Tema: Zarada preko neta

Jednom sam citao da se moze zarađivati preko neta citajuci neke reklame, posjecujuci neke stranice, itd.. Pa jel ima netko iskustva s tim, jel zna netko pravu stranicu a ne neke scammere koji ce vas zeznuti. Pa da te pare mozete prebaciti na paypal ili na money bookers. Uglavnom trazim barem neki mini roll da sagradim koi bi mogao uplatiti na poker onda, a ovo mi se cinilo kao dobra ideja pa me zanimaju vasa misljenja.

00

Re: Zarada preko neta

http://www.bux.to/index.php

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Zarada preko neta

odustani.

bavio sam se time u srednjoj(ne scam pizdarijama kao što je bux.to već izradom,upravljanjem i marketingom web stranica) i uz nešto truda je to išlo nekih 100-150$ mjesečno.

Međutim, treba tu uložiti rada,znanja, treba imati i malo sreće. Također,bitno je napomenuti da stečeno znanje vrlo brzo zastarijeva,mnogo brže nego u pokeru. Tražilice stalno mijenjaju pravila igre i ono što ti danas donosi lovu sutra može donijeti ban accounta i gubitak love na istom.

Tako da, donkaj freerollove, gledaj videa,čitaj i usput ne pij kavu jedno tjedan dana i već imaš 10 BI za nl2

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
10

Re: Zarada preko neta

Pa nije valjda i ovaj bux scam?

00

Re: Zarada preko neta

Chainvkci napisao:

Pa nije valjda i ovaj bux scam?

Čini se da je  big_smile

http://www.net-ptczarada.bloger.hr/post … 05066.aspx

Zadnji popravljao andjinsan (18-07-2011 13:48:04)

00

Re: Zarada preko neta

bux.to je scam vec odavno.
Ja sam imao slicne neke takve stranice ranije, i ono, bilo je love gro, al ne za ove koji klikcu nego za admine...a sad vise nema ni za jedne ni za druge big_smile
Jedino te neobux.com jos (zasigurno) isplacuje i to instant, al dok tamo skupiš $60, potrošit ces više na miševe dok klikćeš.

00

Re: Zarada preko neta

dfable radi za bux

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Zarada preko neta

big_smile
taj post ujutro me sjetio da idem pogledati. Logiram se i vidim gore $18  big_smile  Ali da, sada se i ja sjećam da sam bio pročitao da je scam.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Zarada preko neta

dfable napisao:

big_smile
taj post ujutro me sjetio da idem pogledati. Logiram se i vidim gore $18  big_smile  Ali da, sada se i ja sjećam da sam bio pročitao da je scam.

big_smile  Withdraw it!

00

10

Re: Zarada preko neta

hahaha, min je $50  roll

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Zarada preko neta

Pozdrav.
Moj prijedlog ti je ako mislis zaradivat preko neta Google Adsense.
Reklamiraj njihove bannere na svom blogu ili web stranici.
Za google barem znam da nije scam i da ce ti posteno platit.

00

12

Re: Zarada preko neta

Domena je 10$ godišnje.

00

Re: Zarada preko neta

roba59 napisao:

Domena je 10$ godišnje.

nađe se i za 7-8.

dobar hosting se nađe za 200-300 kn godišnje ( da izdrži po 4-5k unique visitora dnevno).Onaj ko ima više od toga ima i dovoljno love za vps.

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
00