Tema: Cookiesi na forumu

Neznam kako sa drugima, ali meni se osobno nikako ne sviđa da se oznaka za nove postove briše čim si malo odsutan s foruma i vratiš se... Na taj ti način pobjegne jako puno tema, a 90% sam siguran da se to da namjestit u SMF-u... Nisam 100% siguran tako da uvijek imate 4 outa big_smile

Online poker spašava živote.
00

2

Re: Cookiesi na forumu

Ico424 napisao:

Neznam kako sa drugima, ali meni se osobno nikako ne sviđa da se oznaka za nove postove briše čim si malo odsutan s foruma i vratiš se... Na taj ti način pobjegne jako puno tema, a 90% sam siguran da se to da namjestit u SMF-u... Nisam 100% siguran tako da uvijek imate 4 outa big_smile

Pa dosta dugo ostaje, čak me ponekad smeta što je predugo.
Ostaviš otvoren tab sa novim postovima i riješen problem.

Mene živcira kad otvorim više tabova i prođe nešto malo vremena, moram refreshat stranicu da bi mogao odgovoriti.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: Cookiesi na forumu

Neznam koliki je timeout za to ali recimo ja sam aktivan na hrpi foruma ili igram nešto i jednostavno ne gledam odmah se nove postove na forumu, nego samo recimo pogledam odgovor na moj post i ide minimize i to je to... kad se ponovo vratim na home nema novih postova jer ne gleda dali si ti gledao ostale postove, nego samo što je postano u međuvremenu, a one od prije ne oznaći... Ako stalno koristiš forum onda stalno i ostaje dok ne pregledaš sve, a to - barem meni - nije praktično iako mi je cijeli dan otvoren pokerpro.com.hr samo refrešam index recimo svaka 2-3 sata zbog ostalih stvari

Online poker spašava živote.
00

Re: Cookiesi na forumu

gmiko napisao:

nešto malo vremena, moram refreshat stranicu da bi mogao odgovoriti.

E upravo je to taj timeout... Kad moraš refrešat za odgovor znaći da te odlogirao sa servera, a kad te logira ponovo... nema new posts

Online poker spašava živote.
00