Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

promaja napisao:

nisu vrijedni slova niti dinamo niti  hajduk, a kamo li prepiranja smile

00

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

sejmen napisao:

ja ću samo  ovo stavit.... big_smile

-Tata, za koga ti navijaš? -Za Dinamo sine. -A je li Dinamo bolji od Hajduka? -Naravno sine. -Znači Dinamo ima više titula, jel' da tata? ... -Ovaaj, pa ne baš. Hajduk ima 17, a Dinamo 16. -Ali mi smo stariji od njih, zar ne tata? -Zapravo, Hajduk su osnovali Splitski studenti 1911., dok je Dinamo osnovala KPJ 1945. -Ali Dinamo je dao više reprezentativaca od Hajduka, zar ne tata? -Ustvari, ne. Hajduk je dao puno više reprezentativaca kroz povijest, a dva igrača su mu čak igrala za reprezentaciju svijeta! -Ali Dinamo je dao najboljeg igrača i trenera? -Pa, Tomislav Ivić i Bernard Vukas se smatraju najvećim trenerom i igračem na ovim prostorima. -Ali Dinamo je nanio najveći poraz Hajduku od 6:1? -Da to je istina, ali oni su Dinamo pobijedili sa 0:6 i to na Maksimiru. -Mislim tata da je više Hajdukovaca igralo u Partizanu i Zvezdi! -Sine samo je Beara igrao u Zvezdi dok su Glaser, Bobek, Zebec, Z.Čajkovski i B. Belin igrali u Partizanu, a Janjanin, Ivković, B. Cvetković, G.Jurić, Prosinečki i Bračun u Zvezdi. -Ali većina Hrvata ipak navija za Dinamo, zar ne tata? -Paaa, sine, po svim statistikama, za Hajduk navija oko 40% a za Dinamo 35%. -Znači Hajduk ima više titula, stariji je klub, dao je više reprezentativaca i više ljudi navija za njega. Ali mi sigurno imamo ljepši stadion, zar ne tata? -Paaa, ne. Poljud je 1980. bio jedan od najljepših stadiona u Europi, a i danas je među ljepšima u južnoj Europi. Prima oko 35 000 gledalaca, dok je Maksimir i sam znaš kakav. -Tata, a kako stojimo sa uspjesima u Europi? -Pa sine, Hajduk je igrao polufinala i četvrtfinala Kupa Uefa, te četvrtfinala lige prvaka, dok smo mi osvojili nekakav pazarski kup! -Ali ipak su naši navijači bolji, jel da tata? -Naravno sine, naši BBB su najbolji. -A zašto smo se tako nazvali? -Paaa znaš, nismo mi sebi dali taj naziv, već su nas tako nazvali navijači Hajduka. -Hmmm tata, ali zato je naša grupa starija i poznatija, jel? -Ne baš sine, oni su najstarija navijačka grupa u Europi i osnovani su daleke 1950. i njihovom navijanju, bakljadama i koreografijama nema premca, dok smo mi osnovani 1986. i jedva nas se skupi 1000 na tribini. -Ali nas ima više na utakmicama, jeli tata? -Paaa ne, ove sezone Hajduku dolazi prosječno 20 000 ljudi na utakmice, a nama oko 2500. -Dobro tatice, ali zato je njihov grad puno veći pa ih zato i ima najviše! -Ma ne sine, njihov grad je 5 puta manji od našeg. -E tata, tata, oni sigurno iza sebe imaju sudačku organizaciju, HNS i propagandu? -Zapravo sine, većina sudaca je iz sjevernog dijela Hrvatske te je dobra s našim podpredsjednikom, dok je šef HNS-a bivši Dinamovac, a i HRT je u Zagrebu te ga vode Dinamovci! -Čekaj da vidim da li sam te razumio tata, Hajduk je stariji, dao je više poznatih igrača i trenera, navijači su mu stariji i bolji, ima više titula i uspjeha u Europi, iza njih ne stoje sudci, ni HNS, ni propaganda, imaju ljepši stadion, više navijača, a naziv naših navijača nije naš, već su nam ga dali Hajdukovi navijači, koji su također i brojniji na utakmicama? -Paaaaa, tako nekako sine. -Ovaj, tata.... kupi mi Hajdukov dres ! ! !


<3 volim te

ili jesi ili nisi
11

153

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

Ma ovo je samo lagana zajebancija...
Ja sam hajdukovac,a 3 najbolja frenda su mi dinamovci,tako da me s te privatne strane čisto zaboli i za dinamo i za hajduk i dalje od lagane bezazlene zajebancije ne idem...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

http://www.dalmacijanews.com/Hajduk/View/tabid/88/ID/74338/Ekskluzivno-Prvi-procitajte-detalje-kako-je-Males-razbio-nogometnu-hobotnicu.aspx
najzanimljivije se prisjetiti 16.9. isao se u hns zaliti na sudjenje markovicu i srebricu. a ONI su ga uputili na siria i djedovica. ONI!!
Da je ovo normalna drzava ponistilo bi se prvenstvo, u zatvor bi islo vodstvo hns-a i vodstvo dinama, dinamo bi zajedno sa jos nekim klubovima bia izbacen u zupanijsku ligu i bia bi mu zabranjen nastup u europskim natjecanjima vise godina i oduzeti naslovi za koje se dokaze da su ih kupili, pocevsi od tuđmanove croatije.
ima li smisla???????!!!!!
Uglavnom, punjenje se nastavlja .... 1 - 8 Gomis (45, 48, 52, 70), Ganolons (48), Lopez (64), Briand (76), Males (90) ...

luđa
20

155

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

http://www.nacional.hr/clanak/31935/mamic-i-siric-odlucuju-o-nogometnom-prvaku

9150
20

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

ST_Mangup napisao:

http://www.dalmacijanews.com/Hajduk/View/tabid/88/ID/74338/Ekskluzivno-Prvi-procitajte-detalje-kako-je-Males-razbio-nogometnu-hobotnicu.aspx
najzanimljivije se prisjetiti 16.9. isao se u hns zaliti na sudjenje markovicu i srebricu. a ONI su ga uputili na siria i djedovica. ONI!!
Da je ovo normalna drzava ponistilo bi se prvenstvo, u zatvor bi islo vodstvo hns-a i vodstvo dinama, dinamo bi zajedno sa jos nekim klubovima bia izbacen u zupanijsku ligu i bia bi mu zabranjen nastup u europskim natjecanjima vise godina i oduzeti naslovi za koje se dokaze da su ih kupili, pocevsi od tuđmanove croatije.
ima li smisla???????!!!!!
Uglavnom, punjenje se nastavlja .... 1 - 8 Gomis (45, 48, 52, 70), Ganolons (48), Lopez (64), Briand (76), Males (90) ...

luđa

Mu-mu mu mu mu mu mu!
02

157

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

Mamic je kriv sto je Dinamo 7 godina prvak, on je sudio i namjestao tekme, Mamic je kriv sto je tebi u ulici struje nestalo,
Mamic je kriv sto je Kerum gradonacelnik,
Ja navijam za Juventus pa mi je jasno da je tesko gledat druge klubove ispred vaseg , ali da su Vam uvijek drugi krivi... smijesno
A i ovi su nevini dok im se ne dokaze krivnja tako da... Guraj lokomotivu smile

Dzaba vam novci moji sinovci, dzaba vam bilo dobre volje...
02

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

jelinho napisao:

Mamic je kriv sto je Dinamo 7 godina prvak, on je sudio i namjestao tekme, Mamic je kriv sto je tebi u ulici struje nestalo,
Mamic je kriv sto je Kerum gradonacelnik,
Ja navijam za Juventus pa mi je jasno da je tesko gledat druge klubove ispred vaseg , ali da su Vam uvijek drugi krivi... smijesno
A i ovi su nevini dok im se ne dokaze krivnja tako da... Guraj lokomotivu smile

Hvala na opsežnom i konstruktivnom komentaru!
Nekad je bolje ne pisati!
ta je moderna ovih dana  big_smile
uzet ce milan titulu ne tresi se, sad kad ,ali tevez jos potpise mmmmmmmmmm
juve 2. , napokon dokazivanje i rasvjetljenje (iako mislin da vise nije nikome pametnome potebno)  sta dinamo sve radi i hns i sudacka organizacija... jos sad ove tuzbe protiv cijelog dinamovog vrha, doba tudmana i canjige nema smisla ni spominjat, a u jugi je dinamo bija ipak nebitan.... je lipo ovih dana  cool  cool  cool
NHF  wink

luđa
01

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

molim modove i admine da maknu ovo sramota iz naslova teme posto je ista dosta pracena i komentirana.
i molim da se tema razvija u pozitivnom smjeru.
dinamo.

Zadnji popravljao Chidambar (10-12-2011 00:45:19)

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
31

160

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

Vidim kopiranje drugih ti ide smile Jos ako se ne varam kopirao si jednog navijaca dinama smile
A ja koliko znam jedina "velika" licnost koja je dosad zavrsila u zatvoru je I.S ( navijac Hajduka ) -
Hajduk pisem velikim slovom jer postujem sve klubove iz Hrvatske za razliku od 95% Dalmacije nazalost.

Dzaba vam novci moji sinovci, dzaba vam bilo dobre volje...
01

161

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

jelinho napisao:

Vidim kopiranje drugih ti ide smile Jos ako se ne varam kopirao si jednog navijaca dinama smile
A ja koliko znam jedina "velika" licnost koja je dosad zavrsila u zatvoru je I.S ( navijac Hajduka ) -
Hajduk pisem velikim slovom jer postujem sve klubove iz Hrvatske za razliku od 95% Dalmacije nazalost.

Nažalost??? o kojem ti poštivanju pričaš? klubovi su nam,da prostiš,"goli kurac",nema se tu što poštivat,tu su interesi nekih ljudi(Mamića,srećom ode Svaguša)...Dinamo što god ti meni reka,odavno više ne smatram klubom,sto milijuna razloga,jedino pozitivno su tu BBB,i njihova borba anti-Mamića...slično je i sa Hajdukon,da nema Torcide,odavno bi propali,i još gore nego Dinamo...Šibenik,Karlovac,da ne nabrajan dalje...ako ti smatraš da su tu ima što poštivat

00

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

bi callali? lik je fish, dosta agro, ali imam malo handova tako da nist ne znaci
jedini note je da se lik zove AAnKK tako da je moguće da ima KK.

____________________                  

Holdem Manager, No-Limit Hold'em Ring
Small Blind: $0.50
Big Blind: $1

SB ($134.47)
BB (RearAdmiral_) ($156.08)

Dealt to BB (RearAdmiral_)
http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/AD.png http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/AH.png

Preflop: (Pot is: $1.5)

SB calls $0.5, BB (RearAdmiral_) raises to $4, SB calls $3

Flop: (Pot is $8, 2 players)

http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/TC.png http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/8H.png http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/JS.png
SB checks, BB (RearAdmiral_) bets $5, SB calls $5

Turn: (Pot is $18, 2 players)

http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/TC.png http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/8H.png http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/JS.png    http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/KH.png
SB checks, BB (RearAdmiral_) bets $12, SB raises to $30

River: (Pot is $60, 2 players)


                                                                     
Total Pot: $60 | Rake: $60




Mu-mu mu mu mu mu mu!
12

163

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

Šest poraza ne smije zamračiti zdrav razum, a zdrav razum kaže da je veeeeliki uspjeh (ne zaboravimo ni koliko je tu bilo sreće) što se Dinamo uopće plasirao u Ligu prvaka. Logika vodi do neopozivog shvaćanja. Je li Dinamo u Ligi prvaka i iduće godine “siguran” ishod, je li to vjerojatno, neizvjesno, ili je pravedno reći da će to biti vrlo, vrlo teško? Mislim da će biti vrlo teško. I kako se onda možeš sprdati s nastupom u Ligi prvaka, a možda je idućih deset godina nećeš gledati uživo? Ismijavanje, prekomjerno kritiziranje Dinama je ružan autoportret, hajde, neću reći nacije, nego svih koji su se rugali. Zar bi bilo bolje da je Dinamo ispao u kvalifikacijama ili da se plasirao u “onu nižu ligu”? Poruka ismijavanja Dinama je tragična.

Poruka je: Ništa ne pokušavaj, svi mi ovdje smo jadnici, i bolje ti je da si s nama, jad i bijeda, nego pokušati. Ismijavanje Dinama smatram kompleksom manje vrijednosti zatočenika vlastitih ograničenja, koji uživaju gledati kako susjedu kuća gori, a vatrica pucketa. Prijateljsko podbadanje je OK, likovanje je ruglo duše. Da ne bi bilo zabune, jednako ocjenjujem i ismijavanje Hajduka ili bilo kojeg drugoga kluba, bilo čijeg napora. Jebi ga, sa svim vrlinama i manama, ti ljudi se bore najbolje što mogu. Svakakvi su, i za Bajića bi tu bilo posla, za trenera Osimove kvalitete i više nego za Bajića, ali eto, batrgaju se.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
22

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

iskrivija san vrat da procitan ovako glup post  sad

luđa
01

165

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

Pa koji dio je pogrešan? Inače mene boli k za nogomet, al naletio pa vam posatao.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

pa taj da se mora bit ponosan na dinamo iako su izgubili svih 6 utakmica i sluzbeno postalo nagora momcad u povijesti lige prvaka. spominju se i kvalifikacije, pa imali su srecu za uc u LP ka i hajduk nedavno za uc u EL, kad smo izvukli one rumunje, cak se unireja ugasila.... cak je i dinamo od mrtvog malmoa prosa dalje po duhu svetome, mislin da je cak i nastala tad ova tema...
IMO bolje bit bez lige prvaka 10 godina nego je ovako igrat odnsno nastupat... znaci ti (ili ko vec) bi tija da i dogodine ovako nastupite?
ismijavanje je ok, pa sam sebi se smijem kad ispadnen debil, smijen se materi, ocu, curi, hajduku koji mi zanci vise od svega, isto tako cu se rugat dinamo (naravno sa najvecim gustom)...
paljenje susidove kuce mi nema smisla, vise se borin i vise emocija i svega gubin da se vrati stari hajduk, a ovi dinamovi gafovimi mi dobro dodu jer nista drugo nisu niti zasluzili....
cak se i bajic spominje, e pa bajic ima najvise posla u ovoj drzavi, a dinamo je iza kradeza 1. na listi, iako je dosta povezano al ok....
samo se sad nadan da ce napokon pojedinci najebat za svoje postupke, nazalost franjo je umra, rade bi ga gleda kako trune u haagu, canjuga je ziv, ali stic ce i njega pravda, mamic i co. , sta rec, koju posluku porati o njima i HNS-u i sudackoj organizaciju, o monopolu u svemu najgorem, nije zakurac svit reka da bi barcelona bila 2. u hnl-u... nadam se da ce pravda stic i stimca i buljana i rozica i svagusu itd... ali na srecu osim 1 prvenstva i ukradene love nisu nista ozbiljnije napravili niti su unistili reputaciju simbola dalmacije.

luđa
11

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

dfable napisao:

Pa koji dio je pogrešan? Inače mene boli k za nogomet, al naletio pa vam posatao.

zasto ne pratis istru??? imate ludilo stadion, demoni su vrh vrhova, cak aldo drosina ima vecu posjecenost nego maximir, drugi su iza hajduka, ekipa i nije toliko losa i triba in podrska da ostanu u hnl-u ...
EDIT: uvik posli mos svratit do histrije na provod, a vjerovatno su i uveli poker...
valjda je novi stadion blizu, nisan bija na aldu drosini  sad  valjda je na mistu staroga

Zadnji popravljao ST_Mangup (10-12-2011 04:13:01)

luđa
00

168

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

Chidambar napisao:

molim modove i admine da maknu ovo sramota iz naslova teme posto je ista dosta pracena i komentirana.
i molim da se tema razvija u pozitivnom smjeru.
dinamo.

lol zasto bi se maklo,naslov je perfektan i to ne zbog toga sto ste najgori klub u povijesti lp nego zbog svih sranja koje je hns i uprava dinama radila ovih godina a koje ce izac na vidjelo u sljedecih mjesec dva...ima ona stara izreka da se barca i real natjecu u hnlu pokraj mamica bi im ostala borba za drugo mjesto...

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
11

169

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

pokerfan napisao:

Pogledajte svoj Hajduk, pa moj Dinamo, pa opet svoj Hajduk, zatim nazad na moj Dinamo.Nažalost, vaš Hajduk nije kao moj Dinamo. Ali ako prestanete navijati za Hajduk i počnete navijati za Dinamo , vaš klub bi mogao biti kao moj. 
Pogled gore, pogled dolje. Gdje smo? U Ligi prvaka..Što mi je u ruci? Karte za Ligu prvaka.. Pogledajte ponovo! Sve je sada stvarnost...Sve je moguće kad navijaš za Dinamo. Ja sam u Europi

copy paste... smile

a ovo je epic big_smile

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
32

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

Mene fakat zanima hand, a mislim da ce biti konstruktivnije i smislenije od bilokojeg dijaloga u ovoj temi.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

Rear_Admiral napisao:

Mene fakat zanima hand, a mislim da ce biti konstruktivnije i smislenije od bilokojeg dijaloga u ovoj temi.

nije uzela ljek....... smile

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

di ste junaci????
evo jedna da vas razveseli

luđa
01

173

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

ST_Mangup napisao:

  nazalost franjo je umra, rade bi ga gleda kako trune u haagu

Malo više poštovanje prema prvom predsjedniku ti nebi škodilo. Nisi ti tu da nekome sudiš kakav je bija, to prepusti povijesti i povjesničarima. Činjenica je da je on bija prvi pred. i da je ima određene zasluge za stvaranje države u kojoj živiš. Samo ta spoznaja bi npr.amerima bila dovoljna da takva osoba dobije kultni status u cjelokupnoj javnosti. O greškama njegova djela se uvijek može raspravljati ali zato treba biti kompetentan a u tvojim komentarima vidi se da ti nisi.
Ispričavam se na offtopicu.

When you got nothing, you got nothing to lose
32

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

kako ti mozes navijat protiv NAJHRVATSKIJEG I NAJKATOLICKIJEG kluba u hrvatskoj????? to je tvoj veliki franjo tudman reka...
o tudmano necu uopce niti pisat ili si "pravi hrvat" ili si medu 200 bogatih obitelji i nisi stoka sitnog zuba ka i ja? tako da nema smisla, a i skaljive su te teme, tesko se ikome moze prominit misljenje sa 20-ak + godina.... 
nhf stari  wink

luđa
02

175

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

sad izvrčeš riječi i imputira mi nešto što nisam ni reka,,,previše si isključiv to ti nije dobro, proširi horizonte malo dalje od splita nhf

When you got nothing, you got nothing to lose
20