Tema: Novi pogled na poker

Kad su pare u igri nema granica

http://kidpoker_school.bloger.hr

Online poker spašava živote.
00

Re: Novi pogled na poker

novi post.   Osim toga nemojte se sramiti komentirati, kritizirati i javiti za link exchange

Online poker spašava živote.
00

Re: Novi pogled na poker

Eh kad se nitko ne javlja i nitko ne komentira onda neznam što pisati :S

Postao sam link na cracknuti holdem manager na blog tako da nemoram svakome slati PM posebno.

Online poker spašava živote.
00

Re: Novi pogled na poker

Jel crack u redu?...meni javlja error

00

Re: Novi pogled na poker

Kokac8 napisao:

Jel crack u redu?...meni javlja error

Takoder!

00

Re: Novi pogled na poker

WTF??? Ja ga koristim. Kakav error javlja?

Online poker spašava živote.
00

7

Re: Novi pogled na poker

ne sljaka ni meni

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

8

Re: Novi pogled na poker

možda druga verzija ... drugi update .. bilo šta je drukčije pa neče raditi - isto i meni bilo sa PT3

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: Novi pogled na poker

Ja sam imao cracknutu 1.08 verziju i radila je - sve osim noIQ i PSa... Dalje sam upgradeao na 1.09 trial i nakon toga sam cracknuo iz ovog fila što sam uploadao....

eventualno bi moglo biti da oni stari filovi iz starog cracka pomažu ovom novom (u starom cracku je bilo cca 10 filova, a u ovom novom samo 4) imam i ovaj stari crack na rapidshareu pa ga samo postam na blog.

Kakvu grešku daje i ako netko želi pomoć sa tjeranjem ovoga da radi nek se javi na PM pa mu pošaljem MSN

Online poker spašava živote.
00

10

Re: Novi pogled na poker

New post big_smile

Online poker spašava živote.
00

11

Re: Novi pogled na poker

New one - Offtopic

Online poker spašava živote.
00

12

Re: Novi pogled na poker

Bump - zamorano hvala na komentaru i odgovorio sam ti tamo.

Kokac8, milac i ostali kojima onaj moj HEM ne radi možete mi se javit da riješimo problem

Zadnji popravljao Ico424 (24-12-2009 03:25:31)

Online poker spašava živote.
00

13

Re: Novi pogled na poker

Evo da se i ja javim nakon nekog vremena...crko mi laptop(točnije grafička na njemu) pa sad kradem curi laptop pretežito i nastojim zagrindat novi big_smile
HEM s tvojeg linka u potpunosti radi, sve je super. Verzija je Profesional + omaha.
Imam preporuku za ljude kojima ne ide baš instaliranje, a to je:  instalirati prvo PostgreSQL, zatim HEM, prekopirati fileove za crack i to je to.
- sve je objašnjeno ovdje: http://www.holdemmanager.net/setup.html

assumption is the mother of all f ups

00

14

Re: Novi pogled na poker

hvala wildgh...

Online poker spašava živote.
00

15

Re: Novi pogled na poker

wildgh napisao:

Evo da se i ja javim nakon nekog vremena...crko mi laptop(točnije grafička na njemu) pa sad kradem curi laptop pretežito i nastojim zagrindat novi big_smile
HEM s tvojeg linka u potpunosti radi, sve je super. Verzija je Profesional + omaha.
Imam preporuku za ljude kojima ne ide baš instaliranje, a to je:  instalirati prvo PostgreSQL, zatim HEM, prekopirati fileove za crack i to je to.
- sve je objašnjeno ovdje: http://www.holdemmanager.net/setup.html

gdje se nalazi PostgreSQL? ja sam skinuo ovaj koji si dao u linku. jel to sve ili trebam još što skinut?

00

16

Re: Novi pogled na poker

uspio sam uči u program. kako točno taj program radi? koko radi i što mogu s njim?

Zadnji popravljao dsaw91 (24-12-2009 15:26:00)

00

17

Re: Novi pogled na poker

ovdje nađi više o tome: http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewforum.php?id=18

00

18

Re: Novi pogled na poker

ne kužim kako radi imaju li gdje kakva upustva ili nešto. kako da podesi program...

00

19

Re: Novi pogled na poker

Trebaš podesiti HERO i nešto-još-ne-sjećam-se-kako-se-zove i radi kao sat.

Danas nemam toliko puno vremena pa ne danas, ali recimo sutra se možemo godovorit da probamo podesit preko team viewera.

A za sve ostale - Božićna rapsodija (novi post na blogu)

Online poker spašava živote.
00

20

Re: Novi pogled na poker

Ico424 napisao:

Trebaš podesiti HERO i nešto-još-ne-sjećam-se-kako-se-zove i radi kao sat.

Danas nemam toliko puno vremena pa ne danas, ali recimo sutra se možemo godovorit da probamo podesit preko team viewera.

A za sve ostale - Božićna rapsodija (novi post na blogu)

instalirao sam si poker tracker 3 koji mi normalno radi tako da nemam potrebe za ovim, ipak hvala na dobroj volji.

00

21

Re: Novi pogled na poker

np. i grugi put

Online poker spašava živote.
00

Re: Novi pogled na poker

...odličan ti je blog...samo tako nastavi....definitivno je zanimljivo čitati s kakvim se problemima ljudi susreću na micro levelima i kako sve to podnose....ja iskreno ludim što moram stalno igrati jeb... ABC poker...fuj užas, katastrofa, ali što ćeš!!! Misilim da vrijedi proći kroz taj Hell Poker... tko to preživi može sve hehe...Sky is the limit!!!!!

00

23

Re: Novi pogled na poker

Pokerbrat napisao:

...odličan ti je blog...samo tako nastavi....definitivno je zanimljivo čitati s kakvim se problemima ljudi susreću na micro levelima i kako sve to podnose....ja iskreno ludim što moram stalno igrati jeb... ABC poker...fuj užas, katastrofa, ali što ćeš!!! Misilim da vrijedi proći kroz taj Hell Poker... tko to preživi može sve hehe...Sky is the limit!!!!!


ISTINAA!!!!!!

00

24

Re: Novi pogled na poker

Jupiii pozitivan feedback big_smile To se traži big_smile

Online poker spašava živote.
00

25

Re: Novi pogled na poker

Pozitivan feedback donio je i NOVI POST... big_smile

Online poker spašava živote.
00