Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

nemogu vjerovat da ljudi mogu biti takva govna..
vi svi "hrvati" sta ste navojali protiv dinama treba vas samo zaliti!!
mogu to usporediti i sa pokerom, sto posto sam uvjern da ste zavisni kad je netko. nas uspjesan a sretni ste kad netko busta i kad mu neide jer ste zavisna *******
koji tilt

svaka cast stu

31

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

nece valjda ovo opet na 1000 stranica.

ako neko zeli navijat za nekoga nek navija. ako neko oce navijat protiv nekoga nek navija.
te price o tome da svi tribamo navijat za sve hrvatske klubove u europi su cista glupost i price za malu dicu. ne navija navijac chelsea za liverpool kad igra protiv nekog stranog kluba, ne navija navijac barcelone za real kad igra u europi..zasto bi onda navijac hajduka triba navijat za dinamo kad igra u europi?
ne kazem da ne smi navijat za dinamo, ili za bilo koji hrvatski klub u toj situaciji. tko voli, nek izvoli.
ali te price da smo sad kiklop i ja manji hrvati zato sta bi volili da je dinamo izgubia su presmijesne.


neka je dinamo usa u ligu prvaka i neka je vama drago sta je usa. meni bi bilo drago da nije, al sta je tu je.

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
23

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

klasični balkan..

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
11

29

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

zamorano11 napisao:

ne navija navijac chelsea za liverpool kad igra protiv nekog stranog kluba, ne navija navijac barcelone za real kad igra u europi...

tko kaze?  hmm

uostalom, ja ne kazem da bi netko trebao nesto raditi, vec izrazavam svoje misljenje, a buduci da je ovo forum, imam na to pravo. ako je moje misljenje da mi se gadi kad netko od hajdukovaca ili dinamovaca ne navija za onaj drugi klub u europi, onda to mogu i rec. a ti ako si jedan od takvih, tvoja stvar.

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

naravno da je u redu izrazit svoje misljenje, zato forum i postoji. ali problem je kad prilikom izrazavanja svog misljenje vrijeđaš druge članove foruma.

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

ja stvarno ne volim ni dinamo ni hajduk (ajd nije to neka mrznja, nego vise zato jer navijam za klub iz svog grada, rivalitet) al mi nisu jasni ovi tovari koji forsiraju hajduk, pa hajduk je toliko govno od kluba, bez uvrede, ispao bi u svakoj ligi petice. Očaj očaja, sjecam se kako su ga punili irski amateri i debrecinke. Ja bi se na vašem mjesto pokrio ušima, ovo sto je dinamo napravio danas je za hajduk sf. Mamica necu komentirat dovoljno sam se raspravljao na skypeu sa čuljkom big_smile

Zadnji popravljao ShaneMacGowan (24-08-2011 00:24:27)

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
01

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

plus nemojte bit tolko emo sto se tice nogometa i navijackih rivaliteta, to je sasvim normalna stvar, da je po meni ja bi kamenovao igrace barce, platinija i ona 3 navijaca sto ima barcelona al opet, to sam samo ja. love and peace  big_smile

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

zamorano11 napisao:

nece valjda ovo opet na 1000 stranica.

ako neko zeli navijat za nekoga nek navija. ako neko oce navijat protiv nekoga nek navija.
te price o tome da svi tribamo navijat za sve hrvatske klubove u europi su cista glupost i price za malu dicu. ne navija navijac chelsea za liverpool kad igra protiv nekog stranog kluba, ne navija navijac barcelone za real kad igra u europi..zasto bi onda navijac hajduka triba navijat za dinamo kad igra u europi?
ne kazem da ne smi navijat za dinamo, ili za bilo koji hrvatski klub u toj situaciji. tko voli, nek izvoli.
ali te price da smo sad kiklop i ja manji hrvati zato sta bi volili da je dinamo izgubia su presmijesne.


neka je dinamo usa u ligu prvaka i neka je vama drago sta je usa. meni bi bilo drago da nije, al sta je tu je.

slazem se s tobom oko navijanja. ja sam recimo za stoke navijao, mislim da bi za hajduk navijao samo da igra vs zvezde

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

zamorano11 napisao:

nece valjda ovo opet na 1000 stranica.

ako neko zeli navijat za nekoga nek navija. ako neko oce navijat protiv nekoga nek navija.
te price o tome da svi tribamo navijat za sve hrvatske klubove u europi su cista glupost i price za malu dicu. ne navija navijac chelsea za liverpool kad igra protiv nekog stranog kluba, ne navija navijac barcelone za real kad igra u europi..zasto bi onda navijac hajduka triba navijat za dinamo kad igra u europi?
ne kazem da ne smi navijat za dinamo, ili za bilo koji hrvatski klub u toj situaciji. tko voli, nek izvoli.
ali te price da smo sad kiklop i ja manji hrvati zato sta bi volili da je dinamo izgubia su presmijesne.


neka je dinamo usa u ligu prvaka i neka je vama drago sta je usa. meni bi bilo drago da nije, al sta je tu je.

+++++++++++++++++1111124325475685

/thread

00

35

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

ShaneMacGowan napisao:

pa hajduk je toliko govno od kluba

ban

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

Super vam je nacin razmisljanja, ne navijate za svoje nego navijate protiv drugih.
To je otprilike mentalni sklop treceg razreda specijalne skole.
Takve su vam i navijacke pjesme, ubi ovog ubi onog.
Bitno je omalovazavati protivnika.
Ovaj gospodin bi navijao za Hajduk samo protiv zvezde.  A zasto? On bi kamenovao nekog.
eeeeej
kamenovao
rivalitet je za tebe kamenovanje?

00

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

king is back!

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

Svaka cast Dinamu, ostario sam na ovoj tekmi 10 godina, al jebitga. Liga prvaka je tu, rasipanja momcadi(nadamo se) nece biti do zime,  EL se moze u skupini svakako izvuci i ktome jos odigrat protiv najjacih svjetskih klubova. Velik napredak za dinamo(necu ulaziti tko ga gura i kakvim novcem) vjerojatno i za hnl, Split, Karlovac pokazuju znakove zivota, mozda nam liga konacno malo stasa.

Danas smo gledali tipicni hrvatski mentalitet, crveni prestrog, ostatak igra bez glave, uvodjenje dva ofenzivna mlada decka i napadaca???(znam da je klupa osakacena) i tako, al ajde , jos sa rukometasima, ivanisevicem i vaterpolistima sam navikao da ne moze bez trilera pa ono, gg.


Idemo Dinamo!

00

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

Ilija Čvorović napisao:

Super vam je nacin razmisljanja, ne navijate za svoje nego navijate protiv drugih.
To je otprilike mentalni sklop treceg razreda specijalne skole.
Takve su vam i navijacke pjesme, ubi ovog ubi onog.
Bitno je omalovazavati protivnika.
Ovaj gospodin bi navijao za Hajduk samo protiv zvezde.  A zasto? On bi kamenovao nekog.
eeeeej
kamenovao
rivalitet je za tebe kamenovanje?

bravo

00

40

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

ShaneMacGowan napisao:

ja stvarno ne volim ni dinamo ni hajduk (ajd nije to neka mrznja, nego vise zato jer navijam za klub iz svog grada, rivalitet) al mi nisu jasni ovi tovari koji forsiraju hajduk, pa hajduk je toliko govno od kluba, bez uvrede, ispao bi u svakoj ligi petice. Očaj očaja, sjecam se kako su ga punili irski amateri i debrecinke. Ja bi se na vašem mjesto pokrio ušima, ovo sto je dinamo napravio danas je za hajduk sf. Mamica necu komentirat dovoljno sam se raspravljao na skypeu sa čuljkom big_smile

ŠTA TI PIŠE? WTF?  KAKO MOŽEŠ HAJDUK NAZIVATI ''GOVNOM OD KLUBA''?  prvi kao apeliraš na neko ''bratstvo i jedinstvo'' a pogledaj šta pišeš!?

00

41

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

i to ajde da je purger reka bi čovik - nego lik iz osijeka - kluba koji redovito ''spušta'' gaće dinamu

al dobro je

nije u šoldima sve

josip šimunić

Zadnji popravljao kiklop (24-08-2011 01:20:56)

When you got nothing, you got nothing to lose
10

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

Ja sam dalmatinac i sa strepnjom sam gledao zadnje minute. Čestitam Dinamovcima i navijam i dalje za dinamo u CL,naravno.

Premali smo mi i pre rijetki su ovakvi uspjesi da bismo mogli povlačiti paralele Barca-Real sa dinamo -hajduki. ovo je fešta hr nogometa i to bi trebalo biti normalno. Sve ostalo je tužno.

E sad da su i dinamo i hajduk dva privilegirana hr kluba i da ima je oproštena hrpa love poreznih obveznika...love za koju se u engleskoj ide u 4 ligu i to je točno.

Pa izvolite gospodo koljite se big_smile

Zadnji popravljao miso kovac (24-08-2011 01:30:39)

00

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

miso kovac napisao:

Premali smo mi i pre rijetki su ovakvi uspjesi da bismo mogli povlačiti paralele Barca-Real sa dinamo -hajduki. ovo je fešta hr nogometa i to bi trebalo biti normalno. Sve ostalo je tužno.

lol gasite temu imo
u engleskoj je sve divno i bajno

00

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

smješno mi je da ljudi navijaju protiv naših klubova u europi, ja Hajduk ne volim i drago mi je kad kiksaju u našem prvenstvu al mi je 100 put draže kada jedan hajduk razbije neke šugave rumunje, kada do 90 minute drži u šaci Romu, kad su cjielu tekmu lošiji pa utrpaju gol u  95 min...nadam se da će u budućnosti biti što više takvih predstava...

Zadnji popravljao Bora tajter (24-08-2011 01:45:49)

00

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

Andre_787 napisao:
miso kovac napisao:

Premali smo mi i pre rijetki su ovakvi uspjesi da bismo mogli povlačiti paralele Barca-Real sa dinamo -hajduki. ovo je fešta hr nogometa i to bi trebalo biti normalno. Sve ostalo je tužno.

lol gasite temu imo
u engleskoj je sve divno i bajno

šta je tebi ovdje lol? nije stvar engleske već bilo gdje ako si dužan 400 milja nečega ne možeš ostati u ligi, već te oderu do kože i bace u niže lige.

Zadnji popravljao miso kovac (24-08-2011 01:37:38)

00

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

Bora tajter napisao:

smješno mi je da ljudi navijaju protiv naših klubova u europi, ja Hajduk ne volim i drago mi je kad kiksaju u našem prvenstvu al mi je 100 put draže kada jedan hajduk razbije neke šugave rumunje, kada do 90 minute drži u šaci Romu, kad su cjielu tekmu lošiji pa utrpaju gol u zadnjoj 95 min...nadam se da će u budućnosti biti što više takvih predstava...

ako je dinamu trebalo 12 godina da dođu do CL ovakav hajduk neće doći do lige prvaka ni  za života mnogih ovdje na forumu big_smile

Nažalost hajduk ima samo navijače i nešto tradicije. Sve ostalo je miljama daleko od ozbiljnih natjecanja, svidjelo se to nekom ili ne.

00

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

miso kovac napisao:

Na sreću hajduk ima  navijače i tradiciju.

fyp

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

48

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

stu napisao:

hajduk i dinamo su najveci hrvatski klubovi, i za oba kluba je dobro da postoji onaj drugi. meni se gadi kad vidim da je kod nekih toliko jaka mrznja prema onom drugom da navijaju protiv njega u europi. ja sam hajdukovac i navijao sam za dinamo danas, kao i svaki put kad igraju protiv nekog stranog kluba.

igrali su lose i bili su smijesni danas, ali svejedno mi je jako drago da su usli u ligu prvaka. to je dobro i za hr koeficijent i da imamo sta gledati na jesen, i veselim se utakmicama dinama protiv nekih od najjacih europskih klubova. svaka cast kelavi jer je bio svakako najbolji pojedinac, a losa igra ostalih se moze objasniti na vise nacina. jedan od razloga lose igre je sigurno jurcic kojeg nimalo ne cijenim kao trenera, a ni kao osobu. ne svidja mi se ni kako je govorio prije prve utakmice, gdje je totalno podcijenio malmo (ispalo je da bio u pravu, ali svejedno to se tako ne radi), a danas je radio zesce gluposti, u ovakvu utakmicu gdje treba stati na loptu i pojacati zadnji red, on uvodi mlade situma i kovacica, wtf.. i izjave nakon utakmice su za facepalm.

kako bilo, dinamo je u lp, svaka cast i gg.

Glas razuma !

10

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

Ilija Čvorović napisao:

Super vam je nacin razmisljanja, ne navijate za svoje nego navijate protiv drugih.
To je otprilike mentalni sklop treceg razreda specijalne skole.
Takve su vam i navijacke pjesme, ubi ovog ubi onog.
Bitno je omalovazavati protivnika.

Prika, moji su Hajduk, za ostale me boli pipa.
Nije sad da navijan kontra( iako se i to ponekad zna desit  smile ), nego mi je više manje sveedno, prošli ne prošli svejedno mi je.

00

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

LOCK OVE TEME POD HITNO!!!!!!!!!!!

luđa
20