276

Re: turcine...?

Očito ne voliš kada se skrivaš iza razno raznih nickova...

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: turcine...?

dfable napisao:

Očito ne voliš kada se skrivaš iza razno raznih nickova...

nickovi su nužno zlo. inspiracija mi je iscrpljena s obzirom na broj banova big_smile . Ti si pozitivan lik,a ali neki su dečki poletjeli u nebesa i neka se onda ne čude kada ih netko prizemlji.

00

278

Re: turcine...?

miso kovac napisao:
dfable napisao:

Očito ne voliš kada se skrivaš iza razno raznih nickova...

nickovi su nužno zlo. inspiracija mi je iscrpljena s obzirom na broj banova big_smile . Ti si pozitivan lik,a ali neki su dečki poletjeli u nebesa i neka se onda ne čude kada ih netko prizemlji.

Karik? smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: turcine...?

Tilt napisao:
KresimirS napisao:

Oprosti Ahigh, ali mislim da imaš krivu percepciju. Razlika je da li foldaš dobre ruke ili se bojiš korisiti dobre spotove jer se misliš spasiti pod svaku cijenu u ITM pa zato foldaš sve živo ili riskiraš ispadanje tik prije ITM s nepotrebmo lošim playom u loše izabranom spotu, ako kužiš kaj mislim reči...

Sad bi ti ja najradije odgovorio zasto je dobro shipat ovdje kad cip lider opena, a nije dobro shipat kad opena 20bb stack, najvise jer malimisko to isto ne kuzi a lik mi je ok i mislim da ima sansu napravit nesta u mtt, ali jednostavno necu jer mislim da 99% ljudi koji seru u ovoj temi ne zasluzuju dobivati besplatan info.

Pantelija i svi ostali lijepo pitajte ak vam nest nije jasno i sve sto znam o pokeru cu pokusat objasnit. Ali na ovo provociranje, VIKU, ismijavanje doslovno nisi zasluzio ni objasnjenje koje sam ti dao.

slobodno napisi razlog, dobri mtt igraci koji su na forumu  da poboljsaju svoju igru tipa malimisko ce razumjet a za ostale te zaboli.

20

Re: turcine...?

puki86 napisao:

kresimire pa kolko se ja  razumijem u bubble play tad treba  bit  agresivan jel svi fishevi jedva cekaju da udu ITM i da mincashaju i foldaju cuda onda

I ja sam tako naučio, ali kao big stack. Ali sa 20 bb nisam siguran da li imaš dovoljno fold-eq, pogotovo ne protiv stacka koji je šest puta veći od tvojeg , i koji valjda ne folda na svaki reraise kad već ima tako veliki stack. Po meni je možda bolje propustiti taj spot, jer ne vjerujem da je Turcin ovdje želio call, nego je želio restealati. Ja bih pričekao tih 20 igrača da ispadnu, je da bi možda propustio jedan ili dva spota za restealanje koji ne bi u tolikoj mjeri povečali moj stack da bi se isplatilo riskirati BI,koji isto nije za zanemariti jer mislim da i ITM  imaju svoj udio u ukupnom  EV ako grindaš MTT-ove.
Naravno da ne bi na bubble foldao monstere samo zato da uđem ITM i zato propustio priliku da se poduplam. Ali ovo je samo moje mišljenje, nigdje nisam napisao da sam ja u pravu.
Nisam ja postao svoje mišljenje zato jer mislim da sam pametniji od drugih ili u pravu nego zato da ako drugi misle da nisam u pravu da mi obraslože i objasne zašto nisam u pravu. Uvijek ću prihvatiti bolji argument ili dobro objašnjenje jer stime poboljšam svoju igru i direkntno profitiram.

00

281

Re: turcine...?

dfable napisao:
miso kovac napisao:

nickovi su nužno zlo. inspiracija mi je iscrpljena s obzirom na broj banova big_smile .

Karik? smile

Stvarno je uporan jbt.. i onda jos proziva druge da nemaju RL  roll

when you feel like quitting think about why you started..
00

282

Re: turcine...?

miroror napisao:

ajd ne glumataj, forum je baš ok! osim pravih rasprava uvijek ima i tema za opuštanje i čitanje supersoničnih provala....

ali jebiga, uvijek zaluta neki troll......

Na par različitih foruma sam i mogu reći da je ovaj definitivno najgori. Mislim da bi svi ovdje trebali malo sputati svoj ego, prestati drsko i bahato odgovarati(kao što si ti sad meni rekao da glumatam) i naučiti se ponašati. Svi se prse i prave pametni i nikad ne priznaju da su pogriješili. Naravno nema ničega iritantnijeg nego kad se netko pravi pametan a zapravo priča gluposti. Ali ako ne želi  priznati da griješi pusti ga a ne se spuštati na njegovu razinu i nabiti 12 stranica u temi.
Da sam ja moderator dosta ljudi bi tu odavno pobralo banove a tema završila pod ključem.

00

Re: turcine...?

slobodno napisi razlog, dobri mtt igraci koji su na forumu  da poboljsaju svoju igru tipa malimisko ce razumjet a za ostale te zaboli.

ja ću ti sine reći veliku tajnu. nema ničega mitološkog u tom playu. To je sine volume(mislim na rezultate zbog kojeg imate toliki respekt). Da je prošlo možda bi cifra bila i pet znamenaka i turčin bi završio na grbu hrvatske. Isto tako ne treba biti stručnjak da se zna i primjeti da se 98s ,sa 20 bb u pravilu ne gura chip leaderu pred itm. Sigurno će sa 20 bb doćekati bolja prilika, možda već sljedeću ruku, jer je skoro sve bolja prilika ako ćeš ići na kartu da su svi nit pred lovu.

I da istina je da sam ljubomoran...ali samo zato jer mi RL ne dozvoljava da grindam mtt jer je najsoft poker igra. I to je jasno svakome.

Zadnji popravljao miso kovac (22-08-2011 22:48:42)

00

284

Re: turcine...?

KresimirS napisao:
puki86 napisao:

kresimire pa kolko se ja  razumijem u bubble play tad treba  bit  agresivan jel svi fishevi jedva cekaju da udu ITM i da mincashaju i foldaju cuda onda

I ja sam tako naučio, ali kao big stack. Ali sa 20 bb nisam siguran da li imaš dovoljno fold-eq, pogotovo ne protiv stacka koji je šest puta veći od tvojeg , i koji valjda ne folda na svaki reraise kad već ima tako veliki stack. Po meni je možda bolje propustiti taj spot, jer ne vjerujem da je Turcin ovdje želio call, nego je želio restealati. Ja bih pričekao tih 20 igrača da ispadnu, je da bi možda propustio jedan ili dva spota za restealanje koji ne bi u tolikoj mjeri povečali moj stack da bi se isplatilo riskirati BI,koji isto nije za zanemariti jer mislim da i ITM  imaju svoj udio u ukupnom  EV ako grindaš MTT-ove.
Naravno da ne bi na bubble foldao monstere samo zato da uđem ITM i zato propustio priliku da se poduplam. Ali ovo je samo moje mišljenje, nigdje nisam napisao da sam ja u pravu.
Nisam ja postao svoje mišljenje zato jer mislim da sam pametniji od drugih ili u pravu nego zato da ako drugi misle da nisam u pravu da mi obraslože i objasne zašto nisam u pravu. Uvijek ću prihvatiti bolji argument ili dobro objašnjenje jer stime poboljšam svoju igru i direkntno profitiram.


Hahahahahaahahahahah on ne vjeruje da je turcin zelio call nego je zelio restealati hahahahahahahahahaahhahahahahahahahahaah

Ajde spavat mrljino mrljava.

00

Re: turcine...?

croman19 napisao:

Ajde spavat mrljino mrljava.

Lijepo te je mama odgojila...   roll

50

Re: turcine...?

nije ga restealao nego ga je vratio

00

Re: turcine...?

Mislim da se kuži kaj sam mislio reći, ali hvala. smile

00

Re: turcine...?

miso kovac napisao:

slobodno napisi razlog, dobri mtt igraci koji su na forumu  da poboljsaju svoju igru tipa malimisko ce razumjet a za ostale te zaboli.

ja ću ti sine reći veliku tajnu. nema ničega mitološkog u tom playu. To je sine volume(mislim na rezultate zbog kojeg imate toliki respekt). Da je prošlo možda bi cifra bila i pet znamenaka i turčin bi završio na grbu hrvatske. Isto tako ne treba biti stručnjak da se zna i primjeti da se 98s ,sa 20 bb u pravilu ne gura chip leaderu pred itm. Sigurno će sa 20 bb doćekati bolja prilika, možda već sljedeću ruku, jer je skoro sve bolja prilika ako ćeš ići na kartu da su svi nit pred lovu.

I da istina je da sam ljubomoran...ali samo zato jer mi RL ne dozvoljava da grindam mtt jer je najsoft poker igra. I to je jasno svakome.

naravno da nema ništa mitološkog, po mojim skromnim računicama ako cip lider opena 30 % handova ovaj shove je EV+ ako opena manje onda nije, e sad to je samo turčin znao ali sudeći kako lideri inače igraju i stvaraju pritisak vjerujem da ja ta brojka bila oko 30 %

Zadnji popravljao Bora tajter (22-08-2011 23:15:38)

00

289

Re: turcine...?

http://i.imgur.com/5Z9ef.jpg

[ ] 13
[ ] 14
[x] 15

Zadnji popravljao 4ladX (22-08-2011 23:31:40)

12

Re: turcine...?

Daj prestani,pedofilu jedan, policija će nam svima zapljeniti kompjutere i strpati u zatvor big_smile
edit: vrati nam onu drugu...

Zadnji popravljao KresimirS (22-08-2011 23:38:50)

00

Re: turcine...?

Tilt napisao:
KresimirS napisao:

Oprosti Ahigh, ali mislim da imaš krivu percepciju. Razlika je da li foldaš dobre ruke ili se bojiš korisiti dobre spotove jer se misliš spasiti pod svaku cijenu u ITM pa zato foldaš sve živo ili riskiraš ispadanje tik prije ITM s nepotrebmo lošim playom u loše izabranom spotu, ako kužiš kaj mislim reči...

Sad bi ti ja najradije odgovorio zasto je dobro shipat ovdje kad cip lider opena, a nije dobro shipat kad opena 20bb stack, najvise jer malimisko to isto ne kuzi a lik mi je ok i mislim da ima sansu napravit nesta u mtt, ali jednostavno necu jer mislim da 99% ljudi koji seru u ovoj temi ne zasluzuju dobivati besplatan info.

Pantelija i svi ostali lijepo pitajte ak vam nest nije jasno i sve sto znam o pokeru cu pokusat objasnit. Ali na ovo provociranje, VIKU, ismijavanje doslovno nisi zasluzio ni objasnjenje koje sam ti dao.

Ma nisam ja neki MTT-igrač, igram ih povremeno, ja sam se usmjerio na turbo SNGMTT i tu imam najbolje rezultate i na tiltu i starsima...na 5 k sampleu 60% ROI...a ovu razliku što si spomenuo baš i ne razumijem, ja najviše gledam njegove statse i na temelju toga odlučujem...naravno da neću shipat nekoga od 15/13 s UTG minrejzom, a ima iza sebe 15bb...ali ima fisheva koji misle da im na bubbleu sve prolazi i otvaraju 30-50% ruku bez obzira na stack i poziciju...isto kao i chipleaderi...njih shavam, i za to mi netreba čak niti 89s,samo dobar read!  big_smile
I da se razumijemo, moja MTT igra nije baš najbolja, i dosta stvari mi nije jasno, pa upotrebljavam većinom 180 man turbo strategiju...zato u zadnje vrijeme igram većinom turbo MTT, osim nedjeljom kad igram regular speed

http://www.mmstaking.com/
00

Re: turcine...?

4ladX napisao:

http://i.imgur.com/5Z9ef.jpg

[ ] 13
[ ] 14
[x] 15

bzvz, bilo je i boljih

http://jokemail.files.wordpress.com/2010/05/jailbait2.jpg

00

Re: turcine...?

4ladX napisao:

http://i.imgur.com/5Z9ef.jpg

[ ] 13
[ ] 14
[x] 15

http://www.foreignpolicy.com/files/images/berlusconi_0.jpg

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

294

Re: turcine...?

lol sad tek kuzim da je dr.kica = miso kovac = karik

Kakav god moj rl bio, tvoj je vjerojatno 10x gori, cisto zato jer si bio do jucer u skype grupi, napisao bi neku pizdariju svakih par mjeseci, a izgleda da citas sve postove posto znas kako sam pisao da nemam RL.
Da i ostalima bude jasno, u toj grupi se dnevno pise preko 1k poruka, i to govori koliko bolestan moras bit za sve citat a uopce ne pisat nista i pravit se da te nema.

esco daj zaspamaj malo s onom 1.

22

295

Re: turcine...?

Tilt napisao:

esco daj zaspamaj malo s onom 1.

http://imgur.com/uOqYH.jpg

10

Re: turcine...?

http://cache.sharenxs.com/images/wz/cabb/-e/ai/cc/c-/curves.jpg

I'm so broke, I can't even pay attention.
30

297

Re: turcine...?

može jedno pitanje u vezi same ruke. priznajem da imam vrlo malo mtt iskustva ali zašto je u pitanju isključivo shove-3bet/fold dilema? zar nije i call opcija? mislim dobivaš odlične oddsove sa kvalitetnom spekulativnom rukom koja (pri ovakvim stackovima) nije osobito problematična za postflop igru čak ni izvan pozicije

00

Re: turcine...?

U dr.green, ova zuta mi je jebena...

00

Re: turcine...?

4ladX napisao:

[ ] 13

FAIL

spustio si standarde?

00

300

Re: turcine...?

Moveupao je.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00