126

Re: Šah

4ladX napisao:

http://i.imgur.com/8vEdI.png
gagagaga

wtb coaching for free.

e da, jesi to ti blunderao babu il ju on nije zderao?

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

127

Re: Šah

klikni na ploču da vidiš poteze

00

128

Re: Šah

wtf 4ladX rejting 2041! jebote kad i izgubim od tebe dobit ću plus 3 na rejtingu  lol

00

129

Re: Šah

lol kakav fish ovaj escov villain

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

130

Re: Šah

bobomane imas i ti priliku igrat protiv fisha, al nikako da prihvatis challenge. jel se limun ceka  tongue

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

131

Re: Šah

cim acceptam znaci da imam vremena i volje. don't worry, nisam pussy.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

132

Re: Šah

čestitam pajku na vrhunskoj partiji, bio je stvarno zanimljiv i dobar dvoboj. napravio sam grešku u otvaranju i izgubio pješaka, zatim sam bio prisiljen igrati precizno kako bih obranio poziciju, a onda je pajk po meni napravio grešku kad je dao dvije figure za topa. od tog momenta se priča promijenila, uspio sam napasti njegove slabe pješake i nije uspio spriječiti gubitak figure. ali partija je bila jako dobra, pajk još jednom svaka čast smile

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

133

Re: Šah

jup zajebo sam u sredini matcha, al sad igram nakon 15 godina pavze od saha, tako da nije ni cudo da jos radim velike greske, al sigurno je bio dobar match, da grats

00

134

Re: Šah

Pajk napisao:

jup zajebo sam u sredini matcha, al sad igram nakon 15 godina pavze od saha, tako da nije ni cudo da jos radim velike greske, al sigurno je bio dobar match, da grats

jesi ga igrao aktivno onda kad si ga igrao? koliki ti je ELO bio?

impresivna igra za nekog tko 15 godina nije igrao sah imo

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

135

Re: Šah

kako on može jest kad mu je šah, na tom polju roll ?

00

136

Re: Šah

cgreen napisao:

kako on može jest kad mu je šah, na tom polju roll ?

da si kvotao, skuzio bih o cem pricas, ovako mi nije bas jasno. na koji post je upuceno pitanje?

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

137

Re: Šah

stu napisao:

jesi ga igrao aktivno onda kad si ga igrao? koliki ti je ELO bio?

impresivna igra za nekog tko 15 godina nije igrao sah imo

nista posebno, 1800 mi je bio max mislim da (u vecini ''kariere'' se gibao 1600-1650), volio sam sah puno al onda doso u srednjo skolo i znamo svi da se prioritete spremene.

00

138

Re: Šah

Pajk napisao:
stu napisao:

jesi ga igrao aktivno onda kad si ga igrao? koliki ti je ELO bio?

impresivna igra za nekog tko 15 godina nije igrao sah imo

nista posebno, 1800 mi je bio max mislim da (u vecini ''kariere'' se gibao 1600-1650), volio sam sah puno al onda doso u srednjo skolo i znamo svi da se prioritete spremene.

onda si stvarno ovo dobro odigrao smile kod nas je inace 1600 pocetni nacionalni rejting, navodno ce ga ukinuti kroz nekoliko godina, pa ce ostati samo ELO.

ti si premium member na chess com vidim. kakve sve turnire mozes organizirati kao premium member?

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

139

Re: Šah

neznam u vezi ovih turnirov, nadam se da mozemo organizirat neki pokerpro turnir (i da nam esco pokaze ko je glavni  smile )

00

140

Re: Šah

e ajde molim te probaj kreirati turnir da vidis koje ti se opcije nude, jer me zivo zanima moze li se organizirati privatni turnir gdje bi samo odredjena skupina ljudi igrala smile

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

141

Re: Šah

odigrali smo evo cass1ni i ja epsku partiju. zavrsilo je remijem u skoro 60 poteza, al bilo je svega i svacega smile dugo smo drzali podjednaku poziciju, onda sam ja krenuo u napad i stvorio jak pritisak na njegovog kralja. negdje u tim trenucima cass1ni mi je ponudio remi kojeg sam odbio. kako to nekad zna biti, nakon odbijenog remija, previdio sam gubitak kvalitete, te ostao s dvije figure protiv topa i lovca smile ali imao sam i pjesaka, i to a-slobodnjaka koji mi je pomogao u nastavku partije. uspio sam obraniti poziciju i u 58. potezu sklopili smo remi smile

cestitke cass1ni, odlicna partija!

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

142

Re: Šah

koji tempo/partiji igrate? ako je netko za 5'/partija ili 2'+12" javite se

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00

143

Re: Šah

isuse i bože kako gubim u šahu  mad
totalne gluposti radim u ovima od 10 minuta,da mi se sve povrača.
I onda šečer na kraju umjesto offer draw kliknem resing, osječaj kao da sam slučajno foldao QQ preflop

No hoćemo mi zaigrati taj turnir ? ja sam od nedjelje pa na dalje slobodan.
Izjasnite se.

00

144

Re: Šah

ja igram samo ako je partija max. 10 minuta blitz, pozeljno 2 ili 5.

00

145

Re: Šah

Hocemo, mozemo krenuti od recimo nedjelje ili ponedjeljka nadalje. Ako je nedjelja racunajte da sam na 30% mentalnog kapaciteta (koji ionako nije bogznasto) jer isparavam.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
10

Re: Šah

10

Re: Šah

she is the ''get shit done'' piece big_smile hahah

00

Re: Šah

E ubacite i mene u grupu chess.com mi je Dirk_Diger a skajp pbolanca@gmail.com

"Quit your job"
Dirk Diger poker blog
00

149

Re: Šah

1. bobomann [bojan.majnaric]
2. fefer (papakoder) [pasalic555]
3. stu13 [igorlulic]
4. koste11  { nenad6541 }
5. I_am_bad (4ladX) [snake problem (sa _ izmedju e i p)]
6. Pajk
7. Posjetitelj (SuinimiruS)
8. cass1ni (vanja.dominko)
9. JustFighter
10. noname16 (brane0016)
11. Bebach77
12. zvinjedet (butko)  [ivan.korade]
13. Andre_787 [andrej_787]
14. iAcesHigh
15. milac_ [mbalenovic]
16. colleric
17. propast [ propast86 ]
18. Dirk_Diger { pbolanca@gmail.com }

napravio i ja skype

00

150

Re: Šah

Igrao protiv Pajka sad par bliceva, totalno me iscrushao  smile

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
10