26

Re: Full Tilt izgubio licencu

Tonac napisao:

FTP je obicna lakrdija koju vodi gamad.. tako mi je drago da sam uspio isplatit skoro cijeli roll i da nemam vise nikakavog posla sa tim idiotima jer su pokazali da su im vlastiti igraci zadnja rupa na sviralu

+1

I lol za stars, uvjeren sam da s njima nikad nece bit problema, i ako bude bit ce im u interesu da to rijese sto bolje za sve..

00

Re: Full Tilt izgubio licencu

KresimirS napisao:

Samo da to nije neka politička igrica u koju su Ameri umješani pa sada vrše pritisak na otoke u Kanalu ( Stars je registriran na Isle of Man). Ne znam, koliko je pametno možda dio BR za Starsa "parkirati " na MB... ??  sad

http://view.samurajdata.se/psview.php?i … amp;page=1
Nije da želim širiti paniku, ali i Pokerstars je pod istragom u SAD-u i isto registriran na jednom od otoka u Kanalu. Moram priznati da sam malo (više) zabrinut...

Zadnji popravljao KresimirS (29-06-2011 14:27:20)

00

28

Re: Full Tilt izgubio licencu

Tonac napisao:

FTP je obicna lakrdija koju vodi gamad.. tako mi je drago da sam uspio isplatit skoro cijeli roll i da nemam vise nikakavog posla sa tim idiotima jer su pokazali da su im vlastiti igraci zadnja rupa na sviralu

Istina, nacin na koji su sjebali Amere je katastrofalan.
Ja sam igrao na TIltu jer ima dosta igraca, micro leveli se pune brzo (SNG, MTT) a field je fishy. Kvragu...

00

29

Re: Full Tilt izgubio licencu

Tilt napisao:
Tonac napisao:

FTP je obicna lakrdija koju vodi gamad.. tako mi je drago da sam uspio isplatit skoro cijeli roll i da nemam vise nikakavog posla sa tim idiotima jer su pokazali da su im vlastiti igraci zadnja rupa na sviralu

+1

I lol za stars, uvjeren sam da s njima nikad nece bit problema, i ako bude bit ce im u interesu da to rijese sto bolje za sve..

Ne kuzim kako si ti uvjeren da s njima nikad nece bit problema, Istina da su se pokazali puno postenijima od FTa, ali ovakav nacin razmisljanja je nekako djetinjast, pa i u interesu FTa je da se ovo sto bolje rjesi za sve. Samo sto to ne ide lagano. FT ce se vjerojatno vratit, ili pod novom licencom (malo vjerojatno) ili ce im vratit staru ako srede financije (isplate Amere... sto mislim da je posteno).

00

30

Re: Full Tilt izgubio licencu

1. zato sto sam uvjeren da ne kradu lovu iz players funda.
2. jer su nakon black frideya nastavili normalno poslovat, dok ftp nije
3. jer se brinu puuuuuno vise o svojim igracima, pocevsi od supporta pa na dalje.
4. zasto si siguran da je u interesu FTP-a da se sve sto bolje rjesi?

Ako netko prodaje accounte sa 100% rb, stejka igrace sa lovom iz players funda, radi ostale pizdarije, ne mozes bit siguran sta im je u interesu..

00

Re: Full Tilt izgubio licencu

Tilt napisao:

1. zato sto sam uvjeren da ne kradu lovu iz players funda.
2. jer su nakon black frideya nastavili normalno poslovat, dok ftp nije
3. jer se brinu puuuuuno vise o svojim igracima, pocevsi od supporta pa na dalje.
4. zasto si siguran da je u interesu FTP-a da se sve sto bolje rjesi?

Ako netko prodaje accounte sa 100% rb, stejka igrace sa lovom iz players funda, radi ostale pizdarije, ne mozes bit siguran sta im je u interesu..


+1

00

Re: Full Tilt izgubio licencu

MoneyFlowMV napisao:
Tilt napisao:

1. zato sto sam uvjeren da ne kradu lovu iz players funda.
2. jer su nakon black frideya nastavili normalno poslovat, dok ftp nije
3. jer se brinu puuuuuno vise o svojim igracima, pocevsi od supporta pa na dalje.
4. zasto si siguran da je u interesu FTP-a da se sve sto bolje rjesi?

Ako netko prodaje accounte sa 100% rb, stejka igrace sa lovom iz players funda, radi ostale pizdarije, ne mozes bit siguran sta im je u interesu..


+1

a +2 jebemu mater.

Al daj nek rješi to full tilt više. jebenti život. Nisu valjda ozbiljni....

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Full Tilt izgubio licencu

a niš!
Ode na fax!

40

Re: Full Tilt izgubio licencu

isplatio 400 dolara prije par dana, a to mie i 70% love koju koristim za poker. smile
probija bi da san to izgubia.

00

35

Re: Full Tilt izgubio licencu

malo na  slovenskom

FTP se vrača! Full Tilt Poker naj bi v nekaj urah ponovno zagnal svoje serverje in igre, vendar bo deloval brez licence. S spletne strani bodo odstranili Alderney logotipe ter spremenili svoje pogoje poslovanja.
S FTP-jem pa so nehali poslovati pri MoneyBookersu, kar so ravnokar začeli sporočati svojim igralcem. Tako morajo Full Tiltu s strani umakniti MoneyBookers logotip, vendar ni nujno, da bodo to res storili. Za enak ukrep se bodo verjetno odločili tudi pri VISI, ki so jo do sedaj igralci dokaj brez težav uporabljali za dvige denarja s FTP poker računa.

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
20

Re: Full Tilt izgubio licencu

puki86 napisao:

malo na  slovenskom

FTP se vrača! Full Tilt Poker naj bi v nekaj urah ponovno zagnal svoje serverje in igre, vendar bo deloval brez licence. S spletne strani bodo odstranili Alderney logotipe ter spremenili svoje pogoje poslovanja.
S FTP-jem pa so nehali poslovati pri MoneyBookersu, kar so ravnokar začeli sporočati svojim igralcem. Tako morajo Full Tiltu s strani umakniti MoneyBookers logotip, vendar ni nujno, da bodo to res storili. Za enak ukrep se bodo verjetno odločili tudi pri VISI, ki so jo do sedaj igralci dokaj brez težav uporabljali za dvige denarja s FTP poker računa.


odlično ! big_smile Nakon pola sata sam povezao sadržaj teksta...

00

Re: Full Tilt izgubio licencu

moga si prevest, jer su mi se oci umorile nakon prvog reda. A nisan bas pretjeratno uporan tako da sigurno necu citat dalje.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Full Tilt izgubio licencu

puki86 napisao:

FTP xx xxxxx! Full Tilt Poker xxx xx x xxxxx xxxx xxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.
x FTP-x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx MoneyBookersu, xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx. xxxxxxxxxxxxxxxxx Full Tiltu xxxxxxxxxxxxxxxx MoneyBookers xxxxxxxx, xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx FTP xxxxxxxxxxxxxx.

meni to ovako izgleda hmm

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
10

39

Re: Full Tilt izgubio licencu

zamorano11 napisao:
puki86 napisao:

FTP xx xxxxx! Full Tilt Poker xxx xx x xxxxx xxxx xxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.
x FTP-x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx MoneyBookersu, xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx. xxxxxxxxxxxxxxxxx Full Tiltu xxxxxxxxxxxxxxxx MoneyBookers xxxxxxxx, xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx FTP xxxxxxxxxxxxxx.

meni to ovako izgleda hmm

Šta ti ovdje nije jasno?

VISI,

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

40

Re: Full Tilt izgubio licencu

ft se vrača.

kroz nekoliko sati pi trebao ponovno pokrenuti svoje servere i igre, ali će radit bez licence.

vezano uz to, maknut će Alderney logotipe i promijenit uvijete poslovanja.

moneybooker je prestao surađivat sa FT, što su upravo počeli objavljivat svojim igračima. Zbog toga moraju maknut i moneybooker logotipe, ali nije nužno da će to i učiniti.  Za isto će se vjerojatno odlučiti i VISA , koju su do sada igrači bez problema koristili za podizanje novaca s ftp računa.

00

41

Re: Full Tilt izgubio licencu

Pa s cim cemo isplacivat pare, osobno u Irskoj il sta???

00

Re: Full Tilt izgubio licencu

http://www.gov.im/gambling/

Koliko toliko dobre vesti za Stars igrace, ovo je bila jedina briga vezano za stars jer su registrovani na istom mestu pa se pricalo da li ce i stars isto proci

Zadnji popravljao Don Stefanello (29-06-2011 18:15:11)

00

Re: Full Tilt izgubio licencu

PokerStarsova licenca za igre na sreću ostaje nepromijenjena i sredstva igrača na sigurnom su, današnje vijesti nikako ne utječu na njih.

Isplate na PokerStarsu i dalje se obrađuju u normalnim vremenskim okvirima i današnje vijesti isto tako ne utječu ni na njih.

Regulativni organi Otoka Mana danas su potvrdili svoju prethodnu izjavu da PokerStars i dalje ostaje u potpunosti u skladu sa svim svojim obavezama licence te da događaji u Alderney-ju na to nemaju utjecaja. Uskoro će biti objavljena i službena izjava za medije.

Službeno priopćenje PokerStarsa: http://www.pokerstars.com/press/2011-06-29.html (na engleskom jeziku).

Zadnji popravljao PokerStars Z (29-06-2011 21:23:05)

00

44

Re: Full Tilt izgubio licencu

za PS nema nikakvih problema, nema to veze s njima, što se mene tiće sigurnije da su mi pare kod njih nek kod mene u žepu  lol

10

Re: Full Tilt izgubio licencu

http://anokchan.com/old/src/126934420798.jpg

00

46

Re: Full Tilt izgubio licencu

FTP_Darko napisao:

pozdrav. ja sam darko, predstavnik full tilta za hrvatsku.
samo zelim spomenuti da nema brige za vase novce. u sigurnim su rukama  wink
posao se nastavlja kao i inace.


pozdrav,
FTP_Darko
Full Tilt Customer Service, Croatia

hvala na ovom postu, sada mi je mnogo lakše.
vidimo se za stolovima. valjda.
btw softver zbilja je super, promet ok, a i support više manje (što se mene tiče)... ali zna se što je prioritet kod izbora sobe tako da...zabadava sve ovo ak ljudi ne mogu isplatit lovu u bilo kojem trenutku

00

Re: Full Tilt izgubio licencu

http://www.chinatraderonline.com/Files/Household/DIY-Tools/Spirit-Level/Spirit-Level-23055958686.jpg

00

48

Re: Full Tilt izgubio licencu

Ma full tilt je zakon!

playing poker you should try to minimize your losses and maximize your profit
00

49

Re: Full Tilt izgubio licencu

00

Re: Full Tilt izgubio licencu

roba, da li mozes pogledat IP adrese doticnih ljudi kojii se javljaju kao customer support FT, PS i sl.? Nesto mi tu ne stima da su se svi danas javili.

Zadnji popravljao masterboy (29-06-2011 23:45:42)

10