Tema: Table selection

Obzirom da sam do sada igro rush na tiltu, zanima me kako filtrirate stolove na profitabilne/manjeprofitabilne i neprofitabilne.
Na žalost roll za cash mi je na tiltu i nisam optimist da ću ga uskoro moć koristit, tako da krećem od nule odnosno NL5.
Igrat ću 6max (malo mi je dosadila igra 14/12 na fullring stolovima).
Zanimaju me statsi iz filtera: Avg Pot -  Plrs/flop - Hand/h - Min VPP% ...
Obzirom da ima puno stolova za igru, a je neigram više od 10 htio bi maksimalno iskoristit filtere.
Ako neko može objasnit koje vrijednosti bi trebo koristit, pa da krenem lagano ispoćetka smile

00

2

Re: Table selection

Koje filtere, sta onaj table scanner u HEM-u?
Ako mislis na obicne filtere od sajta ne vidim neku mudrost, sto su veci Plrs/flop, AvgPot i ostalo to bolje.

when you feel like quitting think about why you started..
00

3

Re: Table selection

Tonac napisao:

Koje filtere, sta onaj table scanner u HEM-u?
Ako mislis na obicne filtere od sajta ne vidim neku mudrost, sto su veci Plrs/flop, AvgPot i ostalo to bolje.

Ma da mislim na filtere na sajtu, obzirom da ima puno stolova dal da izbacim sa filterom recimo Plrs/flop ako je manji od 25%, ili hand/hours ako je manji od 90...

00

Re: Table selection

Ma gledaj plr/flop, poredaj po tome, i nemoj se stavljati na waiting liste di ima više od 2 na čekanju.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Table selection

i color code-aj igrace ako mozes ko na starsima i ftp. regove oznaci jednom, fisheve drugom bojom i tako odma vec iz lobbya vidis kakav je stol jer vpip moze nekad varat npr ako je novootvoren stol pri vrhu poretka i hrpa regova je sjela na njega i odma ga zaobidjes

00