76

Re: Hajduk-Dinamo stream

ST_Mangup napisao:

stvarno ne mogu virovat koliko seze purgerska ljubomora i zloca hahahahha.


AHAHAAH ti si kralj,, a na koji kurac  bi mi trebali bit ljubomorni...
frajeru najveci si majke  mi , nasmijao si me  do suza, ovakvi postovi se rijetko vidaju

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
11

77

Re: Hajduk-Dinamo stream

objasni mi plz

11

Re: Hajduk-Dinamo stream

Žalosno je kakvi su neki navijači Hajduka. Ne čudiš se što si sam ostao u ovom topicu?

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Hajduk-Dinamo stream

ovo me gro podsjeca na prepucavanje barce (dinamo) i reala (hajduk)...uvijek je sudjenje krivo i sve je to teorija zavjere da bi barca bila na vrhu  roll

00

80

Re: Hajduk-Dinamo stream

kerpoker napisao:

uvijek je sudjenje krivo i sve je to teorija zavjere da bi barca bila na vrhu  roll

Nemoj mi plz Barcu spominjat jer moras bit slijep da ne vidis neke stvari.. ja sam bio velik navijac Barce do tekme sa Chelseom gdije su mi se  zgadili za sva vremena.. istina najbolji su, ali je isto tako istina da su privilegirani a preko toga ne mogu proc.

Sto se tice Dinama i Hajduka misljenja sam da HNL nije vrijedan komentiranja ali kad bi vec morao nesto rec, cinjenica je da su od 91/92 pa do danas  neki klubovi privilegirani i to su Dinamo pa Hajduk, a malo zaboravljate na ostale hrv klubove koji se kradu na tjednoj bazi.

when you feel like quitting think about why you started..
11

Re: Hajduk-Dinamo stream

Brate mili jeste se raspisali. Nema smisla uopce pisat ista na ovu temu, samo bi se osvrnia na jedno pitanje koje je postavljeno : Je li bolji hajduk ili dinamo?

kako se određuje ko je bolji?
nije isto kad se tuku dvojica a jedan ima pistolj u ruci. nek ostavi pistolj malo sastrane pa ako i onda dobije borbu niko mu rici nece rec. nije bitna samo utakmica hajduk - dinamo nego su bitne sve utakmice koje se igraju u sezoni.
dinamo ima vise love, ima kvalitetnije igrace, bolja je momcad, sve to stoji. zasto se ne moze pustit da se ti bolji kvalitetniji igraci bore po fer pravilima sa ostalim protivnicma, nego se naginje na njihovu stranu. a u isto vrime se na svim mogucim poljima gleda kako osigurat da najveci rivali ne bi ni dosli u mogucnost da s priblize i ugroze poziviju dinama.
nedaj boze da se dogodi da dinamo kojim slucajem ne bude prvak. cili projekt pada u vodu i ko ce onda opravdavat svu lovu koja je potrosena. bolje ovako, malo ovde, malo tamo pa onda 5 kola prije kraja da si miran.

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
43

Re: Hajduk-Dinamo stream

Stvarno je zalosno da iz tekme u tekmu za svoju lošu igru krive suce. Toliko negativnosti nema ni u jednom klubu u Hrvatskoj koliko u Hajduku. Evo ja jucer sa prijateljem sam gledao tekmu (on navija za haduk ja za dinamo) i on je rekao da svaka budala vidi da je onaj idiot trebao dobit crveni jer je napravio nekoliko nepotrebnih faula + psovao suca..

Sto se tice zaleda tomasova pa isuse boze koliko samo ima krivo dosudenih zaleda  u jednom kolu hnl-a? Jel nekog briga kad igraju Cibalia i Inter pa Cibaliji sudac dosudi zalede koje nije bilo?  Stvarno ste previše opterečeni i ljubomorni da to nije više normalno.

Nitko ne komentira očiti faul na Samiru nakon kojeg je on dobio žuti karton zbog simuliranja? NItko ne komentira činjenicu da je utakmica zbog huligana bila prekinuta 4-5 puta?  Kako nastaviti igrati u 70 minuti kad je prekid igre od nekoliko minuta?

Sto se tiće namještanja nekih stvari i gledanja kroz prste, daj mi molim te zamorano reci što je bilo 2005. godine kada je Dinamo igrao u ligi za opstanak a Hajduk prvak?  Kolko se ja sjećam ista ekipa je i tada bila glavna ili je tada sve Hajduku bilo namješteno?


Da je bilo pravde tekma bi bila prekinuta i dosudilo se 0:3 za Dinamo al opet se Hajduku pregledalo kroz prste po tko zna koliko puta.
Imali ste priliku u Europi pa ste izgorili sad ljepo opet budite drugi (jer kvalitetu i kontinuitet za prvo mjesto jednostavno nemate) i iduće sezone probajte opet i gg.

club  heart  diamond  spade
32

Re: Hajduk-Dinamo stream

To što se hajduku tolerira s tim bakljadama to prelazi svaku mjeru. U Europi bi već davno dobili po guzici, ali da se to desi u HNL-u onda bi to bilo nepravedno, jer se u povijesti to nikad ne događa, i sad se desilo protiv dinama.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
20

Re: Hajduk-Dinamo stream

ahahah prejaki ste, sian tija nista kometirat..al spominjane bakljade i huligana je pokazalo koliko kuzite hadjuk i dinamo i taj odnos i navijacki svijet i hnl i sve... ahahahahahah ocekivano niti 1 lik (bar sta su se javili), nema veze sa bbb ili blizu.-. pa vas isto tako molin da ni ne komentirate nista, licemjeri jedni...
objasnjavat vama neke stvari nema smsila.. kako ja ne kometiran hendove sa nl 10000 tako nemojte ni vi ovo, jer je ovo za vas ocito nl 100000000000 ili se pak pravite glupi...
objasnjnavat vasu ljubomoru i komplekse nema smisla, pšametan covik to vidi na svakom koraku....
evo gotovo je lito, mozda sad kad se jarun isprazni dode vise od 1000 ljdui na utakmicu, ipak je mamic diga karte sa kune na 2 i nema vise mukte kobasica... bas mi vas je za  sad

luđa
22

Re: Hajduk-Dinamo stream

@ st mangup...

samo brojim..to je vec treća uvreda koju si reko na račun drugih ljudi ..nadam se da  ce i to moderator uvidjet i da ces biti sankcioniran...

i vidi se da si na velikoj razini gramaticke pismenosti...'ultrasu'

"Omahu uopće ne igram jer je to igra na sreću. Nikada ne znaš gdje si i vrlo je teško protivnika staviti na ruku. U takvom pokeru prevladava faktor sreće, a znanje ima puno manju ulogu. Izbjegavam ga maksimalno."
10

Re: Hajduk-Dinamo stream

Ovih par rečenica koje sam razumio ne želim ni komentirati niti se upuštati u rasprave sa tobom  jel vidim da ti je inteligencija na razili lanjskog snjega  lol  .  Ajd zamorano i ostali barem iznose neka svoja mišljenja i to poštujem  ali ti nažalost nisi ni sposoban formirati  neko svoje  mišljenje nego imaš ono koje ti tvoja okolina ugradi. Peace  smile

Sa moje strane definitivno  prestanak rasprave.  wink

http://img703.imageshack.us/img703/9775/dinamo.png

club  heart  diamond  spade
42

Re: Hajduk-Dinamo stream

BAN!!!!!!!!!!

otkad se gramaticka pismenost ocjenuje na forumu u virtualnome svitu i priko tipkovnice????????????????????
ka sta san vec reka, brzo pisen, tipkovnica mi je sjebana od tilta na pokeru, a kad citan ovakve gluposti onda san na tiltu dok pisem... "neuki"

luđa
04

Re: Hajduk-Dinamo stream

Ma glavno da ti imaš zbog čega živjeti i da si stvorio imaginaran svijet oko sebe i svoga hajduka.
Svaki drugi post ti je vrijeđanje, a stalno iznosiš stvari kojima se ljudi samo smiju.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
20

Re: Hajduk-Dinamo stream

ajde zakljucajte vise ovo
i golub na grani zna da se za dinamo navija(barem dok su ulaznice kunu)a za hajduk zivi i to niko ne moze osporiti...

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
10

Re: Hajduk-Dinamo stream

lakše je onim zagriženim teoretičarima zavjera objasnit da poker nije namješten nego st_mangupu da se nije cijeli svijet, hnl i ostatak hrv urotio protiv hajduka...

on nijednu smislenu rečenicu nije napisao u ovoj temi, čak i ako zanemarimo gramatiku koja je na razini predškolksog djeteta tako da mislim da nema smilsa raspravljat s njim.

svaki post mu ide hahahha xyxyxy kako ste smiješni hahha xxyxyxyxyxy. nas kradu non stop xyyxyx, hahha nemojte ništa komentirat nemate pojma xyxyxy kako vas nije sram xyxyxy...

30

Re: Hajduk-Dinamo stream

lord1911 napisao:

ajde zakljucajte vise ovo
i golub na grani zna da se za dinamo navija(barem dok su ulaznice kunu)a za hajduk zivi i to niko ne moze osporiti...

da hajduk ima bolje navijače to niko ne može osporit

00

Re: Hajduk-Dinamo stream

imas iq veci od vecine nas idiota..super..jos kad bi ga znao i iskoristit...ja sam isto lud kaj se svađam u pol 1 u nedjelju sa 'ultras iq' koji ima miki rapaica za sliku...jesam kreten...peace bro...

"Omahu uopće ne igram jer je to igra na sreću. Nikada ne znaš gdje si i vrlo je teško protivnika staviti na ruku. U takvom pokeru prevladava faktor sreće, a znanje ima puno manju ulogu. Izbjegavam ga maksimalno."
20

Re: Hajduk-Dinamo stream

Miki Rapaić je upravo pao s kreveta.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
20

Re: Hajduk-Dinamo stream

Ni'ko kao Barca iz Barce!

10

Re: Hajduk-Dinamo stream

zanimljivo kak uvijek oni pametni i kaj sve znaju prije ili kasnije puknu izvrijeđaju ostatak foruma i poberu ban...

00

96

Re: Hajduk-Dinamo stream

ST_Mangup napisao:

tipkovnica mi je sjebana od tilta na pokeru, a kad citan ovakve gluposti onda san na tiltu dok pisem...

lol

00

97

Re: Hajduk-Dinamo stream

Davno sam ja rekao da je Mangup kralj, ali nisam znao da ima IQ za mensu  lol

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: Hajduk-Dinamo stream

Dinamo godinama ima bolju ekipu od hajduka, ali isto tako dok god su Markovići,Mamići i ekipa u hr nogometu nećete me uvijeriti da mangup i istomišljenici nemaju donekle pravo.

Šta se tiče pismenosti...ovi pro.hr imaju kroničnih probleme sa č,ć . Da li je to netko primjetio? big_smile

00

99

Re: Hajduk-Dinamo stream

oko sokolovo napisao:

...hajduka, ali isto tako dok god su Markovići,Mamići i ekipa u hr...
...uvijeriti...

Šta se tiče pismenosti...ovi pro.hr imaju kroničnih probleme sa č,ć . Da li je to netko primjetio? big_smile

http://neondragonart.com/Art/2006art/orly.jpg

Zadnji popravljao 4ladX (12-09-2011 01:03:58)

20

Re: Hajduk-Dinamo stream

Boldaj robi kada fula č,ć kada si ćunka big_smile

00