Tema: Trebam 60$

Trebam hitno 60$ na Everest poker   vračam sutra    Nick mi je XXXcro   ,,   pošalji mi na meil racu banke..  davidcakovec87@gmail.com   hvala

14

2

Re: Trebam 60$

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: Trebam 60$

da Tomorrow!:)

00

Re: Trebam 60$

hvala svima koji su mi pomogli...   sutra cu otici poslije podnava do banke i uplatit cu si da mogu da igram...

00

Re: Trebam 60$

lol nemozes ocekivat da ce ti neko posudit $$ imas tek nekolko postova nit te nitko (valjda) ne poznaje..

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
20

Re: Trebam 60$

deco99 napisao:

lol nemozes ocekivat da ce ti neko posudit $$ imas tek nekolko postova nit te nitko (valjda) ne poznaje..

        u pravo si!   sutra cu da ja to rijesim:)   pozdrav..

00

Re: Trebam 60$

gl tomorrow smile

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: Trebam 60$

travica napisao:
deco99 napisao:

lol nemozes ocekivat da ce ti neko posudit $$ imas tek nekolko postova nit te nitko (valjda) ne poznaje..

        u pravo si!   sutra cu da ja to rijesim:)   pozdrav..


kak mozes sad traziti 5$ na novom postu i da ces sutra vratiti a sigurno ti nece sjesti sutra lova na everest ako ces tek uplatiti?

00

Re: Trebam 60$

iamlegend napisao:
travica napisao:
deco99 napisao:

lol nemozes ocekivat da ce ti neko posudit $$ imas tek nekolko postova nit te nitko (valjda) ne poznaje..

        u pravo si!   sutra cu da ja to rijesim:)   pozdrav..


kak mozes sad traziti 5$ na novom postu i da ces sutra vratiti a sigurno ti nece sjesti sutra lova na everest ako ces tek uplatiti?

     ujutro cu otici na banku i uplatit...   poslije podne bi moralo to stici  Moneybookers i onda...

00

Re: Trebam 60$

brijem da river ima novi nick LOL

00