Tema: Help, dali da odem na sljedeci level

Dobar dan, evo mene na 2NL. Postao sam tu neke handove pa su me svi azskocili i tak dalje, pa sada evo mene opet natrag da pitam dali da odem na visi nivo?

Znadete vec da sam u minusu na 2NL bio preko 250$, al to se skupljalo posljednju godinu onak malo po malo sam pokusavao bez nekog recepta misleci, da ako an tom elvelu nemogu dobit onda nemogu nigdje. No I razlog mog loseg igranja je tilt. Igrao sam tight ko tighter najveci, i akd bi popusio sa mojom pocket snaznom rukom zatiltao bi ko fliper. Tako sam i napravio minus.

No krenuo sam s igrom na 2NL kao da igram 2000NL, pod time mislim ozbiljnoscu, citam protivnikove ruke, ne igram bet, bet, bet. Pazim. I tako dalje. I eto me ovaj mjesec sam na +100 skoro i to u posljednih tjedan dana vecina toga. Pa me zanima jel me mozete toliko sreca srat ili sam stvarno spreman ili ako mislite da nisam, kada cu bit? I kako da zandem kada cu bit? nije valjda da moram doc na nulu. Jer sam jos 180$ u minusu na voom nivou.

Tenks

00

Re: Help, dali da odem na sljedeci level

it's problem

Moveup šta prije. Da bitaš limit možeš znat nakon najmanje 100k handova iako je i to malo možda. Ali nema smisla čekati 100k handova dok si na mikrosima, čim imaš 20BI za veči level MUVAP!

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
10

Re: Help, dali da odem na sljedeci level

Imam ja BI za jako veliki level ali mislim da bi ubrzo imao Bi za njamanji level. Nemogu tako gledat jer moj BI se napunio igranjem SSS i SNG. I zato ova nedoumica gdje neznam dal sam siguran. Ako treba 100k handova onda mislim da nisam spreman jer ja sam tek sad poceo da pokazujem neke znakove zivota na 2NL.

00

Re: Help, dali da odem na sljedeci level

I movedown ako pocnes gubit

00

Re: Help, dali da odem na sljedeci level

it's problem.
Kažeš da ako ideš na veči level onda češ brzo ič na dole level, onda nemoj iči na veči level. Nisam ti rekao da trebaš čekati 100k handova prije nego ideš gore level nego da muvapaš čim prije dok si na mikrosima.
Ako imaš BI za jako veliki level (?) kojeg si napravio na SNG onda ne kužim zašto ne igraš ono di crushaš a ne da donkaš lovu na cashu?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Help, dali da odem na sljedeci level

Neigram jer SSS (najveci dio moje zarade) se vise nemoze igrat... barem ne onos to sam ja igrao. A SNG je zarada tako mala da je smijesno igrat i male levele jer kak je vec popularna izreka: Everyone is solid.

Ok ovako cu, malo cu jos tu da drbam jer me danas malo bad beatalo pa sam malo mozda i tiltao pa cu jos malo ostat na 2NL. Al jel stvarno velika razlika 2NL i sljedeci nivo mislim da je 4NL.

00

Re: Help, dali da odem na sljedeci level

Nema razlike do NL25 ako dobro table selectaš. Ali ako tiltaš it's problem.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

8

Re: Help, dali da odem na sljedeci level

dfable napisao:

it's problem.

+1


it's problem

10

Re: Help, dali da odem na sljedeci level

stavi nekih 40$ buksa "na stranu", a ovo ostalo deri na limitu iznad, ak spušiš vratiš se, ak ne ideš dalje....

pa nije da od toga živiš, zato

                                              H E   W H O   D A R E S   W I N S

00

10

Re: Help, dali da odem na sljedeci level

Da, mislim neigram ja lose, znam vecinu koraka, kako odigrati, protiv koga. A bojim se da sam danas opet tiltao nakon sto sam postavio villaina u poziciju da izgubi depp stack da ga an riveru posere. Nisam bio ljut niti sam isao all in na svaku akrtu niti sam sita promjenio u igri jer znam da tiltam. Al mislim da sam tiltao mada nisam ni znao da tiltam jer je stanje nakon sat igre bilo -3$,

00

11

Re: Help, dali da odem na sljedeci level

da ti ne piješ možda kavu prije grindanja,  lol , ja sam znal od previše kave podivljat pa session završi po 10 BI minusa

tebi treba očito nekaj za relax, spali jedan, ili popij nekaj kratkog, mislim sve ok ali ak se nastaviš tak živcirat pa jebote prije ćeš čir zaradit nego pare

najbolje je ti je da se nakon večeg bad beata makneš od kompa i vratiš dok se smiriš, bar dok ti se tolerancija ne pojača

naravno nije bad beat ak ti slowplayaš hand i dok lik bogodi 2 outera i zgura ti calaš 70% stacka i čudiš se kak je on sad pogodil dva outera

00

Re: Help, dali da odem na sljedeci level

ako se bojiš tiltanja ili sličnog onda poker nije za tebe ne razumijem što želiš da ti odgovorimo? imaš novaca, znanja (tako bar ti kažeš) za velike levele i sad tu ideš u krug bi ne bi, da/ne, toplo/hladno i sl. probaj nl 25 4 stola ako imaš br za to i to je to. ne kuzim sta kad doživiš neki natkup KK vs 22 preflop odjednom se pretvoriš u vukodlaka i počneš random stiskat reraise sa 39o?? ako je tako onda treniraj lončarstvo  big_smile

Zadnji popravljao BoyFromBalkans (22-09-2011 15:14:15)

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
10

13

Re: Help, dali da odem na sljedeci level

da na kraju će tiltat zbog straha od tiltanja lol

10

Re: Help, dali da odem na sljedeci level

opcenito ako osoba ima prevelik strah od tilta/gubitka velikog dijela br-a, i negativnog utjecaja variance poker nije za nju koliko god bila nadarena i imala analitički um. pricao je dr. giggy u jednom od svojih videa na bluefieru da zna par likova koji bi bili genijalni igraci ali jednostavno polude na natkupe i da za takve osobe uopce nije poker, ili neka druga igra koja ima luck element u sebi... Tako dasad mozda imas nekog talenta, mozda analiticki kuzis igru, mozda si matematicki genij (a mozda i nisi smile) ali ako imas problema sa tiltanjem i ako svaki natkup gledas kao "Jao jebem ti spusio sam AA vs QJo, a mogao sam si od tog buyina kupit x i y" onda poker definitivno nije za tebe. Pozdrav i nemoj zamjerit nesta

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
00

15

Re: Help, dali da odem na sljedeci level

Dobro ne tiltam tako jako. nego sam primjetio kada mis e dogodi neko sranje da mi se zacas dogodi drugo sranje za koje sam mozda i sam kriv.

A pitanje je jednostavno, kada oici dalje. Citao sam o tome negdje, da treba bankroll. Ali treba i nesto drugo, pa reko mozda netko znade sto sve nam treba da bi level upali.

00

16

Re: Help, dali da odem na sljedeci level

kad budeš rasturio NL2, zaradiš preko 100 dolara na NL2 i to ti je 25 BI za NL4, možeš i više jer od viška glava ne boli a samim tim i ako te ne bude išlo na NL4 da se možeš vratit na NL2 i to je to, nema tu nekog presvetog pisma

00

17

Re: Help, dali da odem na sljedeci level

Da shacal al je problem sto ja imam -180$ na tom levelu. koje sam skupio isprobavanjem, testiranjem, nepromisljenom igrom i tako dalje.(skinuo sam sad 80$ u ovom mjesecu). Znaci da budem siguran u sebe vise onak da dobijem samopouzdanje da dobijem bi bilo dobro da dodjem na nulu.

Ok hvala. A onda za daljnje level upanje koristim metodu 25BI.
Hvala

00

Re: Help, dali da odem na sljedeci level

uzmi npr 3 BI shot za nl5, ako spusis ta  3bi nije smak svijeta vrati se na nl2 i onda opet tako...
sto nije jasno stavi hand na forum i gg

00

19

Re: Help, dali da odem na sljedeci level

dobro, to ti je sad više psihički što misliš da se moraš vratit na nulu i to sve... ako misliš da si spreman za veći limit, napravi to, bez obzira došao ti do one 0 ili ne. Probaj malo NL4 igrat, uči na greškama, nije se nitko rodio da prelazi levele ko od šale, istina neki malo lakše a neki teže, al ako si uporan sve se može. Čitaj malo knjige što se tiče igre, a i što se tiče mentalne stabilnosti također pročitaj, meni da je netko rekao prije godinu dana da je literatura što se tiče psihe u pokeru vrlo bitna rekao bih mu da nema pojma šta priča. Igraj, čitaj, gledaj, uči, da je poker jednostavan svi bi ga igrali!

00