Tema: Privatni forum

Mislin da bi bilo pametno da cili forum postane privatan, odnosno da pristup imaju iskljucivo registrirani clanovi, a ne da moze bilo ko citat.

A drugo, da nemaju svi pristup svim temama, tj da novoregistrirani clanovi imaju pristup samo određenim temama (osim ako dobiju odobrenje od admina)

Neznan sta mislite o ovoj ideji, ali forum sve vise ide u kurac, svi trollamo sve i svasta, a stalno se pojavljuje sve vise redikula koji daju materijala.

Mozda cak uvest da tribaju napisat neko obrazlozenje ili neznan sta, zasto se zele registrirat na forum. Ili da ne moze nigdi pristupit dok se ne predstavi.

Nek napisu i drugi prijedloge, ako misle da bi nesto ovog tipa bilo pametno.

Eto

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Privatni forum

u potpunosti se slazemo,samo jebes forum u kojemu se određenim ljudima nesto ne sviđa sta si napisao pa odmah popusis BAN

00

3

Re: Privatni forum

Nije losa ideja, mozda ostavit neki dio za trollove pa da to mogu citat i neregistrirani, dok vecinu foruma da mogu citat samo registrirani clanovi. A u neke dijelove da mogu uc samo "stari" korisnici. Sve cesce likovi koji dobiju ban samo otvore novi account i nastave s trollanjem.

I ne bi bilo lose da ima neka opcija kao na 2p2 da mozes ignorirat odredjene korisnike pa da ti uopce ne prikazuje postove sto oni pisu

Zadnji popravljao stoka (07-09-2011 16:43:47)

00

Re: Privatni forum

Mislin da bi bilo pametno da cili forum postane privatan, odnosno da pristup imaju iskljucivo registrirani clanovi, a ne da moze bilo ko citat.

Ne dolazi u obzir. Misija ovog foruma (i trebala bi bit svakog igraca) je promoviranje pokera. Kao drugo, ako imas affiliate business onda ne mozes imati privatni forum uz to, jer je lose za business. Mislim da to razumije i nosorog usred jebene Afrike.

A drugo, da nemaju svi pristup svim temama, tj da novoregistrirani clanovi imaju pristup samo određenim temama (osim ako dobiju odobrenje od admina)

Isti drek drugo pakovanje.

Neznan sta mislite o ovoj ideji, ali forum sve vise ide u kurac, svi trollamo sve i svasta, a stalno se pojavljuje sve vise redikula koji daju materijala.
Mozda cak uvest da tribaju napisat neko obrazlozenje ili neznan sta, zasto se zele registrirat na forum. Ili da ne moze nigdi pristupit dok se ne predstavi.

Rjesenje je jednostavno, prestanite trollat. Ridikula ce uvijek biti, mnogo ljudi je informaticki nepismeno. Meni nakurac ide kad fable napise "Neču" umjesto "Neću" pa ga zato ne trollam, ali ste svi prvi u redu kad nove ljude treba izjebat. Dabog vam svaki novi na forumu bio ko Croman pa pojedete vlastito govno. Figurativno naravno  smile

I ne bi bilo lose da ima neka opcija kao na 2p2 da mozes ignorirat odredjene korisnike pa da ti uopce ne prikazuje postove sto oni pisu

Slazem se.

u potpunosti se slazemo,samo jebes forum u kojemu se određenim ljudima nesto ne sviđa sta si napisao pa odmah popusis BAN

Mislim da nitko ovdje nije dobio ban bez da je prethodno bio (nekoliko puta) upozoren. Niti ja niti roba nismo laki na obaracu, tako da ne lupetaj napamet nego daj konkretne primjere.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
20

Re: Privatni forum

Jbga, ja pričam istrijanski  smile
Ne kaže se "ko" nego "kao".  tongue

Ali se slažem da treba neke promjene uvesti. Ili brže reagirati na trolove a ne da tema stoji gore cijeli dan.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Privatni forum

onda san bice steka krivi dojam da je jedan od ciljeva foruma i kvaliteta. sorry

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
20

Re: Privatni forum

da,da,promocija pokera i kvaliteta.imas,jos malo pa ce ljudi mijenjat traktore,motike,plugove i sl.mislim zipici se vec sipaju na veliko a vidim da ima i dosta kvalitetnih rasprava oko razno raznih igrica........

00

Re: Privatni forum

Ukupni broj registriranih korisnika: 2,793
Zadnji registrirani korisnik: PokerTrollTeam

big_smile  big_smile  big_smile  big_smile

Ja odustajem od ove diskusije, ako ocete napraviti cemo bbv podforum pa tamo trollajte. Ali racunajte da onda idem u Hitler mode na svim drugim podforumima.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
10

Re: Privatni forum

http://www.greatdreams.com/political/Don-Quixote-Windmill.gif

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
10

10

Re: Privatni forum

Kad se vec prica o nekim promjenama mislim da bi se trebali prestat brisat tuđi postovi.. recimo bilo je epic tema odnosno postova koji su izbrisani, istina bili su offtopic ali neke stvari je jednostavno grijeh izbriast big_smile rasprava se moze prebacit u novu temu i svi zadovoljni.

btw

boboman napisao:

Ja odustajem od ove diskusije.

ni prva ni zadnja..

when you feel like quitting think about why you started..
00

11

Re: Privatni forum

boboman napisao:

Ali racunajte da onda idem u Hitler mode na svim drugim podforumima.

Ovo!  Jer meni se već nedaju čitati teme u kojima i ima pametnih postova ali su zatrpene sa 15 postova zajebancije.

10

Re: Privatni forum

boboman napisao:

Ali racunajte da onda idem u Hitler mode na svim drugim podforumima.

++
mene su odavno smorili ovi sto troluju

Zadnji popravljao propast (07-09-2011 18:18:53)

moz biti dobar kolko oces kad njih sere
00

Re: Privatni forum

+ za Hitlera

i mislim da se nebi postovi trebali brisat nego ako je post uredljiv ili za kaznu u editu od posta napisat korisnik bannan na x dana ili dat kaznene bodove i kad netko skupi x bodova dobiva ban s obzirom kolko bodova ima

00

Re: Privatni forum

Meni je najvise sexy ono o hideanju clanova cije postove ne zelimo citati

00

Re: Privatni forum

zamorano11 napisao:

onda san bice steka krivi dojam da je jedan od ciljeva foruma i kvaliteta. sorry

Potpisujem...

Fire walk with me
00

Re: Privatni forum

propast napisao:

mene su odavno smorili ovi sto troluju

http://cache.sharenxs.com/images/wz/cabb/-g/aj/ah/bc/o-rly.jpg



Al ne ozbiljno, u zadnje vrijeme se nepotrebno rade drame oko poboljsanja foruma,glupih postova,trolanja,vrijedjanja i sl..

Puno je tu ljudi,uvijek ce bit glupih i nepotrebnih pitanja,odgovora,trolanja ali i sjajnih postova i savjeta..Isfiltriras si ono kaj ti treba,kaj ti pase,ostalo ignoriras,nasmijes se glupostima i mirna Bosna..

Na svakom vecem forumu ima svega i to tak i treba bit..Admini i modovi su tu da rijese one radikalnije slucajeve vrijedjanja i sl. ali sve u svemu ovaj forum je cist ok ovakav kakav je..

http://cache.sharenxs.com/images/wz/cabb/-g/aj/ah/bc/dre1105l.jpg

I'm so broke, I can't even pay attention.
20

Re: Privatni forum

Dr.Greenthumb napisao:

Al ne ozbiljno, u zadnje vrijeme se nepotrebno rade drame oko poboljsanja foruma,glupih postova,trolanja,vrijedjanja i sl..

Puno je tu ljudi,uvijek ce bit glupih i nepotrebnih pitanja,odgovora,trolanja ali i sjajnih postova i savjeta..Isfiltriras si ono kaj ti treba,kaj ti pase,ostalo ignoriras,nasmijes se glupostima i mirna Bosna..

Na svakom vecem forumu ima svega i to tak i treba bit..Admini i modovi su tu da rijese one radikalnije slucajeve vrijedjanja i sl. ali sve u svemu ovaj forum je cist ok ovakav kakav je..

+1. puno je ljudi mora bit spamanja puno, mora bit i konflikata, i ove radikalnije treba rjesavat, a za sve sitnije tu je kad je dosadno, inace bi svako dva dana izaslo par handova sa nl10 i niko nebi ni cita forum. Istina zalosno al jebiga, nije to samo na ovome forumu tako. Na svakom vecem je.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Privatni forum

tak je, trolanje je ok, ako netko hoce, moze napravit novu temu u kojoj trazi pojasnjenje nekog handa ili nesto slicno "ozbiljno" i dobit ce u vecini slucajeva response bez trolanja

ali kada netko po petnaesti put pita dal je ok foldat KK preflop na necij 3bet protiv randoma onda i zasluzuje trolanje, jebote led

ili kad netko prodaje pokrivace od devine dlake roll

00

19

Re: Privatni forum

Mozda nebi bilo lose da stavite da se prvo svaki novi clan mora predstaviti pa mu onda admin odobri postanje - ovako može samo čitati ako se ne predstavi.

I da nemože postati u recimo "staking" podforumu ili "tamo di se prebacuje lova" sve do XX postova ili ako admin ne odobri.

11

Re: Privatni forum

bishie napisao:

Mozda nebi bilo lose da stavite da se prvo svaki novi clan mora predstaviti pa mu onda admin odobri postanje - ovako može samo čitati ako se ne predstavi.

I da nemože postati u recimo "staking" podforumu ili "tamo di se prebacuje lova" sve do XX postova ili ako admin ne odobri.


+100000

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

21

Re: Privatni forum

bishie napisao:

Mozda nebi bilo lose da stavite da se prvo svaki novi clan mora predstaviti pa mu onda admin odobri postanje - ovako može samo čitati ako se ne predstavi.

Nepremostiva prepreka..

bishie napisao:

I da nemože postati u recimo "staking" podforumu ili "tamo di se prebacuje lova" sve do XX postova ili ako admin ne odobri.

Zasto novi clan ne bi stejkao nekog.. a nema stete ako netko novi trazi stejk, stejker mora procijenit oce nekog stejkat ili ne.

IMO jedino sto je bilo potrebno napravit je da novi clanovi ne mogu slat PM i to se napravilo nedavno.

@Dr.Greenthumb +1

when you feel like quitting think about why you started..
00

22

Re: Privatni forum

zasto je jucer obrisana tema gdje mirari prodaje konja?
To me jako zasmetalo jer mi je mirari prijatelj i znam da bi mu prodaja tog konja dobro dosla kao bankroll booster.
S druge strane dopusta se prodaja svih pizdarija po forumu, od navigacije, preko bonova i jastuka, do bokserica.

00

Re: Privatni forum

Mirari je moj jako dobar prijatelj!

00

Re: Privatni forum

Tilt napisao:

zasto je jucer obrisana tema gdje mirari prodaje konja?
To me jako zasmetalo jer mi je mirari prijatelj i znam da bi mu prodaja tog konja dobro dosla kao bankroll booster.
S druge strane dopusta se prodaja svih pizdarija po forumu, od navigacije, preko bonova i jastuka, do bokserica.

A kolko mu je star konj?

club  heart  diamond  spade
00

25

Re: Privatni forum

e ne znam tocno moras ga pitat, znam samo da je spolno zrel wink

00