Tema: bonovi itd. - prijedlog

ovo ide van kontrole. nekom je isto ako ce otic na trafiku i kupit bon od 100kn ili otic u banku pa cekat par minuta za nekom uplatit 100kn na tekuci da mu taj shipne 20$ ili koliko vec na stars, bwin, kurac, palac... (ako je problem to malo cekanja onda je veci problem nestrpljenje pa takvi nemaju sto ni radit u pokeru osim gubit lovu).
bilo bi idealno kad bi ti isti trebali dat osobnu u banci (banke nece prihvatit uplatu na neko bzvz ime - ili anonimno ili se mora pokazat osobna) da onaj kome je lova upucena vidi ime i prezime. na taj nacin se bar malo sprijeci moguci scam ubuduce kad tom nekom odjednom treba lova iako je do sad svima prvi uplacivao.

prijedlog za bonove: tko otvori temu ili posta: ban hammer i gg


ima hrpa nacina na koje se moze uplatit, jebali vas bonovi dosadni.


edit: ona sranja "hitno mi treba 10$" "20!", "60$"... ne, ne treba hitno wink

Zadnji popravljao 4ladX (21-09-2011 15:29:03)

100

2

Re: bonovi itd. - prijedlog

meni su ok ovi sto prodaju bonove, ako mi bas treba bon a vidim da neko prodaje onda uzmem od njega. Isti k bon ili tekuci ako te bas zivciraju ti sto prodaju jednostavno zanemari te teme

00

3

Re: bonovi itd. - prijedlog

yep. i onda se dogodi dr.river (i svi njegovi accounti do sad).

00

4

Re: bonovi itd. - prijedlog

pa nema bas rizika ako salju 1., a za rivera su si sami krivi sto su mu poslali a smrdio je na kilometre

00

5

Re: bonovi itd. - prijedlog

jbg dr. river se dogodi ovako ili onako, nije bas povezano s bonovima ako on salje prvi ne moze te sjebat (iako ne bi se cudio da je jedan od ovih novih sto traze bonove bas taj dr. river)

30

Re: bonovi itd. - prijedlog

mislim da bi bilo najbolje ze sve kad bi se stranice u dogovoru sa mobilnim operaterima dogovorile da omoguce transfre sa mobilnog racuna na poker racun i obratno,da ja sad to pisem tu a neko bu okrenuo lovu kad napravi to

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
01

7

Re: bonovi itd. - prijedlog

ili bude jedna tema čisto za ponudu i potražnju bonova, te se svakih npr. tjedan ili mjesec dana zatvara stara i otvara nova da ne postane nepregledno.

12

Re: bonovi itd. - prijedlog

Zašto ban?
Po meni neka otvori moderator jednu temu za bonove i te sitne transakcije pa neka svi tamo postaju

46

9

Re: bonovi itd. - prijedlog

Ma sta se mene tiče stvarno je nepotrebno i beskorisno stavljati tu Bon za $$ na starsu. Kažem ko voli nek izvoli al po meni nema apsolutno nikakvog smisla. Pa bon možeš kupit u trgovini ak ideš po kruh il u trafici tj praktički na bilo kojem mjestu kad van izađeš.
A i između ostalog mislim da je onaj Dr.River samo napravio novi acc i polako se opet počinje uvlačiti u guzice drugima. Možda grješim, vrijeme če pokazati svoje. Al u svakom slucaju podržavam 4ladX smile

bolje ispasti glup nego iz aviona
51

10

Re: bonovi itd. - prijedlog

Skrbo napisao:

A i između ostalog mislim da je onaj Dr.River samo napravio novi acc i polako se opet počinje uvlačiti u guzice drugima

[x]

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: bonovi itd. - prijedlog

4ladX napisao:

ovo ide van kontrole.

agree.
apsolutno se slazem. u moru tvojih neozbiljnih i polutrolajucih postova u zadnje vrijeme, jedan smislen i kreativan.
chitere i scamere treba sprijeciti u startu!
http://3.bp.blogspot.com/-TYt8vILMCPo/TfbfMa7RO4I/AAAAAAAAKig/M4kqgtWJXkY/s1600/061311210804-725675.jpg

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
00

12

Re: bonovi itd. - prijedlog

otvorit jednu temu pa neka tamo bude bonova kolko ti srce želi, a ne ovako od 7 najaktivnijih tema, 2 su bonovi...
bonovi nek ostanu, ko voli nek izvoli a ne da kad otvoriš pokerpro kao da si otvorio kiosk

i svi sretni i zadovoljni

00

13

Re: bonovi itd. - prijedlog

+1

00

Re: bonovi itd. - prijedlog

A da jednostavno ban dobije tema nema vise bonova i sl nema vise dr rivera i slicnih posvetimo se pokeru i svi sretni

20

15

Re: bonovi itd. - prijedlog

Ok, napraviti čemo jednu temu samo za bonove.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

16

Re: bonovi itd. - prijedlog

Ako je to onaj na koga mislite brzo čemo otkriti (mislim da čemo imati ime i prezime), a do onda molim da ne spamate.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: bonovi itd. - prijedlog

Koji ste vi bolesnici bogte ubio

05

18

Re: bonovi itd. - prijedlog

LuckyAce imaš opomenu, nastavi vrijeđati i dobit češ ban.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
10

Re: bonovi itd. - prijedlog

fable fakat si smijesan...
evo pjesmica samo za tebe...

Hardcore isnt the amount of money the band makes. It isnt the shit talk the fans speak.
Its the messege in the music, Its the comradery, its picking some one up in the pit when they fall down, its friendship, its family, its brotherhood. I don't care how big the band get or if they make videos. Just never forget your roots
HARDCORE IS MY LIFE     ZGHC crew
51

20

Re: bonovi itd. - prijedlog

Hvala pero_zg. Keep on.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: bonovi itd. - prijedlog

odes jednom do banke, napravis racun i uplacujes/isplacujes kad ti triba. procedura traje malo duze nego kupnja bona u trafici

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: bonovi itd. - prijedlog

Samo je problem što nema u svakom mjestu u Hrvatskoj banke pa je nekome za neku malu svotu lakše i jeftinije kupiti bon nego ići uplaćivat na banku. Otvaranje teme za transakcije bonovima je super rješenje,a koga ne zanima lako može preskočiti jednu temu. Oni koji su dr.riveru slali prvi će drugi put malo bolje paziti, samo da su provjerili na netu njegov poker nick skužili bi da je scammer.

Zadnji popravljao immortal (21-09-2011 21:55:12)

"In order to live, you must be willing to die"
00

23

Re: bonovi itd. - prijedlog

LuckyAce napisao:

Koji ste vi bolesnici bogte ubio

http://img824.imageshack.us/img824/2728/howardwonder.jpg

20