Tema: Eureka

Vidim da pocinju sateliti na PS za Eureku u Zg (24.08-27.08). Koliko sam pratio neki igraci s foruma su vec osvajali upade preko starsana turnire, ukljucujuci i eureku, zanima me kakva je procedura nakon sto se osvoji mjesto preko satelita? npr. osvoji se preko satelita samo seat na turniru, isplacuje li stars u tom slucaju buyin za turnir na accout ili je automatski igrac registriran za turnir i dovoljno je da se pojavi s nekim dokumentom na licu mjesta kad turnir pocne? sto ako se osvoji cijeli paket seat+hotel+dzeparac?
koliko prije turnira izadje raspored, da se zna igra li se dan 1a ili 1b? moze li se registrirati na sam dan 1b ako jos ima mjesta ili treba ranije?
Planira li netko igrati eureku? odnosno probati upasti preko raznih satelita ili direkt buyinati?

00

Re: Eureka

Prvi qualifier koji osvojiš ti je direktni ticket( upad) za event. ali moraš online potvrditi registraciju, a ako još ima slobodnih mjesta možeš i birati dan 1A ili 1B , samo se javiš dan prije ili na dan početka turnira s dokumentima i digneš na pultu za registracije ticket, hotel ti isto direktno uplačuje Pokerstars, tu isto samo onilne potvrdiš rezervaciju sobe,  a džeparac ili putne troškove dobiješ u € na account. Ako osvojiš još jednu ili više dodatnih kvalifikacija, buy-in za turnir dobiješ kao T-money na account (ako je seat only) plus troškove za hotel također u T-money a džeparac (putni troškovi) opet u € na account.

00

Re: Eureka

ak se nekom da napisati buy in za te satelite..

00

Re: Eureka

€162 je freze, a € 6.60 je rebuy 3xturbo....

00