Tema: 13. Tjedan - 07.11. - 14.11.

http://www.pokerpro.com.hr/vip/fakker11/slike/tjedan13.jpg

Igrate 6 max cash online. Foldano je do agresivnog regulara u cutoffu koji rejza do $12. Vi 3betate light do $36 i riba u SB-u cold calla. Isto tako i regular calla i flop dolazi A :card_spade J :card_club J :card_spade. SB i cutoff čekiraju. Vi isto čekirate. Turn dolazi 3 :card_spade . SB čekira i cutoff beta $60. Vi callate i SB folda. River dolazi 4 :card_diamond . Cutoff beta $155. Što ćete učiniti?

00

Re: 13. Tjedan - 07.11. - 14.11.

Pa ja bi ovo callao bez obzira sto hero moze samo beatat A8,A7,A6,A5,A2, middle parove i cisti bluff.
Ovaj flop se ne smije checkirat jer ce agressive regular to shvatit kao slabost i vecini sluvajeva ce bluffat turn i river ( jer je u potu vec 110$ ) sto se vjerojatno i dogadja nakon sto je sb checkirao turn. Hero calla na turnu sto moze biti ili monster AA,AJ,JJ, ili u vecini slucajeva neki slabi as ili KK,QQ,1010,99, ili neki jaki par sa pikom, zbog toga ce aggressive ispalit i second bullet na riveru da potjera heroa sa takvih handova. Ne znam, s obzirom kako je odigran hand i protiv koga se igra, za mene je ovo call!

00

Re: 13. Tjedan - 07.11. - 14.11.

Foooollllldddddd

Online poker spašava živote.
00

Re: 13. Tjedan - 07.11. - 14.11.

Ovaj flop se ne smije checkirat

slazem se, iako bi ja ovdje na koncu foldal,na flopu nam prepusta inicijativu posto smo 3betali prije flopa, njegov bet na turnu nam nista ne govori,moze bluffat ili imat monster, a njegov bet na riveru - sumnjam da bi pushao s crap na ovakvom boardu nakon naseg call-a na turnu...!

00

5

Re: 13. Tjedan - 07.11. - 14.11.

ovo ja vjerovatno fold, dobiva nas jaci as sto vjerovatno i co ima buduci da je zvao nas 3 bet izvan pozicije, dobiva nas bilo koji decko pa cakk i flush.

Ali zasto checkiramo na flopu, imamo inicijativu jer smo 3betali pf, a na flopu su svi checkirali do nas. Ja bi betao flop pa bi onda vidio kako bi se situacija razvijala smile

00

6

Re: 13. Tjedan - 07.11. - 14.11.

S obzirom da piše agresivni regular i da su stakesi 2/4, vjerojatno call.

Teško može imati jači as (AK, AQ standard 4bet; AJ i AT mislim da ne calla zbog reverse implied oddsa).
Pitanje je da li blefira ili value beta J, flush ili turnani full. Pošto je sve to teško pogoditi, a mi smo ruku underplayali i izgledamo jako weak, vrlo je moguće da blefira. Definitivno je u dobroj situaciji za blef jer je original raiser checkirao behind na flopu, fish je opet checkirao turn, svi osim njega izgledaju jako weak i jedino on može još uvijek predstavljati jaki hand. S obzirom da smo callali turn, callat ćemo i river zato jer će jako rijetko agresivni regular stabat jednom na turnu i odustat na riveru.

U svakom slučaju jako marginalna situacija. Zanimljivija bi mi bila rasprava zašto 3betati A9o.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: 13. Tjedan - 07.11. - 14.11.

Ja ovdje nr bih checkirao na flopu...bet obavezno...

00

Re: 13. Tjedan - 07.11. - 14.11.

Obavezni bet na flopu
Fold na riveru, možda je pogodio flush, ruka s kojom je mogao rejzat prije flopa te zvati rerejz je K :card_spade Q  :card_spade
Flop mu je checkiran, možda misli da imas J pa beta svoj flush na turnu. Također river izgleda kao blef, pot je 232 a on beta 155.
Savršen value bet za agresivnog igrača koji ima 4th nuts smile

All the decisions of my life are based on satisfying three primary functions: fun, freedom and fulfillment.
Poker is a blend of them all.
-Phil Laak-
00

Re: 13. Tjedan - 07.11. - 14.11.

Odgovor:

Call. Vaš range izgleda slabo. Nakon checka na flopu i callanja na turnu, vaš hand izgleda ko QQ ili KK koji se boji asa ili dečka. Vaš protivnik najvjerovatnije misli da ćete foldati te handove ako ispali još jedan bet. Morate ovo callati jer imate puno bolji hand nego to izgleda vašem protivniku.

00