Tema: Diablo III

jeste igrali prva dva nastavka i kakva vam je igra? evo nesto se prica po forumima da su poceli dijeliti beta kljuceve, pa si nekako mislim da bi i cijela igra mogla izaci uskoro kada izade iz bete. ako igra bude zarazna kao i prva dva dijela mislim da necu mjesecima izlaziti iz kuce big_smile 
a posebno mi se svida ovaj dio oko auction house di ce se moci zaraditi $$$ grindajuci razne iteme, sto mislim da ce privuci jos vise igraca.

evo malo vise o auction house i kako ce funkcionirati

kada igra izade mislim da ce moj lik biti witch doctor jer mi lici na necromancera iz drugog dijela.

Zadnji popravljao Chidambar (07-09-2011 16:48:33)

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
00

Re: Diablo III

Izaci ce kad fable dobi peto dijete. Vec je deset godina proslo od zadnjeg nastavka i prica se vec nekoliko godina da ce izaci. Potrosio sam mjesece na drugom nastavku, ali nekako sumnjam da cu isto tako na trecem. Nije to vise tolko zanimljivo od kad ima multyplayer svakakvih vrsta. Uvijek je bilo i bit ce bolje igrati s frendovima nego vs AI-a.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Diablo III

A i vidi se po mojoj slici da sam igrao dvojku big_smile

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

4

Re: Diablo III

Ja sam stalno igrao Diablo 2 sa frendovima smile A i prije godinu dana smo znali igrati na hamačiju, okupi nas se par i peglamo.
A ta trojka nikako da izađe više...

bolje ispasti glup nego iz aviona
00

Re: Diablo III

Rear_Admiral napisao:

Izaci ce kad fable dobi peto dijete. Vec je deset godina proslo od zadnjeg nastavka i prica se vec nekoliko godina da ce izaci. Potrosio sam mjesece na drugom nastavku, ali nekako sumnjam da cu isto tako na trecem. Nije to vise tolko zanimljivo od kad ima multyplayer svakakvih vrsta. Uvijek je bilo i bit ce bolje igrati s frendovima nego vs AI-a.

samo nek blizzard ispolira igru da ne bude nikakvih bugova i da bude zarazno igriva kao prva dva dijela i sve to cekanje ce se isplatiti big_smile
a ta multyplayer komponenta u igri ce i biti najzanimljivija, koliko sam skuzio biti ce co-op i PvP, tak da mi se cini da ce se dosta igraca wow-a, lol-a, sc-a prebaciti na diablo. a po pisanjima blizzardovog i ostalih foruma igra bi trebala izaci kroz mjesec, dva ili najkasnije do bozicnih praznika. jer i nije fer prema onima koji su igru narucili i platili pre order jos prije god. dana.
tak da nece biti bad pricekat jos koji mjesec, a kada izade mogli bi organizirati neki pokerpro guild ili klan pa halat zajedno ako bude kandidata smile

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
00

6

Re: Diablo III

Chidambar napisao:
Rear_Admiral napisao:

Izaci ce kad fable dobi peto dijete. Vec je deset godina proslo od zadnjeg nastavka i prica se vec nekoliko godina da ce izaci. Potrosio sam mjesece na drugom nastavku, ali nekako sumnjam da cu isto tako na trecem. Nije to vise tolko zanimljivo od kad ima multyplayer svakakvih vrsta. Uvijek je bilo i bit ce bolje igrati s frendovima nego vs AI-a.

samo nek blizzard ispolira igru da ne bude nikakvih bugova i da bude zarazno igriva kao prva dva dijela i sve to cekanje ce se isplatiti big_smile
a ta multyplayer komponenta u igri ce i biti najzanimljivija, koliko sam skuzio biti ce co-op i PvP, tak da mi se cini da ce se dosta igraca wow-a, lol-a, sc-a prebaciti na diablo. a po pisanjima blizzardovog i ostalih foruma igra bi trebala izaci kroz mjesec, dva ili najkasnije do bozicnih praznika. jer i nije fer prema onima koji su igru narucili i platili pre order jos prije god. dana.
tak da nece biti bad pricekat jos koji mjesec, a kada izade mogli bi organizirati neki pokerpro guild ili klan pa halat zajedno ako bude kandidata smile

Ja cu si uzeti oriđiđi tako da što se tiče mene može. Neg veliš bio si lvl101, a u orginalu na bnetu možeš doci do max99 lvl.. i to od lvl 98 do 99 ti treba jednako vremena da nakupiš exp kao od lvl 1 do 98.. Tak da ono smile
Igrao si piratski sa onim modovima il šta?

bolje ispasti glup nego iz aviona
00

Re: Diablo III

Skrbo napisao:

Ja cu si uzeti oriđiđi tako da što se tiče mene može. Neg veliš bio si lvl101, a u orginalu na bnetu možeš doci do max99 lvl.. i to od lvl 98 do 99 ti treba jednako vremena da nakupiš exp kao od lvl 1 do 98.. Tak da ono smile
Igrao si piratski sa onim modovima il šta?

i ja si mislim uzet original igru, a bio sam 101 ili 102 lvl, znam da je bilo iznad 100, a igrao sam dlc: lord of destruction. i da igra je bila pirat, a cak mislim da negdi i imam save file na nekom cd-u pa ko uspijem naci instaliram ponovo dvojku i napravim screenshot.

edit: nemam pojma, sad gledam po netu i vidim da je max lvl. 99  http://www.gamespot.com/pc/rpg/diablo2e … 1-49072058
sad ni meni nije jasno, ili sam nest zabrijo ili je bio neki mod ili nesto, ali bi se okladio da sam bio iznad 100lvl, bas cu potraziti taj save file ako nadem taj cd.

edit2: uglavnom sam se htio pohvaliti da sam bio visoki lvl. jer sam igru igrao mjesecima. a vjerovatno je bio neki mod ili sam pomijesao s nekom drugom igrom ili nesto trece. vise se ni ne sjecam jer je proslo dosta godina kada sam zadnji put igrao. ali sam uvjeren da sam bio taj lvl.

Zadnji popravljao Chidambar (07-09-2011 17:23:24)

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
00

Re: Diablo III

ova igra ce tako jebat mater da to nije istina, sva sreca pa ju necu ni okusit jer mi je sav dosadasnji trud u zivotu uzaludan ako to ucinim.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
20

Re: Diablo III

Ma dobar je Diablo bio, igrao sam oba djela, nego nekako puno mi je bolji Baldurs gate..

00

Re: Diablo III

Meni je valjda highest level bio 86 ili moožda koji level više. Ali nikad nisam igrao Bnet .

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Diablo III

igrao sam na bnetu onda nekad (vise likova 90+)
Volio bi da trojka bude ono, pola mmorpg pola diablo
Release date je navodno za staru godinu, al stignu oni jos to malo oduljit smile

00

Re: Diablo III

Kod Blizzarda igre ne  izlaze često (pogotovo u istom serijalu) ali kad izađe onda znaš da je to to. Kolko se samo čekao WoW i SC2...

club  heart  diamond  spade
00

Re: Diablo III

mislim da su usrali igru sa ovom mogučnosti buyanjem itema... vec vidim kako ce bogati klinci peglat kartice i nakupovat se ko stoka, valjda ce odvojit servere...

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
00

Re: Diablo III


kolko mi je ovo zakon glazba, baš me smiri i probudi nostalgiju.  smile

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

15

Re: Diablo III

Beta postoji za skinuti, ali moraš imati jednu original igru za beta account nažalost pa je nemogu isprobat.

Najveći uspjeh barbarian lvl 93

I imao sam jebeni amulet koji je davao 33% damage teken goes to mana. Wirlwind i berserk all night long big_smile

Kod nekog brisanja ostao sam bez tog amuleta i postalo mi puno preteško i odustao sam nakon više od godinu dana igranja.

Online poker spašava živote.
00

16

Re: Diablo III

možeš skinut klijent ali se nemaš gdje logirati jer ne postoje serveri. Ne pričaj gluposti.

00

17

Re: Diablo III

Ako laže koza ne laže rog

http://i56.tinypic.com/fbxoqo.jpg

Koliko u tome ima istine provjeri sam

Online poker spašava živote.
00

18

Re: Diablo III

Ispravljam sebe. Neznam odakle im screenshot, nisam našao nijednu korisnu informaciju osim da se rade emulacijski serveri i da je crack u fazi da možeš ući u character creation. A što se battle.neta tiče još manje informacija

Online poker spašava živote.
00

19

Re: Diablo III

eto, tongue

00

Re: Diablo III

athene je napravio malu recenziju i usporedbu diablo 2 i 3 posto je i on medu sretnicima koji su dobili beta kljuc.
btw athene je pokerstars pro, sn na strarsima mu je chiren80.

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
00

Re: Diablo III

navodno postoje 2 piratska servera koja rade i lag je milijon
danas je izaso crack s kojim je moguce igrati offline (kao sve je ko online ali si sam na serveru)
al moguce da je fake

00

Re: Diablo III

jel igra tko? ako da, mozete me dodati Kumba#2801, pa mozemo co-op grindat golde i iteme.
tko je jos neodlucan dali kupiti ili ne, mogu samo reci da je igra odlicna i dostojan nasljednik d2, ove errore i djecije bolesti su rijesili patchevima. tako da je pravo vrijeme za nabavku, a i 13.6 dolazi real money auction house (nema azije, samo us i eu) za koji vec imam spremno par itema i nesto golda... pa ce dobri igraci vjerovatno moci i zaraditi koji euro wink

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
00

23

Re: Diablo III

A kako ce ici naplata?

Ja sam planirao kupiti,ustvari jos uvijek se neckam,ali mislim da ne bi imao vremena uz grindanje i ostale obaveze i da bi zavrsio na dnu ladice kao i ostale igre do sada...

Zadnji popravljao Bile (06-06-2012 03:49:56)

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Diablo III

Bile napisao:

A kako ce ici naplata?

na battlenet acc, a s njega na paypal/visa/skrill za skrill nisam 100% siguran...
a ovo si u pravu da treba imati viska slobodnog vremena za grindanje/farmanje, ali ako se skupi par ljudi to u co-op ide puno brze i padaju bolji itemi.
ako si jos u dilemi, pricekaj onda radije jos koji dan pa ce biti otvoren starter edition za sve a ne samo one sa guest passom. pa isprobas a ak ti se svidi kupis.

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
00

25

Re: Diablo III

Koliko ja znam paypal ne funkcionira u HR? Ili se nesto promjenilo...

Btw,cuo sam dosta losih kritika u vezi igre,da je cak neki japanac ili tko vec zavrsio igru u 12h ili tak nesto... hmm

Kako god volio bi isprobati,pa ako bude ok mozda i kupim...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00