proovi koji žive od pokera ulažu u popularizaciju igre. Ono mislim WTF, ako ti je to profesija, izvor prihoda, život čemu želiš jačat svoju konkurenciju i otežavat si posao? (ovo je retoričko pitanje jer znam da oni imaju koristi od tog, ali nebitno) Mislim naravno da se ja ne žalim na to što danas imamo milijune izvora podataka koji nam mogu olakšat učenje i poboljšat našu igru, ali da me netko pita dal želim imat sve te materijale na dlanu ili živjet u 2005. i igrat online poker ne bi ni sekunde razmišljao. "Sami smo" krivi što su igre teže i nemamo se pravo žalit na to tongue

Pa i nije toliko nelogično. Jednostavno puno više ljudi se navuče na poker gledajući njihove rezultate nego postanu uspješni kao oni. Znači oni regrutiraju nove snage koje će tamburati.

Evo konkretno, ja...meni je trebalo 5x bustat da bi se tek onda prisilio nešto pročitati/pogledati o pokeru. A takvih kao što sam ja su većina.
Bit će teže igrati, ali mislim da nema straha za one koji su čvrsto odlučili da se bave pokerom.
U korist nam ide i to šta nam je standard niži i jedan kockar/riba u npr. u Švedskoj  sigurno neće startati na NL2 već će započeti sa donacijama  već na NL50. Uza sve to dolaze i nove snage,ima se velik broj soba/sajtova, pa se može i birati itd.

00

Re: Članovi PokerPro tima

croman19 napisao:

A neda mi se govoriti imena,zamrzit ce me svi

Nemoj zajebavat, već si izvrijeđao 90% ljudi na forumu. Mislim da je vrijeme da dovršiš posao.

20

Re: Članovi PokerPro tima

croman19 napisao:

A neda mi se govoriti imena,zamrzit ce me svi

ajde, mrze te ionako

00

32

Re: Članovi PokerPro tima

niveaformen napisao:

Da shvatiš poker ko posao i radiš 8h dnevno ko i druge poslove računavši na svakom rb calculatoru na netu, na nl50 uz 6-8 stolova imaš min 4k $ mjesečno samo od rb-a (40% uzet sample).

Pa igram poker da ne moram radit 8h dnevno  lol
Istina je to sto govoris ali racunaj na to da stalan posao ima svoje povlastice kao sto to i poker ima ali ipak razlicite..
4k$ mjesecno nekome zvuci puno ali nije ako od toga moras kupit stan, auto, namjestaj itd.. ako imas posao ugl si u stanju dignut kredit i sl. imas placeno zdravstveno i slicne stvari. Mislm da se do NL100 ne moze imat dovoljnu financijsku sigurnost koju ja smatram da je potrebna.

Ali pređimo na vaznije stvari

ribaaaaaa napisao:
croman19 napisao:

A neda mi se govoriti imena,zamrzit ce me svi

Nemoj zajebavat, već si izvrijeđao 90% ljudi na forumu. Mislim da je vrijeme da dovršiš posao.

ovo  big_smile

when you feel like quitting think about why you started..
00

33

Re: Članovi PokerPro tima

croman19 napisao:

A neda mi se govoriti imena,zamrzit ce me svi

Kad si to postao pica?  big_smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

34

Re: Članovi PokerPro tima

Tonac napisao:

Istina je to sto govoris ali racunaj na to da stalan posao ima svoje povlastice kao sto to i poker ima ali ipak razlicite..
4k$ mjesecno nekome zvuci puno ali nije ako od toga moras kupit stan, auto, namjestaj itd.. ako imas posao ugl si u stanju dignut kredit i sl. imas placeno zdravstveno i slicne stvari. Mislm da se do NL100 ne moze imat dovoljnu financijsku sigurnost koju ja smatram da je potrebna.

bogami si ti toga nabrojao. Šta ti misliš kako do toga nabrojanog dođe čovjek sa 5000 kuna mjesečno?

Zadnji popravljao karik (28-06-2011 15:23:13)

00

35

Re: Članovi PokerPro tima

Ako živiš s roditeljima mislim da ti je 2k $  dovoljno da si svaki mjesec uplačuješ mirovinsko,zdravstveno ako je potrebno,da daš roditeljima nešto za hranu režije itd i neku štednju za vlastiti stan kasnije. Ostane ti 6k kuna otprilike i od toga bi ja mogao stvarno lijepo živjeti.

Zadnji popravljao koste (28-06-2011 15:38:30)

00

36

Re: Članovi PokerPro tima

koste napisao:

Čovjek koji ima 5k kuna mjesečno može dići jebeni kredit, ali ako živiš s roditeljima mislim da ti je 2k $  dovoljno da si svaki mjesec uplačuješ mirovinsko,zdravstveno ako je potrebno,da daš roditeljima nešto za hranu režije itd i neku štednju za vlastiti stan kasnije. Ostane ti 6k kuna otprilike i od toga bi ja mogao stvarno lijepo živjeti.

Da može dignuti kredit na 30 -40 godina tako da mu skidaju više od pola plaće za otplatu. Kada uzmeš koliko su danas radna mjesta sigurna totalno veselje.
Meni tonac neka da 4k$ mjesečno, a ja mu platim zdravstveno,mirovinsko i otplatim kredit smile

Zadnji popravljao karik (28-06-2011 15:41:50)

00

37

Re: Članovi PokerPro tima

karik napisao:

Meni tonac neka da 4k$ mjesečno, a ja mu platim zdravstveno,mirovinsko i otplatim kredit smile

Ako mi kupis stan i auto nema problema  smile
citirat cu samog sebe "Mislm da se do NL100 ne moze imat dovoljnu financijsku sigurnost koju ja smatram da je potrebna.", zanci svi imamo svoju racunicu..
A da ne spominjem da neces igrat poker do 60 god, sto bi znacilo da bi si trebao osigurat egzistenciju kroz 10-15 god igre, pa ti vidi dali ti je 4k$ mjesecno dovoljno  roll

when you feel like quitting think about why you started..
00

38

Re: Članovi PokerPro tima

Tonac napisao:
karik napisao:

Meni tonac neka da 4k$ mjesečno, a ja mu platim zdravstveno,mirovinsko i otplatim kredit smile

Ako mi kupis stan i auto nema problema  smile
citirat cu samog sebe "Mislm da se do NL100 ne moze imat dovoljnu financijsku sigurnost koju ja smatram da je potrebna.", zanci svi imamo svoju racunicu..
A da ne spominjem da neces igrat poker do 60 god, sto bi znacilo da bi si trebao osigurat egzistenciju kroz 10-15 god igre, pa ti vidi dali ti je 4k$ mjesecno dovoljno  roll

Nemam pojma na što ti pucaš ali u u ovako sjebanoj državi reći da je malo zaraditi 4k$ klikajući po mišu je malo bahato. Isčitaje se da si zeleni školarac koji još nije bio blizu biroa, a kamo li radio nekakav posao. Nažalost vrlo brzo će nastupiti otrežnjenje. smile

Zadnji popravljao karik (28-06-2011 16:20:58)

00

Re: Članovi PokerPro tima

Nisam mislio doslovno 2 znaju igrat ostali su smijesni nego onako-kuzis
A sto se tice imena nema tu puno sta.Roba je najveci grinder,najvise se trudi i radi i napravio je uspjeh.
Iz mjeseca u mjesec je u plusu i zbog svega toga je jedan od najboljih igraca u drzavi.

Knez je jedan od rijetkih u Cro koji igra jako dobro i PLO i holdem i ocito je jako dobar i top5 u drzavi je.

Moremore je zapravo prvi hrvatski ozbiljni igrac,ne treba vise nista ni reci.

Naravno svu tu idilu kvare igraci kao niveaformen,propast i slicni al stas

70

40

Re: Članovi PokerPro tima

karik napisao:

Nemam pojma na što ti pucaš ali u u ovako sjebanoj državi reći da je malo zaraditi 4k$ klikajući po mišu je malo bahato. Isčitaje se da si zeleni školarac koji još nije bio blizu biroa, a kamo li radio nekakav posao. Nažalost vrlo brzo će nastupiti otrežnjenje. smile

yep, ja sam bahati zeleni skolarac

http://img220.imageshack.us/img220/1089/boyinscho.jpg

Mogli bi se bzvze vrtit u krug i izvlacit rijeci iz konteksta ali nema smisla jel, ja imam svoje misljenje i racunicu a ti svoje.. nhf, pozz

when you feel like quitting think about why you started..
00

41

Re: Članovi PokerPro tima

lol za igrat nl50 i bit pro...
...pa nije poanta da grindaš svaki dan 8h i da budeš poker pro...smisao pokera i je da imaš slobodu (financijsku, vremesku...) a da bi je imao to moš jedino ako si winner na nl200+...ja sam živio pola godine od jebenog nl 50 i uvik bi imao lipe cifre na kraju miseca (2k$), što je za hr prilike sigurno super ali mislim da svak ko se ozbiljnije želi bavit pokerom zna da to nije to...onda dođu 2 loša miseca(u što spada i breakeven obv) i u k.urcu si...a plus sve što za izgrindat 30+stackove na nl50 moraš puuno igrat...

a šta se tiče foruma i igrača...pa općenito u hr koliko god se poker razvija brzo još je to sve loše...pa ja neznam ima li 10-15 ljudi u rh šta beataju nl200+ a to sve govori
a 90%foruma ne beata nl50 (jer ga ni neigra), a pola ne beata ništa...

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: Članovi PokerPro tima

croman19 napisao:

Knez je jedan od rijetkih u Cro koji igra jako dobro i PLO i holdem i ocito je jako dobar i top5 u drzavi je.

ostala 4 ?

00

Re: Članovi PokerPro tima

ev i ja da se javim tongue
kad se prijavljivalo za team pisalo da je moze svako kome je poker posao i zivi od toga. posto ja vec duze "zivim" od pokera ( od leta 2009 ) ja sam se prijavio i primljen sam.
sad sto ja ne igram nl100 jbg ima par razloga. zivim u srbiji gde je plata jako mala i na mikro limutu mogu lako da je zaradim.bitan razlog i moja neka psiha, vise volim da uzivam nego da radim pa sam zato i rekao da necu u zivotu imati posao. meni je dosta 200-300e mesecno, sto mogu lako uzeti na mikro limitima.na ovim limitima sam jako opusten i ne ulazim sa nekom tremom dal cu na kraju meseca uspeti zaraditi, sto je po meni najbitnije. mogu ja igrati 8h+, uciti al onda kao sto kiklop kaze oduzimam sebi slobodu i to mi bude isto ko da radim.
u pocetku je zivim pod znacima navodnika jer trenutno zivim sa mojima pa se ne moze reci da sam samostalan. ali ako moze onaj sto radi za 200e preziveti zasto ne bi mogao i ja sa 200e od pokera?

moz biti dobar kolko oces kad njih sere
00

Re: Članovi PokerPro tima

propast napisao:

ev i ja da se javim tongue
kad se prijavljivalo za team pisalo da je moze svako kome je poker posao i zivi od toga. posto ja vec duze "zivim" od pokera ( od leta 2009 ) ja sam se prijavio i primljen sam.
sad sto ja ne igram nl100 jbg ima par razloga. zivim u srbiji gde je plata jako mala i na mikro limutu mogu lako da je zaradim.bitan razlog i moja neka psiha, vise volim da uzivam nego da radim pa sam zato i rekao da necu u zivotu imati posao. meni je dosta 200-300e mesecno, sto mogu lako uzeti na mikro limitima.na ovim limitima sam jako opusten i ne ulazim sa nekom tremom dal cu na kraju meseca uspeti zaraditi, sto je po meni najbitnije. mogu ja igrati 8h+, uciti al onda kao sto kiklop kaze oduzimam sebi slobodu i to mi bude isto ko da radim.
u pocetku je zivim pod znacima navodnika jer trenutno zivim sa mojima pa se ne moze reci da sam samostalan. ali ako moze onaj sto radi za 200e preziveti zasto ne bi mogao i ja sa 200e od pokera?

croman se zajebavo

bar se nadam, vjerojatno je ljubomoran

Zadnji popravljao niveaformen (28-06-2011 17:43:37)

00

Re: Članovi PokerPro tima

niveaformen napisao:
croman19 napisao:

Knez je jedan od rijetkih u Cro koji igra jako dobro i PLO i holdem i ocito je jako dobar i top5 u drzavi je.

ostala 4 ?

Po rezultatima bini,dace,roba
Po igri iako ne znam kako ko igra vjerojatno dace i puska

00

46

Re: Članovi PokerPro tima

niveaformen napisao:
croman19 napisao:

Knez je jedan od rijetkih u Cro koji igra jako dobro i PLO i holdem i ocito je jako dobar i top5 u drzavi je.

ostala 4 ?

ja pretpostavljam za neke al nisu s ovog foruma..

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: Članovi PokerPro tima

niveaformen napisao:
propast napisao:

ev i ja da se javim tongue
kad se prijavljivalo za team pisalo da je moze svako kome je poker posao i zivi od toga. posto ja vec duze "zivim" od pokera ( od leta 2009 ) ja sam se prijavio i primljen sam.
sad sto ja ne igram nl100 jbg ima par razloga. zivim u srbiji gde je plata jako mala i na mikro limutu mogu lako da je zaradim.bitan razlog i moja neka psiha, vise volim da uzivam nego da radim pa sam zato i rekao da necu u zivotu imati posao. meni je dosta 200-300e mesecno, sto mogu lako uzeti na mikro limitima.na ovim limitima sam jako opusten i ne ulazim sa nekom tremom dal cu na kraju meseca uspeti zaraditi, sto je po meni najbitnije. mogu ja igrati 8h+, uciti al onda kao sto kiklop kaze oduzimam sebi slobodu i to mi bude isto ko da radim.
u pocetku je zivim pod znacima navodnika jer trenutno zivim sa mojima pa se ne moze reci da sam samostalan. ali ako moze onaj sto radi za 200e preziveti zasto ne bi mogao i ja sa 200e od pokera?

croman se zajebavo

bar se nadam, vjerojatno je ljubomoran

Nisam se zajebavo

20

Re: Članovi PokerPro tima

croman19 napisao:
niveaformen napisao:
propast napisao:

ev i ja da se javim tongue
kad se prijavljivalo za team pisalo da je moze svako kome je poker posao i zivi od toga. posto ja vec duze "zivim" od pokera ( od leta 2009 ) ja sam se prijavio i primljen sam.
sad sto ja ne igram nl100 jbg ima par razloga. zivim u srbiji gde je plata jako mala i na mikro limutu mogu lako da je zaradim.bitan razlog i moja neka psiha, vise volim da uzivam nego da radim pa sam zato i rekao da necu u zivotu imati posao. meni je dosta 200-300e mesecno, sto mogu lako uzeti na mikro limitima.na ovim limitima sam jako opusten i ne ulazim sa nekom tremom dal cu na kraju meseca uspeti zaraditi, sto je po meni najbitnije. mogu ja igrati 8h+, uciti al onda kao sto kiklop kaze oduzimam sebi slobodu i to mi bude isto ko da radim.
u pocetku je zivim pod znacima navodnika jer trenutno zivim sa mojima pa se ne moze reci da sam samostalan. ali ako moze onaj sto radi za 200e preziveti zasto ne bi mogao i ja sa 200e od pokera?

croman se zajebavo

bar se nadam, vjerojatno je ljubomoran

Nisam se zajebavo

ljubomoran confirmed

00

Re: Članovi PokerPro tima

croman ti si car!

00

Re: Članovi PokerPro tima

cropoker500 napisao:

croman ti si car!

priznaj kolko ti je poslo da to kažeš

00