51

Re: Članovi PokerPro tima

"Drogiraj se sinko nemaš ništa od života
Govori ti savjest droga najmanje košta
Manje od školarine kol'ko ti ta koristi
Kol'ko god da si pametan zadnji si na listi"

http://cache.sharenxs.com/thumbnails/sf/cabb/cg/ag/ci/bc/nxs-UP141.jpg

31

52

Re: Članovi PokerPro tima

croman19 napisao:

niveaformen

Ko je taj?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Članovi PokerPro tima

niveaformen napisao:
cropoker500 napisao:

croman ti si car!

priznaj kolko ti je poslo da to kažeš

31 pm  big_smile  lol

Zadnji popravljao cropoker500 (28-06-2011 18:56:17)

00

Re: Članovi PokerPro tima

cropoker500 napisao:

croman ti si car!

+ 1
evo meni nista nije platia..al moran potvrdit izreceno tongue

00

Re: Članovi PokerPro tima

RR ZA SVE napisao:
cropoker500 napisao:

croman ti si car!

+ 1
evo meni nista nije platia..al moran potvrdit izreceno tongue

ali sad kad si postao,onda je shipao pare, priznaj  big_smile

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
00

Re: Članovi PokerPro tima

pepy667 napisao:
RR ZA SVE napisao:
cropoker500 napisao:

croman ti si car!

+ 1
evo meni nista nije platia..al moran potvrdit izreceno tongue

ali sad kad si postao,onda je shipao pare, priznaj  big_smile

ne kupuje taj lovom...vec karakterom i cvrstim stavom wink

00

Re: Članovi PokerPro tima

Ljolj. Svi bi htjeli biti pro i imati slobodu,a nitko se ne bi bavio pokerom 8,10,12 sati dnevno. Glumi slobodu kad postignes nesto i zaradis 200tis eura,a do tad se zabijaj u sobu,grindaj i ne foliraj se bzvz slobodom koja ishlapi cim nestane zaradjeni kikiriki smile Kako je phil ivey rokao po 16 sati dnevno u kasinu.

Grind,eat,sleep,repeat   cool

10

58

Re: Članovi PokerPro tima

RufMichAn666 napisao:

Ljolj. Svi bi htjeli biti pro i imati slobodu,a nitko se ne bi bavio pokerom 8,10,12 sati dnevno. Glumi slobodu kad postignes nesto i zaradis 200tis eura,a do tad se zabijaj u sobu,grindaj i ne foliraj se bzvz slobodom koja ishlapi cim nestane zaradjeni kikiriki smile Kako je phil ivey rokao po 16 sati dnevno u kasinu.

Grind,eat,sleep,repeat   cool

+1
p.s. jebiga kad nebre  svatko imat user čarobnjak1  big_smile

10

Re: Članovi PokerPro tima

ribaaaaaa napisao:

Nemoj zajebavat, već si izvrijeđao 90% ljudi na forumu. Mislim da je vrijeme da dovršiš posao.

+1

00

Re: Članovi PokerPro tima

koste napisao:

Ako živiš s roditeljima mislim da ti je 2k $  dovoljno da si svaki mjesec uplačuješ mirovinsko,zdravstveno ako je potrebno,da daš roditeljima nešto za hranu režije itd i neku štednju za vlastiti stan kasnije. Ostane ti 6k kuna otprilike i od toga bi ja mogao stvarno lijepo živjeti.


Ako ne zivis s roditeljima onda ti $2k mjesecno nije dovoljno sad?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Članovi PokerPro tima

RufMichAn666 napisao:

Ljolj. Svi bi htjeli biti pro i imati slobodu,a nitko se ne bi bavio pokerom 8,10,12 sati dnevno. Glumi slobodu kad postignes nesto i zaradis 200tis eura,a do tad se zabijaj u sobu,grindaj i ne foliraj se bzvz slobodom koja ishlapi cim nestane zaradjeni kikiriki smile Kako je phil ivey rokao po 16 sati dnevno u kasinu.

Grind,eat,sleep,repeat   cool

Ne seruckaj previse.

Sve u zivotu treba uzeti umjereno pa tako i poker, bio profesionalac ili ne. Ispred bilo koje karijere ti uvijek mora biti barem jedna stvar - tvoji bliznji i ti sam. Jer ako ne radis na sebi i na svom odnosu s okolinom, bit ces zakurac covjek i zakurac ce ti biti karijera.

Grind, eat, sleep, repeat? Ovo je sa teretana.net foruma samo zamjenis 'train' sa 'grind'. Cool zvuci, ali je neizvedivo ako mislis bit normalno ljudsko bice.

Peace.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
20

Re: Članovi PokerPro tima

boboman napisao:

Ne seruckaj previse.

Sve u zivotu treba uzeti umjereno pa tako i poker, bio profesionalac ili ne. Ispred bilo koje karijere ti uvijek mora biti barem jedna stvar - tvoji bliznji i ti sam. Jer ako ne radis na sebi i na svom odnosu s okolinom, bit ces zakurac covjek i zakurac ce ti biti karijera.

Grind, eat, sleep, repeat? Ovo je sa teretana.net foruma samo zamjenis 'train' sa 'grind'. Cool zvuci, ali je neizvedivo ako mislis bit normalno ljudsko bice.

Peace.

Nema seruckanja.Nema umjerenosti ako mislis zivjet od necega. Onda svi ljudi koji rade na poslu 8-10-12h nemaju zivot,kreteni su,seruckaju,zakurac su jer nemaju zivot itd sta sve ne...
8 sati grindat uopce ne treba bit problem ako imas visoke prioritete,a druga stvar je ako je netko lijen i nije dovoljno lud za to. Jedino se glavom kroz zid moze uspjet u necemu,a ne odgadjat,spavat,trosit bzvz vrijeme.

Cini mi se da si pisao prije da treniras neki borilacki sport? Mislim da bi onda trebao znati koliko trebas biti lud za izdvajat vrijeme na trening i posvetit se tome da budes na natjecateljskoj razini i biti u mogucnosti trgat ljude po natjecanjima. Skroz druga stvar je rekreativno radit nesto i kurcit se ja igram poker,zaradim 1k mjesecno,imam vremena koliko hocu bla ba ba blablabalb alba....

A ova uzrecica grind,train,sleep,repeat postoji svuda. Izvedivo je ako rasporedis vrijeme kako treba jer skoro svi ljudi koji rade zive tako,8h spavanja,8h rada,8h slobodnog vremena.

00

Re: Članovi PokerPro tima

8 sati grinda je ko 15 sati nečeg drugog manje stresnog i zahtjevnog. Ne možeš uspoređivati običan rad s pokerom.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

64

Re: Članovi PokerPro tima

Rear_Admiral napisao:

8 sati grinda je ko 15 sati nečeg drugog manje stresnog i zahtjevnog. Ne možeš uspoređivati običan rad s pokerom.

Ti očito u životu nisi imo pravi posao

00

Re: Članovi PokerPro tima

Ni ne trebam imati. Ne možeš uspoređivati običan rad s pokerom.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

66

Re: Članovi PokerPro tima

Ok

00

Re: Članovi PokerPro tima

CW napisao:
Rear_Admiral napisao:

8 sati grinda je ko 15 sati nečeg drugog manje stresnog i zahtjevnog. Ne možeš uspoređivati običan rad s pokerom.

Ti očito u životu nisi imo pravi posao

+1

Ako ne sjedis u uredu i ne radis nist, a primas placu, poker je puno laksi od bilo kojeg drugog posla.

00

Re: Članovi PokerPro tima

Mislim da je poker tezi od bilo kojeg drugog, ali u smislu da sve mozes radit 10 sati, znaci radit na bausteli, radit u uredu, radit u banci.
Dok kad igras poker, to moras radit stalno jednako kvalitetno, sta je uzasno tesko. Svi nakon toliko i toliko sati pocmu igrat b/c igru.

Sve ovisi koliki je ciji kapacitet. Radnike navike su jako bitne, tako da ljudi koji su bili dobri ucenici u skoli su dobri u pokeru u smislu da se vise trude. Jer su navikli da im se trud isplati. Ljudi koji nisu bili dobri, ce manje vremena trosit na igru, sto ne mora znacit da ce bit losiji, jednostavno ce se manje trudit i probably manje zaradit. ( samim time i jesu losiji )  .

I slazem se sa bobomanom kad je reka da nemozes jednostavno samo igrat poker po 15 sati dnevno, jer ces uspit.
Da vjerojatno ces uspit al ces izgubit sav socijalan zivot, i na kraju kad dodjes do te pobjede osjecat ces se ko marijana iz big brothera koja je prodala zivot za 100k €, Ko u ovom slucaju, zivot za uspjeh u pokeru, pa kad si za god dana provedenih u mraku sobe pogledas stanje racuna vidis 100k $,  moze se desit da ces imat facu ko vec spomenuta marijana, znaci facu koja izgleda ko da ti se prdi. Jer neces imat niceg u zivotu osim accounta sa lijepim balancom. Tako grindat mislim da mogu samo ljudi koji su i kad su otkrili poker bili manje drustveno aktivni, pa im nema velike razlike dal ce sjedit i igrat poker doma ili sjedit i igrat wow.

Igrajte koliko dugo mozete igrat kvalitetno. Znaci ako vam se igra poker tako jako da mozete 10 sati samo igrat svoju A igru. Divota !
Ljubav prema pokeru moze zamjenit ljubav drugih ljudi prema vama, ako prije suprotno niste iskusili. Moze vas cinit sretnim beatanje levela i igranje po 10 sati. Istina je da moze. I to se nemoze osudjivat, svak u zivotu dobije u jednome a izgubi u drugome. Odatle dolazi ono " ko ima srice u kartama nema u ljubavi ".
Naravno ne mislim na doslovam primjer, dao sam ga slucajno. Poanta je da radi zrtve svak gubi na nekom frontu u zivotu. Ako uzivate i vjerujete tome sta radite, svaka se zrtva isplati.

Zadnji popravljao chillin (29-06-2011 00:39:12)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
10

Re: Članovi PokerPro tima

Rear_Admiral napisao:

Ni ne trebam imati. Ne možeš uspoređivati običan rad s pokerom.

LOL!

00

Re: Članovi PokerPro tima

Super post chillin sto se tice usporedbe socijalnog zivota i no-life grindanja. Gore kad sam pisao da treba puno igrati nisam mislio da izgubis dodir sa stvarnoscu i ljudima nego da se organiziras da imas vremena za sve.

Sto se tice usporedbe poslova,mislim da se tu varate vi koji kazete da je poker tezi. Istina je da treba bit skoncentriran cijelo vrijeme i ne tiltat,ali kad istreniras jaku psihu, grindanje postaje lagano.

Evo zadnjih par dana grindam od 11-19h i kad zavrsim session osjecam se ko da nisam nista radio,nema nikakvog umora,bolova itd i spreman sam za sta god pozelim radit u slobodno vrijeme...dok prije kad sam radio sa starim elektro instalacije/klime umrem od dosade i umora,a da ne govorim da ima pun k tezih poslova,baustela,skver,ciscenje kanalizacije itd..

Poker je fin nacin zarade ako istreniras psihu,otupis na tilt,mozes biti skoncentriran i igrati A igru ili barem priblizno A igru.

10

Re: Članovi PokerPro tima

chillin napisao:

Mislim da je poker tezi od bilo kojeg drugog, ali u smislu da sve mozes radit 10 sati, znaci radit na bausteli, radit u uredu, radit u banci.
Dok kad igras poker, to moras radit stalno jednako kvalitetno, sta je uzasno tesko. Svi nakon toliko i toliko sati pocmu igrat b/c igru.

Sve ovisi koliki .....................................

Svaka cast za post. Skidam kapu.

+1

00

72

Re: Članovi PokerPro tima

evo da i ja dam my2c u temu koja se zanimljivo razvija...

Za pocetak listu najboljih igraca u hrv za koju mislim da mogu najtocniju sastaviti cu zadrzati za sebe jer poker je stvar u kojoj svi imaju ogromni ego i svi misle da su bolji nego sto jesu i naravno, od tud i dolazi profit, pa ne zelim ostetiti neciji ego.

Ono sto mi je zanimljivo bilo u raspravi je dio oko balansiranja zivota i pokera. Naime, nista u zivotu ne mozes dobro raditi ako radis to na pola i u nicemu ne mozes biti stvarno dobar ako se tome ne posvetis potpuno. Ja sam jako drustvena osoba i volim i partijat i komade i cugu i sve to... Godinu dana nakon sto sam digao donkament sam zivio takav lifestyle gdje se konstantno suludo partijalo, cugalo, ballalo etc. To mi je valjda bilo najbolje razdoblje zivota (thx Matej i Roba), ali sam na kraju tog perioda skoro bustao. U doslovno zadnji tren sam se trgnuo i poceo grindat 0.25/50. Runao sam i jako lose u to cijelo vrijeme od godine dana ali to nije bio glavni problem. Problem je bio sto uopce nisam razmisljao o pokeru i svojoj igri. Otprilike kad sam poceo igrat 0.25/50 i ponovno se skulirao sam se intenzivnije poceo druzit s Binijem i to je covjek koji mi je otvorio potpuno nove poglede na poker. Naime, shvatio sam da je poker posao kao i svaki drugi i da mu se tako mora pristupiti, a on je grindao i radio na svojoj igri po 12h dnevno sto je meni do tad bilo nezamislivo. Od njega sam puno naucio i konkretno o pokeru i o tome kako pristupiti pokeru i proveo hrpu sati railajuci njega i raspravljajuci o handovima. Dovoljno je reci da sam od 0.25 50 se u godinu i pol dovukao do toga da igram 3/6 do 25/50. Tako da slazem se s Rufmichan-om, ako se mislis time baviti onda se ozbiljno toga i uhvati!

Sto se drugog dijela rasprave tice i toga da nije isto grindati i raditi na poslu, ne da nije isto nego se ne moze usporedivati. Poker je toliko zahtjevniji od bilo kojeg posla dok grindas da je to nebo i zemlja. 6h grindanja se ne moze usporedivati s nijednim drugim poslom, tko misli da to nije tako, nek svaki dan u komadu igra 12 stolova 6maxa ili 4 stola HU regmatch pa da vidim sto ce reci. S druge strane poker nije samo grindanje i tih recimo 8-12h koje ulozis nisu samo u grindanju. To su i gledanje filmova, diskutiranje o handovima, analiziranje igre, citanje foruma, etc. Dapace mislim da su jednako vazni kao i grindanje, te mislim da recimo rucak s poker playerima mozda nije produktivan kao sjedenje ispred monitora ali uz socijalizaciju donosi i nesto produktivnosti jer ti kad s drugim ljudima pricas i druzis se takoder ucis i napredujes.

Evo i za kraj, ipak cu objaviti imena igraca za koje mislim da su najbolji u hrv po kategorijama (mali teaser:)

HU holdem: Bini
HU PLO: Zorc
6max holdem: misteriozni cash igrac iz intervjua smile & roba (igraju drugaciji "tip" 6maxa i oboje su najbolji u onom sto igraju)
Online turniri: vjerojatno Sumar ali za to nisam siguran jer on igra dosta neortodoksno smile
Live cash: ribaaaaaaa
Live turniri: Zorc

Nadam se da se nitko nije uvrijedio, iako mislim da je lista jako objektivna ipak je to samo moje osobno misljenje.

00

73

Re: Članovi PokerPro tima

Ja ne znam zašto bi netko tko grinda 8h dnevno bio bez društvenog života???

Ako podijelimo dan kao sto je RMA rekao na 8-8-8 svejedno je da li 8h grindamo ili sjedimo u plodinama na kasi...problem se javlja kad netko odradi 8h na poslu,a onda 8h grinda i tu nema društvenog života...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Članovi PokerPro tima

cropoker500 napisao:
Rear_Admiral napisao:

Ni ne trebam imati. Ne možeš uspoređivati običan rad s pokerom.

LOL!

sad si izvadio iz konteksta.
To se naravno odnosi na onu gore tvrdnju, koju sam prije naveo, da te poker puno više iscrpi nego posao. Posao u generalnom smislu, ne mislim da ne postoji posao koji je više stresan i umno iscrplujući od pokera.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Članovi PokerPro tima

Rear_Admiral napisao:

postoji posao koji je više stresan i umno iscrplujući od pokera.

+1

Zadnji popravljao KresimirS (29-06-2011 03:08:25)

00