251

Re: turcine...?

croman19 napisao:

Nekad neko jednostavno zasluzi da mu se izrugas.Ti sa svojim iritantnim komentarima i izljevima gluposti zasluzujes pistolj.
Ovi danas nisu to zasluzili.

+1

@KresimirS
Još nisi odgovorio šta ti je ovo značilo:
http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewto … 314#p83314

00

252

Re: turcine...?

KresimirS napisao:
puki86 napisao:

svima  skupa bi vam bilo pametnije  da postate handove i diskutirate o njima  a ne  da serete po forumu cijeli dan, nastavite trollat po cijele dane  i za godinu dana  cete igrat isti limit ko i dosad

+100

Ova tema je stvorena za trolanje, to je bilo jasno jos od naslova.. bolje tu nego u neku ozbiljnu temu

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: turcine...?

croman19 napisao:

Nekad neko jednostavno zasluzi da mu se izrugas.Ti sa svojim iritantnim komentarima i izljevima gluposti zasluzujes pistolj.
Ovi danas nisu to zasluzili.

lol  lol  lol  lol

Donk

00

254

Re: turcine...?

KresimirS napisao:

Oprosti Ahigh, ali mislim da imaš krivu percepciju. Razlika je da li foldaš dobre ruke ili se bojiš korisiti dobre spotove jer se misliš spasiti pod svaku cijenu u ITM pa zato foldaš sve živo ili riskiraš ispadanje tik prije ITM s nepotrebmo lošim playom u loše izabranom spotu, ako kužiš kaj mislim reči...

Sad bi ti ja najradije odgovorio zasto je dobro shipat ovdje kad cip lider opena, a nije dobro shipat kad opena 20bb stack, najvise jer malimisko to isto ne kuzi a lik mi je ok i mislim da ima sansu napravit nesta u mtt, ali jednostavno necu jer mislim da 99% ljudi koji seru u ovoj temi ne zasluzuju dobivati besplatan info.

Pantelija i svi ostali lijepo pitajte ak vam nest nije jasno i sve sto znam o pokeru cu pokusat objasnit. Ali na ovo provociranje, VIKU, ismijavanje doslovno nisi zasluzio ni objasnjenje koje sam ti dao.

00

255

Re: turcine...?

http://imgur.com/RzO8t.jpg

10

256

Re: turcine...?

wtf esco je  ovo di je  ona  plava, nije valjda  ponestalo slika

Zadnji popravljao puki86 (22-08-2011 21:15:13)

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
20

257

Re: turcine...?

esco koja je ova?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

258

Re: turcine...?

old. ova ima 15.
ima slika al ne na mobu.

Zadnji popravljao 4ladX (22-08-2011 21:16:28)

00

Re: turcine...?

samo Hajduk!

http://www.dalmacijanews.com/Hajduk/Vie … ajduk.aspx

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
10

Re: turcine...?

roba59 napisao:

@KresimirS
Još nisi odgovorio šta ti je ovo značilo:
http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewto … 314#p83314

Što mi je to značilo... Baš ništa, trollovska replica na trollovski komentar...
Nadam se da si zadovoljan odgovorom ili moram detaljnije obrasložiti?

KresimirS napisao:

I da, iskreno me zanima ( i ako nije tajna), ako mi može (i  želi) ADMIN reči zašto je na kraju dr.Kifla ( ili kako već  big_smile ) popušio ban, da znam pravila koliko budem smio trollati ( i koga)

Da li ću ja dobiti odgovor na moje pitanje?

Zadnji popravljao KresimirS (22-08-2011 21:28:40)

00

Re: turcine...?

.

Zadnji popravljao KresimirS (22-08-2011 21:30:46)

00

Re: turcine...?

roba ko odgovorna osoba vrati dr.kicu na forum i nemoj banirat ljude za svako neslaganje svama jer momak nista nije napravija??????

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
01

263

Re: turcine...?

wtf? pa jesi mu procito postove? kako nije nista napravio?

00

264

Re: turcine...?

pantelija1 napisao:

roba ko odgovorna osoba vrati dr.kicu na forum i nemoj banirat ljude za svako neslaganje svama jer momak nista nije napravija??????

Osim šta je turčinu par puta ponovio da nema RL, skoro ništa...

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: turcine...?

Tilt napisao:
KresimirS napisao:

Oprosti Ahigh, ali mislim da imaš krivu percepciju. Razlika je da li foldaš dobre ruke ili se bojiš korisiti dobre spotove jer se misliš spasiti pod svaku cijenu u ITM pa zato foldaš sve živo ili riskiraš ispadanje tik prije ITM s nepotrebmo lošim playom u loše izabranom spotu, ako kužiš kaj mislim reči...

ljudi koji seru u ovoj temi

Ivane ja se ispričam, u mom postu se ukrao tipfeler koji dosta mjenja bit samog posta.
Treba pisati "tik prije ITM s nepotrebnim playom u loše izabranom spotu", čak nisam više ni mislio direktno na tvoj hand nego sam opčenito rekao moje mišljenje o bubble-playu. Sad i ja vidim kako je ispalo, nije mi bila namjera insinuirati da si ti "nepotrebno loše" odigrao ovaj hand.

00

Re: turcine...?

4ladX napisao:

old. ova ima 15.
ima slika al ne na mobu.

kralj  big_smile

club  heart  diamond  spade
10

267

Re: turcine...?

kresimire pa kolko se ja  razumijem u bubble play tad treba  bit  agresivan jel svi fishevi jedva cekaju da udu ITM i da mincashaju i foldaju cuda onda

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: turcine...?

dfable napisao:
pantelija1 napisao:

roba ko odgovorna osoba vrati dr.kicu na forum i nemoj banirat ljude za svako neslaganje svama jer momak nista nije napravija??????

Osim šta je turčinu par puta ponovio da nema RL, skoro ništa...

apsolutna laž. Inače je jako korektno banati čovjeka pa onda raspravljati i dalje. Herojski nema šta.

Rekao je da svatko tko tko ima specifičan RL može biti profitabilan na mtt jer ispada da je samo volume bitan. To je rečeno u kontekstu da su onakvi playevi profitabilni. čovjek ima 40 k e a radi početničke greške. Ono je po meni greška. Sorry što sam grub.

Ne vidim nikakvo vrijeđanje u tome kada svi mtt pro igrači i sami priznaju da im je Rl u banani. Svatko normlan toga je svjestan.

Onda se krenulo da sam ljubomoran, pa da nemam neku stvar i imam ružnu žensku i sl....

Naravno dušebriznici to nisu registrirali. Sramotno upravljanje forumom.

A banovi su samo potvrda da govorim istinu koja nekoga očito smeta i peče.

pozz

01

Re: turcine...?

dfable napisao:
pantelija1 napisao:

roba ko odgovorna osoba vrati dr.kicu na forum i nemoj banirat ljude za svako neslaganje svama jer momak nista nije napravija??????

Osim šta je turčinu par puta ponovio da nema RL, skoro ništa...

I ja sam tvog mišljenja da se naši RL ne bi trebali razvlačiti po forumu i da ne bi trebalo ( pokušati) vrijeđati na toj osnovi.
Ali iskreno Denise, pa niste ni vi baš bili nježni prema njemu...

Zadnji popravljao KresimirS (22-08-2011 21:44:54)

00

270

Re: turcine...?

miso kovac napisao:

čovjek ima 40 k e a radi početničke greške. Ono je po meni greška. Sorry što sam grub.

evo i sta da ti sad covjek kaze nakon ovog?

20

271

Re: turcine...?

miso kovac napisao:

Rekao je

miso kovac napisao:

da sam ljubomoran, pa da nemam neku stvar i imam ružnu žensku i sl....

Ne kužim, jesi to ti?

Činjenica je da ne možeš doči na forum i ponašati se bahato. Turčin je lijepo objasnio svoj play, ako se ne slažeš ok, ali ne kužim čemu komentiranje njegovog RL-a?

Radi nicka (novog) bi ti sve oprostio  big_smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: turcine...?

Pa nije nitko komentirao njegov RL nego je činjenica da je taj RL pakao. I sam je na skype chatu u više navrata to izjavio...to da nema RL. Čemu sad glumatanje?

Zadnji popravljao miso kovac (22-08-2011 21:50:38)

00

273

Re: turcine...?

KresimirS napisao:
dfable napisao:
pantelija1 napisao:

roba ko odgovorna osoba vrati dr.kicu na forum i nemoj banirat ljude za svako neslaganje svama jer momak nista nije napravija??????

Osim šta je turčinu par puta ponovio da nema RL, skoro ništa...

I ja sam tvog mišljenja da se naši RL ne bi trebali razvlačiti po forumu i da ne bi trebalo ( pokušati) vrijeđati na toj osnovi.
Ali iskreno Denise, pa niste ni vi baš bili nježni prema njemu...

Istina, ja prvi priznam da sam puko i da sam ga izvrjeđao. Ali kako neču kada čovjek dođe na forum prije 2 dana, pita za mišljenje o handu i onda tvrdi da nije tako i pokušava nametnuti svoje i uz to upleče turčinov RL. Ako se ne slaže, ok, napiši kako bi ti odigrao i gg.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

274

Re: turcine...?

miso kovac napisao:

Pa nije nitko komentirao njegov RL nego je činjenica da je taj RL pakao. I sam je na skyap chatu u više navrata to izjavio...to da nema RL. Čemu sad glumatanje?

Skype chatu? Jesi ti u grupi? Ako jesi, šta se skrivaš?

Ja sam puno toga podijelio sa drugima na skype chatu pa ne očekujem da če se to razglabati ovdje na forumu.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
10

Re: turcine...?

dfable napisao:
miso kovac napisao:

Pa nije nitko komentirao njegov RL nego je činjenica da je taj RL pakao. I sam je na skyap chatu u više navrata to izjavio...to da nema RL. Čemu sad glumatanje?

Skype chatu? Jesi ti u grupi? Ako jesi, šta se skrivaš?

Ja sam puno toga podijelio sa drugima na skype chatu pa ne očekujem da če se to razglabati ovdje na forumu.

ja volim direktnu komunikaciju sa običnim pukom/smrtnicima smile

00