Tema: Trebam nekog sa MB-om

Pozdrav svima, naime htio bih se pretplatiti na HuSnG.com, no nazalost trenutno nemam funkcionalan MB account. Poslao sam mail sa upitom primaju li uplate preko Pokerstars player transfera, no evo sto mi je odgovorio Ryan (osnivac Husng.com):

Hi *********,

Unfortunately, our operations are in the USA, and PokerStars had to leave the market, making not only removing our ability to play on PokerStars, but also removing our ability to make person to person transfers.

Therefore, it's very difficult for this to happen.

We do offer moneybookers, in addition to credit card, debit card and paypal as payment options.  If none of those work, perhaps you might have a friend that you can transfer to on PokerStars and he can pay for you with those options?  If so, make sure it is a trusted friend.

Thanks,

Ryan

Dakle, naj jednostavnije rjesenje bi mi bilo to da ja nekom shippam lovu na Stars, a onda taj isti shippa njemu sa Moneybookersa (Skrill, w/e).

Radi se o 25$, nazalost imam samo 25.45 na accountu tako da vam ne mogu dati nista vise od toga kao reward za pomoc, no ako ima neka dobra dusa voljna pomoci, bio bih vrlo zahvalan, a i koliko god da je 45 centi malo, move je +EV I guess  big_smile

Naravno, saljem prvi, povjerljivim clanovima. Ako se nade takav, neka mi ostavi ovdje PS acc i ja cu mu shippati $ cim se probudim, pa onda kad vam lova stigne javim tu mail za MB!

Help please big_smile !  Hvala unaprijed !

20

Re: Trebam nekog sa MB-om

napravi si novi mb acc, mozes s bilokojim imenom i samo s njega uplatis...

Nije da smo da ispred vremena, za nas vrijeme ne postoji!!
http://youtu.be/CNMinQa0wGE
01

Re: Trebam nekog sa MB-om

ja cu ti rijesiti iako vec dugo neigram na PS al nema veze ,naravno ako ti nitko do sada nije pomogao

00