Tema: Klađenje na rezultat utakmice Dinamo-Real

Svi sudjeluju sa $10. Možete uzeti samo rezultat koji nije dole već odabran.

Do sada imamo:

Brky 2-2
Dace 0-3
Bobo 0-2
Ojda 1-3
Mandza 1-5
Deco 0-4
Turcin 1-2
Pajk 0-5
Stoka 1-4
Dr.River 2-1
Rodman 0-1

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Klađenje na rezultat utakmice Dinamo-Real

0:4

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

3

Re: Klađenje na rezultat utakmice Dinamo-Real

ja sam se javio za 1:2 picka ti materina

10

Re: Klađenje na rezultat utakmice Dinamo-Real

Tilt napisao:

ja sam se javio za 1:2 picka ti materina

Očeš ban?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
10

Re: Klađenje na rezultat utakmice Dinamo-Real

Tilt napisao:

ja sam se javio za 1:2 picka ti materina

big_smile

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: Klađenje na rezultat utakmice Dinamo-Real

Glupo vam je kaj moze biti samo jedan rezultat po osobi. Ovak bi bilo više love uloženo, i ak bi bio neki egzotični rezultat, moglo bi se više zaraditi. A i vi ste se za ove najčešće rezultate međusobno dogovorili, i sad praktički skoro ništa nije ostalo.

20

Re: Klađenje na rezultat utakmice Dinamo-Real

Trebalo bi složiti multiplayer prema kladionici. Uzmeš neku ponudu točnih rezultata neke kladionice i onda složiš koefe. Tipa za realnije rezultate staviš blizu jedan koefe(s gornje strane. 1.21 npr) dok za manje realne, tipa 0:8 staviš koef 3 ili tako nešto.
Da i recimo onda onaj koji stavi na koef 3 treba uložiti 10/3$, ili recimo da uzmemo da je standardan ulog 20$ onda 20/3$.

Zadnji popravljao Rear_Admiral (13-09-2011 19:09:43)

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Klađenje na rezultat utakmice Dinamo-Real

Rear_Admiral napisao:

Trebalo bi složiti multiplayer prema kladionici. Uzmeš neku ponudu točnih rezultata neke kladionice i onda složiš koefe. Tipa za realnije rezultate staviš blizu jedan koefe(s gornje strane. 1.21 npr) dok za manje realne, tipa 0:8 staviš koef 3 ili tako nešto.
Da i recimo onda onaj koji stavi na koef 3 treba uložiti 10/3$, ili recimo da uzmemo da je standardan ulog 20$ onda 20/3$.

ili odem do klade i stavim na 'realan rez' 20 baksa sa koef 7

"Omahu uopće ne igram jer je to igra na sreću. Nikada ne znaš gdje si i vrlo je teško protivnika staviti na ruku. U takvom pokeru prevladava faktor sreće, a znanje ima puno manju ulogu. Izbjegavam ga maksimalno."
10

Re: Klađenje na rezultat utakmice Dinamo-Real

više ćeš dobiti ovdje tongue
tamo te oderu.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Klađenje na rezultat utakmice Dinamo-Real

roba59 napisao:

Glupo vam je kaj moze biti samo jedan rezultat po osobi. Ovak bi bilo više love uloženo, i ak bi bio neki egzotični rezultat, moglo bi se više zaraditi. A i vi ste se za ove najčešće rezultate međusobno dogovorili, i sad praktički skoro ništa nije ostalo.

složite da može više ljudi staviti na isti rezultat i onda oni dijele dobitak.. više će se ljudi uključit smile

00

Re: Klađenje na rezultat utakmice Dinamo-Real

iamlegend napisao:
roba59 napisao:

Glupo vam je kaj moze biti samo jedan rezultat po osobi. Ovak bi bilo više love uloženo, i ak bi bio neki egzotični rezultat, moglo bi se više zaraditi. A i vi ste se za ove najčešće rezultate međusobno dogovorili, i sad praktički skoro ništa nije ostalo.

složite da može više ljudi staviti na isti rezultat i onda oni dijele dobitak.. više će se ljudi uključit smile

i onda ce 5 ljudi djelit 60 dollara

00

Re: Klađenje na rezultat utakmice Dinamo-Real

trebalo bi da se moze stavit na više rezultata..svaki rezultat po 10$ i pobjednik nosi sve...naravno moze netko stavit 200$ na 20 rezultata i pogodit jedan i vama uzet sve novce..ali ako i netko drugi pogodi isti rezultat a stavio je samo jedan(ili 2) dijele po pola pa ovaj koji stavlja 200 nije u plusu i nemre stealat......ili limit na 5 rezultata etc

Zadnji popravljao ToldYtoFold (13-09-2011 19:48:25)

"Omahu uopće ne igram jer je to igra na sreću. Nikada ne znaš gdje si i vrlo je teško protivnika staviti na ruku. U takvom pokeru prevladava faktor sreće, a znanje ima puno manju ulogu. Izbjegavam ga maksimalno."
00

Re: Klađenje na rezultat utakmice Dinamo-Real

croman19 napisao:
iamlegend napisao:
roba59 napisao:

Glupo vam je kaj moze biti samo jedan rezultat po osobi. Ovak bi bilo više love uloženo, i ak bi bio neki egzotični rezultat, moglo bi se više zaraditi. A i vi ste se za ove najčešće rezultate međusobno dogovorili, i sad praktički skoro ništa nije ostalo.

složite da može više ljudi staviti na isti rezultat i onda oni dijele dobitak.. više će se ljudi uključit smile

i onda ce 5 ljudi djelit 60 dollara


pa nisam vidio da je itko stavio na 4:2  smile

00

Re: Klađenje na rezultat utakmice Dinamo-Real

Bogte sta filozofirate,stavili smo onako iz zajebancije svi po 10 bucksi i gg.

00

15

Re: Klađenje na rezultat utakmice Dinamo-Real

20

Re: Klađenje na rezultat utakmice Dinamo-Real

Ma oklada je ok, al dobro roba kaze.
Treba staviti da mos odigrati rezultate koje hoces (vise komada) i na svaki stavis 10$.
Koji rez bude, svi koji su ga odigrali podjele lovu i gg

00

17

Re: Klađenje na rezultat utakmice Dinamo-Real

evo ja kazem 1:4 kome treba shipat

00

18

Re: Klađenje na rezultat utakmice Dinamo-Real

Nikome nemoj shipat, kada završi če se shipati pobjedniku.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Klađenje na rezultat utakmice Dinamo-Real

2:1  big_smile

Flop big_smile , Turn big_smile  and the Fu....g  River mad
00

Re: Klađenje na rezultat utakmice Dinamo-Real

koje ste vi svi picke... izuzev Dr.River svi se kladite na jebeni real...

Hardcore isnt the amount of money the band makes. It isnt the shit talk the fans speak.
Its the messege in the music, Its the comradery, its picking some one up in the pit when they fall down, its friendship, its family, its brotherhood. I don't care how big the band get or if they make videos. Just never forget your roots
HARDCORE IS MY LIFE     ZGHC crew
03

Re: Klađenje na rezultat utakmice Dinamo-Real

Vjerujem da ce Dinamo dati sutra sve od sebe,ali i u što sumnjam da će dinamo pobijedit jer ipak zna se REAL JE REAL...
Vjerujmo sutra u naše PLAVCE  smile

Flop big_smile , Turn big_smile  and the Fu....g  River mad
00

Re: Klađenje na rezultat utakmice Dinamo-Real

pero_zg napisao:

koje ste vi svi picke... izuzev Dr.River svi se kladite na jebeni real...

ti budi faca i stavi na kladi hendikep dinamo,koe. je nekih 20-30

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
00

Re: Klađenje na rezultat utakmice Dinamo-Real

ne kladim se

Hardcore isnt the amount of money the band makes. It isnt the shit talk the fans speak.
Its the messege in the music, Its the comradery, its picking some one up in the pit when they fall down, its friendship, its family, its brotherhood. I don't care how big the band get or if they make videos. Just never forget your roots
HARDCORE IS MY LIFE     ZGHC crew
00

24

Re: Klađenje na rezultat utakmice Dinamo-Real

wtf pa ja sam 2:2 stavio, optimistican sam

00

25

Re: Klađenje na rezultat utakmice Dinamo-Real

0:1

00