Tema: Tom „durrr“ Dwan novi Team Full Tilt član

http://www.pokerpro.com.hr/uploads/slike/team-fulltilt.png

Najpoznatiji poker wunderkid, Tom Dwan, postao je 14. član Team Full Tilta te se priključio megazvijezdama poput Philla Iveya i Patrika Antoniusa. Ovaj poker genije je jedan od najpoznatijih i najpopularnijih online igrača današnjice, sa ukupnim prihodima od više milijuna dolara, od čega je samo prošle godine inkasirao astronomskih 5.5 milijuna dolara!

Pročitaj više...

00

2

Re: Tom „durrr“ Dwan novi Team Full Tilt član

da stvarno super igrač

..navodno sam cuo da je tokom godine zaradio 5.5 milijuna (kao sto i gore pise) i da je u prvih mjesec dana slijedeče godine izgubio oko 1.5 milijuna

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

3

Re: Tom „durrr“ Dwan novi Team Full Tilt član

Vuco napisao:

da stvarno super igrač

..navodno sam cuo da je tokom godine zaradio 5.5 milijuna (kao sto i gore pise) i da je u prvih mjesec dana slijedeče godine izgubio oko 1.5 milijuna

15BI downswing protiv najjače konkurencije je kao puno?

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: Tom „durrr“ Dwan novi Team Full Tilt član

danas je dosao na 4.3milje down

Zadnji popravljao Mrrrcina (11-11-2009 23:28:37)

00

5

Re: Tom „durrr“ Dwan novi Team Full Tilt član

Mrrrcina napisao:

danas je dosao na 4.3milje down

HU variance is a bitch.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

6

Re: Tom „durrr“ Dwan novi Team Full Tilt član

da, al problem je u tome sto navodno ne runa ispod EV-a tak da >30 BI-a u skoro 40k handova ipak nesto pokazuje

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: Tom „durrr“ Dwan novi Team Full Tilt član

gledao sam malo danas njegov match .. u 20 minuta kaj sam pratil jedan stol izgubio je 300k s tim da je isildur pogodil runner runner za flush, onda sljedece ide durrrr all in s K :card_spade Q :card_diamond  i isildur s Q  :card_club  J :card_heart , i flop turn river dolazi u  :card_heart ... jednostavno cold deck za durra

Zadnji popravljao Mrrrcina (12-11-2009 01:32:51)

00