Tema: krekani tournament shark i SNG wizard

Zna li netko dobar link na torrent ili nesto za gore navedene programe?

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: krekani tournament shark i SNG wizard

Isohunt , Torrent search , H33t i Piratebay po meni najbolji  smile

Flop big_smile , Turn big_smile  and the Fu....g  River mad
00

3

Re: krekani tournament shark i SNG wizard

Nista nisam nasao,ima jedan sng wiz,ali 1 seed pa mi ni nece pokrenuti download...Pa ako netko zna link ili ako ima pa da uploada bio bi jako zahvalan...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

4

Re: krekani tournament shark i SNG wizard

Nisam ovo jos riješio,pa ako netko može pomoći...ili ako netko ima doma pa da mi sprzi i pošalje spreman sam i platiti neki simbolicni iznos...:)

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: krekani tournament shark i SNG wizard

Aj mi daj svoj skype pa ti probam jos tamo poslati.
I probat cu s druge mail adrese.

Btw, mogu tek poslje 15h.

00

Re: krekani tournament shark i SNG wizard

Da li neko moze na PM da mi posalje crackovan sng wiz, ili mi posalje link za download. Hvala unapred wink

01

7

Re: krekani tournament shark i SNG wizard

I ja sam jos uvijek zainteresiran za ove krekove,pa ako netko moze pomoci nek se javi na pm.

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: krekani tournament shark i SNG wizard

Jedino kaj sam nasel za sngwizarda je da koristis Runasdate pomocu kojeg neograniceno korisitis free trial, dobro je da imaš najnoviju verziju s tim, al ak si iskoristil free trial probaj skuziti na temelju čega skuže da ti je istekel...
Imaš besplatne programe koji su kvalitetniji od wiza, jedino je wiz najpregledniji i najbrže s njim prolaziš po rukama.
Imas Sng solver koji je jos u beti, po meni daleko najbolji za <5igrača i kad su stackovi manji od 10bb.
Icmizer dosta hvale na 2+2, korisitis ga online, isto besplatni.
Ak te zanima ovo za sngwizarda posaljem ti upute prek pm.

Zadnji popravljao hrasca (18-11-2011 22:29:27)

00

9

Re: krekani tournament shark i SNG wizard

Probao sam ovaj Icmizer i izgleda mi sasvim ok. Sad jedino kad bi netko tko koristi SnGWiz isprobao i Icmizer i povukao neke paralele...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: krekani tournament shark i SNG wizard

I table ninja i HEM imaju svoje crackovane verzije a niko ne moze da nadje sng wiz, to mi cudno, il je mala potraznja za to pa zato i malo ljudi zna za to, u svakom slucaju ako neko nadje ne posalje PM

00

Re: krekani tournament shark i SNG wizard

Nasao sam crack, postavicu u code, a ako to ne sme admin nek izbrise code, a zainteresovani nek mi se jave na pm wink

http://www.bestpokertorrents.com/details/7728/SitNGo%20Wizard%201.0.1.220%20%2824.02.2010%29%20+%20crack.torrent

Zadnji popravljao Don Stefanello (21-11-2011 01:54:57)

00

Re: krekani tournament shark i SNG wizard

Don Stefanello napisao:

Nasao sam crack, postavicu u code, a ako to ne sme admin nek izbrise code, a zainteresovani nek mi se jave na pm wink

http://www.bestpokertorrents.com/details/7728/SitNGo%20Wizard%201.0.1.220%20%2824.02.2010%29%20+%20crack.torrent

mozes skinut i onda baciti na nesto kao hotfile, filesonic i sl. ??

00

Re: krekani tournament shark i SNG wizard

masterboy napisao:

mozes skinut i onda baciti na nesto kao hotfile, filesonic i sl. ??

http://hotfile.com/dl/135641063/a0a400b … 0.rar.html

00