Tema: bwin hu sng

Igra li ko na bwin? Zanima me konkretno promet, buy inovi i rake na heads up sngovima od $5 i $10. Kako idu isplate? Jel moze direkt na Visu?

00

Re: bwin hu sng

Promet ne znam jer ne igram heads up SNGove ali mislim da ga ima, uglavnom regulari.

Imas normalnu (8m) i turbo (3m) verziju.

Rake je standardnih bwinovih 10% dakle $5,5 i $11 turniri u tvom slucaju.

Također imas i Shootout Double Headsup turbo i normalne (4 igraca na 2 stola, winner takes all).


ISPLATE: može direkt na vizu. Iznose do nekih 80EUR obrađuju u roku od 24h (doduse ovisi o tvojoj banci kad ce ti sjest, obicno za 2-3 dana). Iznose iznad 80EUR 1-3 radna dana (vikendom im financijski odjel ne radi). Na Moneybookers npr iznos do 80EUR sjedne vec sutra-dan.

Kad radis account obavezno ga napravi u USD (jer ti oni mozda po defaultu stave HRK ili EUR) jer je poker u USD  a, naravno, kasnije ne mozes promjeniti valutu.

00

3

Re: bwin hu sng

Ako ćeš igrat husng, rake od 10% je dosta previše. Nađi si rađe negdje di je 5%. Ako nećeš na PokerStars, ipoker ima dosta skinova i rake 5%. Jedino na ipoker nemoj Super Turboe jer ne smanjuju rake na bržim turnirima, isto je 5%.

Zadnji popravljao idohu (02-02-2012 19:48:36)

00

Re: bwin hu sng

Mislim da je nakon pola godine vec saznao odgovore koji su ga zanimali  big_smile

00

5

Re: bwin hu sng

lol uopce nisam skuzio da je stara tema big_smile

00

6

Re: bwin hu sng

Lol, ja gledao samo zadnji post, vidim piše danas big_smile

00

Re: bwin hu sng

Ma da, nisam ni ja skuzio bio, ali dobro, nek su informacije tu ako kome drugom zatreba.

00