126

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

Nisan cita sve ali nesto jesan pa da dam kratki osvrt smile Kaze netko "licemjerno mi je navijati protiv dinama pa za dva dana navijati za dinamo"?
S kojom bi to logikom trebalo biti licemjerno?? navijati za HRVATE je licemjerno? A navijati za nekog muslimana, crnca, rusa, engleza, francuza i slicne nije??

Mislim da bi svatko ko upotrijebi i 5% mozga MORAO shvatit da su mu Hajduk i Dinamo bez obzira za koji klub od ta dva navijali blizi od bilo koga vanka.

A ovo sa licemjerjem je tolika licemjerna glupost da svatko normalan moze danima nabrajati razloge zasto to toliko glupo zvuci.

Navijam za Hajduk i volim da Dinamo u hrvatskoj izgubi i protiv onoga iz 18-e lige ali kad igra vanka nevidim nikakvu logiku navijat protiv SVOG HRVATSKOG kluba pa da ga vodi i jos 18 gorih od mamica. Mamici, Malesi i slicni su prolazni a klub ostaje Hrvatski uvik.
Ima nas 5 miljona, a jebeni kinezi se drze skupa vise od nas. Seren se na nasu nacionalnu osvjescenost. Zato nan i je ovako jadno kako je.

10

127

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

BUMP

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
00

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

ovaj put samo 7 LOL

ili jesi ili nisi
00

129

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

NK PRIMAMO
PIJEMO 7UP
DOBILI STE SEDMICU NA LOTU
heuehue

52

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

opet si počeo pratiti ovaj sport? naglo?
kompleksi su čudo!

23

131

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

ovoga puta su primili toliko da ni o tenisu nemozemo pricat

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
52

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

Kaj su Dinamovci pili sinoć prije utakmice? 7Up! lol

Fire walk with me
42

133

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

I tako Dinamo opet izbacio Ajax... big_smile

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
41

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

zasto hajdukovci idu u crkvu???

jer sam tamo mogu vidjeti covjeka u bijelom kako podize pehar wink

26

135

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

http://srednja.hr/images/poster%2014.jpg

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
42

136

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

ja želim dinamu da svake sezone uđe u ligu prvaka. dobri su za napucavanje. evo, samo jučer su mi na tradeu donijeli preko $100 zarade. a ranije utakmice, još duplo više. šteta što ispadaju.  big_smile

Zadnji popravljao Sensei (08-12-2011 18:14:46)

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
51

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

http://www3.vukajlija.com/var/products/posters/201112/362136/a-da-ih-vidi-babooooo.jpg

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
42

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

Bile napisao:

http://srednja.hr/images/poster%2014.jpg

vrlo popularni brojevi!
Ja sam cuo da  se recimo u Splitu, za broj 5 kaže Debrecen, zanimljivo!

25

139

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

ne samo 5 i 8 je debrecen, ali ne kuzim zasto se mi smijemo dinamu dok nam je Hajduk najgori u 100 godina povijesti...

9150
23

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

cvika123 napisao:

ne samo 5 i 8 je debrecen, ali ne kuzim zasto se mi smijemo dinamu dok nam je Hajduk najgori u 100 godina povijesti...

di to pise

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
22

141

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

zamorano11 napisao:
cvika123 napisao:

ne samo 5 i 8 je debrecen, ali ne kuzim zasto se mi smijemo dinamu dok nam je Hajduk najgori u 100 godina povijesti...

di to pise

al triba di pisat dojdi na Poljud pa vidi...

9150
31

142

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

11 na 11 Lyon je bolji za 2,3 mozda i 4 gola, a sa igračem manje 7-1 je realan rezultat, kolko god to glupo zvučalo.

10

143

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

zamorano11 napisao:

http://www3.vukajlija.com/var/products/posters/201112/362136/a-da-ih-vidi-babooooo.jpg

hahahahahahahaha.

nekuzim dinamovce sta se ljute, pa jebote nemorate shvacat osobne niste vi bili igrali vs lyona pa primili 6 komada u drugon djelu, jednostavno budite realni, i par dana sad istrpite zajebanciju na racun dinama, a ne tu neke najlosije baze u vezi hajduka ic bacat. Da je iko koju kvalitetnu reka nego neke gluposti geekaste pisete.

EDIT: sad cete jos zdrobit 10 bodova u hnlu i hajduk ce bit prvak, sta ce tek onda to bit ako vas ovo vec dira...

Zadnji popravljao chillin (08-12-2011 20:53:23)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
31

144

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

http://imageshack.us/photo/my-images/403/hatersgonnahate1.jpg/

Dzaba vam novci moji sinovci, dzaba vam bilo dobre volje...
00

145

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

ja ću samo  ovo stavit.... big_smile

-Tata, za koga ti navijaš? -Za Dinamo sine. -A je li Dinamo bolji od Hajduka? -Naravno sine. -Znači Dinamo ima više titula, jel' da tata? ... -Ovaaj, pa ne baš. Hajduk ima 17, a Dinamo 16. -Ali mi smo stariji od njih, zar ne tata? -Zapravo, Hajduk su osnovali Splitski studenti 1911., dok je Dinamo osnovala KPJ 1945. -Ali Dinamo je dao više reprezentativaca od Hajduka, zar ne tata? -Ustvari, ne. Hajduk je dao puno više reprezentativaca kroz povijest, a dva igrača su mu čak igrala za reprezentaciju svijeta! -Ali Dinamo je dao najboljeg igrača i trenera? -Pa, Tomislav Ivić i Bernard Vukas se smatraju najvećim trenerom i igračem na ovim prostorima. -Ali Dinamo je nanio najveći poraz Hajduku od 6:1? -Da to je istina, ali oni su Dinamo pobijedili sa 0:6 i to na Maksimiru. -Mislim tata da je više Hajdukovaca igralo u Partizanu i Zvezdi! -Sine samo je Beara igrao u Zvezdi dok su Glaser, Bobek, Zebec, Z.Čajkovski i B. Belin igrali u Partizanu, a Janjanin, Ivković, B. Cvetković, G.Jurić, Prosinečki i Bračun u Zvezdi. -Ali većina Hrvata ipak navija za Dinamo, zar ne tata? -Paaa, sine, po svim statistikama, za Hajduk navija oko 40% a za Dinamo 35%. -Znači Hajduk ima više titula, stariji je klub, dao je više reprezentativaca i više ljudi navija za njega. Ali mi sigurno imamo ljepši stadion, zar ne tata? -Paaa, ne. Poljud je 1980. bio jedan od najljepših stadiona u Europi, a i danas je među ljepšima u južnoj Europi. Prima oko 35 000 gledalaca, dok je Maksimir i sam znaš kakav. -Tata, a kako stojimo sa uspjesima u Europi? -Pa sine, Hajduk je igrao polufinala i četvrtfinala Kupa Uefa, te četvrtfinala lige prvaka, dok smo mi osvojili nekakav pazarski kup! -Ali ipak su naši navijači bolji, jel da tata? -Naravno sine, naši BBB su najbolji. -A zašto smo se tako nazvali? -Paaa znaš, nismo mi sebi dali taj naziv, već su nas tako nazvali navijači Hajduka. -Hmmm tata, ali zato je naša grupa starija i poznatija, jel? -Ne baš sine, oni su najstarija navijačka grupa u Europi i osnovani su daleke 1950. i njihovom navijanju, bakljadama i koreografijama nema premca, dok smo mi osnovani 1986. i jedva nas se skupi 1000 na tribini. -Ali nas ima više na utakmicama, jeli tata? -Paaa ne, ove sezone Hajduku dolazi prosječno 20 000 ljudi na utakmice, a nama oko 2500. -Dobro tatice, ali zato je njihov grad puno veći pa ih zato i ima najviše! -Ma ne sine, njihov grad je 5 puta manji od našeg. -E tata, tata, oni sigurno iza sebe imaju sudačku organizaciju, HNS i propagandu? -Zapravo sine, većina sudaca je iz sjevernog dijela Hrvatske te je dobra s našim podpredsjednikom, dok je šef HNS-a bivši Dinamovac, a i HRT je u Zagrebu te ga vode Dinamovci! -Čekaj da vidim da li sam te razumio tata, Hajduk je stariji, dao je više poznatih igrača i trenera, navijači su mu stariji i bolji, ima više titula i uspjeha u Europi, iza njih ne stoje sudci, ni HNS, ni propaganda, imaju ljepši stadion, više navijača, a naziv naših navijača nije naš, već su nam ga dali Hajdukovi navijači, koji su također i brojniji na utakmicama? -Paaaaa, tako nekako sine. -Ovaj, tata.... kupi mi Hajdukov dres ! ! !

66

146

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

Kolko neistine na jednom mjestu...

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
35

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

A kaj da im velimo...da smo primili i 74 gola jebiga,jer sljedeće godine cemo mi opet igrat europsku ligu,i bit cemo treći mozda čak i drugi..a vi? vama je jedina šansa kup..ne,ček..aha da ispali ste od istre i zagreba 2 godine zaredom ,da fkt ispricavam se..NITI KUP!

"Omahu uopće ne igram jer je to igra na sreću. Nikada ne znaš gdje si i vrlo je teško protivnika staviti na ruku. U takvom pokeru prevladava faktor sreće, a znanje ima puno manju ulogu. Izbjegavam ga maksimalno."
31

148

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

nisu vrijedni slova niti dinamo niti  hajduk, a kamo li prepiranja smile

30

149

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

IVICA je osvojio slalom u Biver Kriku!

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
42

150

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

živim bbb i dinamo

11