76

Re: Pokerstars SnG 9 men

stu napisao:
chvarkesh napisao:

Kako je to moguće?

Razlika je samo u 100 kila smile

ne znam smile poslat ću upit supportu Tournament Sharka (tj. na PokerPro Labs) i tražit objašnjenje.. ispada da mi sve što sam dosad koristio pada u vodu lol

@rodman: jesi vidio danas onog lika iz australije šta je sve trkeljao u chatu?  "dont raise" "dont raise" "woooof" "grrrrrr" "i know where u live" big_smile nadam se da si ga dobio u heads-upu na kraju smile

aha danas  ,videl sam nest da pise  ali nisam bas pratio previse stolova, ali me dobil hu, napisal mi je opet " don't raise" i ja sam zgural Ax i naravno dobil me s Jx

00

77

Re: Pokerstars SnG 9 men

Rodman napisao:
stu napisao:
chvarkesh napisao:

Kako je to moguće?

Razlika je samo u 100 kila smile

ne znam smile poslat ću upit supportu Tournament Sharka (tj. na PokerPro Labs) i tražit objašnjenje.. ispada da mi sve što sam dosad koristio pada u vodu lol

@rodman: jesi vidio danas onog lika iz australije šta je sve trkeljao u chatu?  "dont raise" "dont raise" "woooof" "grrrrrr" "i know where u live" big_smile nadam se da si ga dobio u heads-upu na kraju smile

aha danas  ,videl sam nest da pise  ali nisam bas pratio previse stolova, ali me dobil hu, napisal mi je opet " don't raise" i ja sam zgural Ax i naravno dobil me s Jx

lol

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

78

Re: Pokerstars SnG 9 men

Igraš još uvijek cash game?
Knockout turnure krivo gleda tournament shark, ostalo je dobro.

00

79

Re: Pokerstars SnG 9 men

hrasca napisao:

Igraš još uvijek cash game?
Knockout turnure krivo gleda tournament shark, ostalo je dobro.

ne igram više cash.
pa evo ovi SnG turniri nisu knockout, pa ih očito gleda krivo..

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

80

Re: Pokerstars SnG 9 men

evo update, prešao sam brojku od 600 turnira:

http://i49.tinypic.com/2u92zj9.png

zadovoljan sam igrom, nisam zadovoljan volume-om. volio bih idućih 100 turnira odigrati u nešto kraćem roku.

@rodman: jel može objašnjenje ovog handa: http://www.pokerhand.org/?6422470 ?
kakav ti je to call sa JTo? nikako mi ne ide u glavu.. još si flopao OE, skoro me izbacio smile

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
10

Re: Pokerstars SnG 9 men

lijepo izgleda, peglaj dalje!
kolki ti je cirka hourly s rbom?

00

82

Re: Pokerstars SnG 9 men

Andre_787 napisao:

lijepo izgleda, peglaj dalje!

hvala smile

Andre_787 napisao:

kolki ti je cirka hourly s rbom?

s kojim rb-om na pokerstarsu? smile ne bih ti ni ovako znao reći za hourly jer to kod mene dosta čudno izgleda kad igram, jer igram različit broj turnira istovremeno.. ovako ugrubo, možda 7 do 7.50$ po satu

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: Pokerstars SnG 9 men

stu napisao:

@rodman: jel može objašnjenje ovog handa: http://www.pokerhand.org/?6422470 ?
kakav ti je to call sa JTo? nikako mi ne ide u glavu.. još si flopao OE, skoro me izbacio smile

Nisam baš rodman but... smile
Ovisi koji ti je range dao. S 6BBa, kao zadnji u ITM ti bi trebao biti poprilično loose. Call mu je dobar ako guraš  s 45% i više. Brijem da te je negdje tu i stavio.
But what the fuck do I know. U zadnjih mjesec i pol sam valjda najveća riba koja igra 9man na starsima.   roll

Zadnji popravljao blixa123 (09-07-2012 21:47:40)

00

84

Re: Pokerstars SnG 9 men

voli rodman scallat light, pogotovo na KO  big_smile

00

85

Re: Pokerstars SnG 9 men

stu napisao:

@rodman: jel može objašnjenje ovog handa: http://www.pokerhand.org/?6422470 ?

on tak stalno calla samo zbog bountya

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

86

Re: Pokerstars SnG 9 men

ok, ja sam obv malo van toka.. kakvog bountyja?  smile

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

87

Re: Pokerstars SnG 9 men

aha pardon mislil sam da je KO turnir jer tam ima specijalni potez bounty +EV call smile

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

88

Re: Pokerstars SnG 9 men

ma no frx.. bitno da smo zaključili da ja ipak nisam pijan smile

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

89

Re: Pokerstars SnG 9 men

stu napisao:

ma no frx.. bitno da smo zaključili da ja ipak nisam pijan smile

neznam ja dal si ti pijan ili ne hehe, ali moram priznat da mi je malo smijesno da jedan reg se čudi tom handu, meni je drago kad netko stavi neki hand bez obzira dal ja napravio u tom handu glupost ili ne ali ovaj hand se čini tolko jednostavan, bez obzira koji tu tvoj rang bio dali 10% ili 90%, call moj nebre biti veliki -EV, posto se tolko čudis ocito da nisi dovoljno loose u toj situaciji pa call i nije bas dobar, ali vs nekog average rega call je standart, vise manje svi regovi budu gurali 40%+ a da se radi o KO sng onda bi te call s  jos bolje loose

Zadnji popravljao Rodman (10-07-2012 03:58:35)

00

90

Re: Pokerstars SnG 9 men

ok, zanimljivo smile meni je bilo čudno da je jedan reg to callao sa JTo... ako je std, onda sam neš novo naučio. problem je što ja ne koristim nikakav program za to, a i nemam tu baš previše iskustva (iako si me nazvao regom), pa onda po osjećaju donosim odluke, a ovdje mi osjećaj kaže da je bolje foldati JTo. bit će da je kriv.. jasno da je na KO sng-u obavezan call sa JTo, samo njih ne igram smile

inače, ono što sam ti rekao da mi Tournament Shark pokazuje krive brojke za tebe, pitao sam njihov support zašto (i baš sam tebe dao za primjer, kako ti piše da si u minusu, a da je na SharkScope-u jasno da si u plusu), pa su mi rekli ovo:

Hi,
Several reasons for that. Our length of coverage is different from SharksScope. We started covering PokerStars in 2008 and SS started covering PS before that.
More importantly, multi-table SNGs are posted by PokerStars as both MTTs and SNGs and there is no fixed formula that dictates how SS and Poker Pro Labs process these tournaments. They can be processsed as either SNGs or MTTs. In other words, the same multi-table SNG can be processed as an MTT by us and SNG by us.
Thank you,
Dan

iz čega opet nisam skužio najbolje u čemu je štos.. no primijetio sam da mi za još par igrača koji su odigrali masu turnira pokazuje da su odigrali točno 40000 turnira (tu im je valjda neki bug, možda nakon 40000 prestanu računati nove turnire..) i još neke čudne brojke.. jer teško da je itko odigrao 40000 turnira i da je u minusu, valjda bi skužio u jednom momentu da mu to ne ide  lol

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: Pokerstars SnG 9 men

iz čega opet nisam skužio najbolje u čemu je štos.. no primijetio sam da mi za još par igrača koji su odigrali masu turnira pokazuje da su odigrali točno 40000 turnira (tu im je valjda neki bug, možda nakon 40000 prestanu računati nove turnire..) i još neke čudne brojke.. jer teško da je itko odigrao 40000 turnira i da je u minusu, valjda bi skužio u jednom momentu da mu to ne ide  lol

Pa i jesu u minusu i to dobrom minusu, ali vjerojatno love neke statuse po starsima koji će u konačnici donijeti lovu. Ispravite me ako se varam.

00

92

Re: Pokerstars SnG 9 men

počeo sam opet malo rekreativno igrati SNG 1 table, 15$, nisam igrao valjda više od godinu dana zbog drugih obaveza (koje su i dalje aktualne pa ću opet igrati za gušt samo nekoliko turnira dnevno/tjedno smile ).

anyway, jedan smiješan hand, druga ruka SNG-a, preflop sam missclick-ao, the rest is history lol

http://www.pokerhand.org/?6614853

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
21