Tema: TPTK 3 way vs fish shove

70/30 na 60 ruku, osim toga neznam ništa drugo....

moj play?

____________________                  

Holdem Manager, No-Limit Hold'em Ring
Small Blind: $0.10
Big Blind: $0.25

MP (hero) ($25)
CO ($34.88)
BTN ($25.19)
SB ($35.67)
BB ($26.57)
UTG ($16.75)

Dealt to MP (hero)
http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/AD.png http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/JS.png

Preflop: (Pot is: $0.35)

UTG folds, MP (hero) raises to $0.85, CO calls $0.85, BTN calls $0.85, SB & BB fold

Flop: (Pot is $2.9, 3 players)

http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/2S.png http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/JH.png http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/TD.png
MP (hero) bets $1.93, CO calls $1.93, BTN raises to $24.34 (All-In)

Turn: (Pot is $31.1, 3 players, 1 all-in)


River: (Pot is $31.1, 3 players, 1 all-in)


                                                                     
Total Pot: $31.1 | Rake: $31.1



00

2

Re: TPTK 3 way vs fish shove

snap call, koji hand on moze ovako odigrat a da je ahead, mislim da nijedan. vrlo vjerojatno on tu ima OESD

00

Re: TPTK 3 way vs fish shove

a AF nemaš?

00

Re: TPTK 3 way vs fish shove

prvi put da radi ovako nesto ili si ga vidio vec?
ovako je mislim fold

00

Re: TPTK 3 way vs fish shove

imam, nisam znal kolko pomaže s obzirom na sample

af 1.9 total, flop 1.2, turn 2.0, river 12

af : flop 43 (35), turn 27 (26), river 67 (18)

00

Re: TPTK 3 way vs fish shove

Po meni je to easy fold. Sumnjam da ćeš ovdje vidjeti KJ, QJ ili Jx od range-a koji je behind. Ili OE. Tako znaju odigrati i slowpayanog monstera. Ako izbacimo 22 i TT koje tako nebi trebao odigrati, stavljam ga na JT,QQ+.

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: TPTK 3 way vs fish shove

Andre_787 napisao:

prvi put da radi ovako nesto ili si ga vidio vec?
ovako je mislim fold

ne, nisam ga ni skužil na stolu do tog handa, ubiti sad se sječam da sam ga kasnije imao na drugom stolu tako da je bilo još manje ruku u to vrijeme

kasnije sam vidio da ima s Ahigh ako usporim blefove od 1/2pota

ma ja znam da on ima hand ovdije, sam je pitanje s čim bi to odigral, set brijem neće nikad, str draw brijem da bi mogo, JT isto..

zanima me kak tu gledate na risk to reward?

00

Re: TPTK 3 way vs fish shove

AF mi je samo + za fold. OE nikad neće tako odigrat. Pogotovo s obzirom na mali AF.. iako je mali sample.

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: TPTK 3 way vs fish shove

jebiga kasnije mi je lik tako odigral s 99 na J22 boardu, s tim da nije bio tolki fish

00

Re: TPTK 3 way vs fish shove

fold jer je debil,može imat svašta

ili jesi ili nisi
01

11

Re: TPTK 3 way vs fish shove

Fold. A još imamo i CO iza makar nije on toliko bitan tu. Rađe sačekaj bolji sot za mu uzet stak.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

12

Re: TPTK 3 way vs fish shove

to je call

sinisaT5 napisao:

AF mi je samo + za fold. OE nikad neće tako odigrat. Pogotovo s obzirom na mali AF.. iako je mali sample.

netocno !

AF 1.9 od nekog tko igra 17/15 i nekog tko igra 70/30 se razlikuju ko dan i noc

00

Re: TPTK 3 way vs fish shove

ch1nch napisao:

to je call

sinisaT5 napisao:

AF mi je samo + za fold. OE nikad neće tako odigrat. Pogotovo s obzirom na mali AF.. iako je mali sample.

netocno !

AF 1.9 od nekog tko igra 17/15 i nekog tko igra 70/30 se razlikuju ko dan i noc

Super si to objasnio ! Daj ti meni onda objasni koliki AF za nekog ko igra 70/30 je mali AF. Ili povuci paralelu na AF stan. rega. I šta je točno netočno u mojem postu; da mi je AF samo + za fold ili da OE neće nikad tako odigrat?

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

14

Re: TPTK 3 way vs fish shove

Fold,nemas potrebu se zastejkavat s njim na ovom boardu (iako bi mene jebalo ma s cim budala sad ovo radi),ali ako je idiot nalletit će ti zaa 20 min,tako da si miran!!!

00

Re: TPTK 3 way vs fish shove

ne znam u 60 ruku si mogo otprilike skužit kak odigrava top par handove, 2nd pair handove, ako je dosada samo callao s parom i slabijim onda bi foldao, a obzirom da ga nisi skužio mislim da je fold bolji.

takvom fishu ne možeš znat range u ovoj situaciji dok ne vidiš jednostavno njihvo proces razzmišljanja je presložen za nas smile

00

16

Re: TPTK 3 way vs fish shove

sinisaT5 napisao:

Super si to objasnio ! Daj ti meni onda objasni koliki AF za nekog ko igra 70/30 je mali AF. Ili povuci paralelu na AF stan. rega. I šta je točno netočno u mojem postu; da mi je AF samo + za fold ili da OE neće nikad tako odigrat?

AF sam za sebe ne znaci nista, njega treba gledati u odnosu na VPIP, netko tko ima veliki VPIP ima puno vise bluffova u rangeu od za razliku od nekog tko ima mali VPIP i jednaki AF. Ako ne uzimas to u obzir, moj savjet ti je da umjesto AF (aggression factor) pocnes koristit AFQ (aggression percentage).

Ja ih na NL50 i na NL100 non-stop vidjam da tu guraju svasta (OESD, Tx, Jx, ....), govorimo o fishevima naravno.
Ponekad ces tu naletit na set ili 2 para ali mislim da je dugorocno to profitabilan call.

00