Tema: nogomet

evo da ne zakrzljamo svi dok grindamo i da se malo druzimo pojavila se ideja od strane zeme da se organizira nogomet,prjedlog je da se skupimo negdje i iznajmimo termin u ponedeljak, pa evo sam nek se jave zainteresirani da vidimo kolko nas otprilike ima..
kasnije pivo culjak casti i dace dofurava neke picke tak da ko hoce moze i jebat

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
20

2

Re: nogomet

in..ako je u zg-u?

00

3

Re: nogomet

U ovakvim situacijama pozalim sto ne zivim u Zg-u, dobro to potraje dok ne pogledam more sa prozora  tongue ali svejedno

Ae izvjestite kako je proslo ako se odrzi, gl

p.s.
malo za motivaciju

il Fenomeno.. simply the best  wink

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: nogomet

i ja ak nebude kad radim drugu

00

Re: nogomet

jos malo info
1.iznajmili bi termin od 2h i cil je da imamo 3-4 ekipe pa da se igra pobjednik ostaje,10 min tekma

2. za prvi put da nema bas previse anonimaca koje niko ne zna tek ak bu nas falilo
nas vec ima za 2 ekipe- 1. dace ekipa (,dace,medo,puska,vlado,ja)
                                        2.zemo ekipa (zemo,puki,culjo,brky,mandza)

ja bi volio kad bi se i kao treca/cetvrta ekipa pojavili isto neki nama poznati ljudi jer nikom nije u interesu da se pojavi tam nas 12 i da niko nikog ne zna, ja osobno prizeljkujem neku JUST ekipu ili pokerica ekipu ili nes sl iglavno da su to ljudi koji se druze

Zadnji popravljao NisiPazio (11-10-2011 18:50:09)

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
00

Re: nogomet

Zemo ekipa zajebani igraci big_smile haha evo pitat cu ja par svojih pokerasa mozda i lijenog Boru uspijem nagovorit pa javim

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: nogomet

sidebets up to 1k

00

Re: nogomet

da   mi je smao gledat zemana kako igra sad snimite mi

00

Re: nogomet

Mirari napisao:

da   mi je smao gledat zemana kako igra sad snimite mi

+1k

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

10

Re: nogomet

Mirari napisao:

da   mi je smao gledat zemana kako igra sad snimite mi

Pa on je profesionalac. Nemojte se zajebavat s njim

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
01

11

Re: nogomet

NisiPazio napisao:

1. dace ekipa (,dace,medo,puska,vlado,ja)

jedino vladu znam , ko su ovi ostali anonimci ?  big_smile

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: nogomet

ja sam in smile

00

Re: nogomet

a zas u petak nestavite?
i koliki je taj teren kad planirate igrat 4+1?
a prva ekipa bas i nisu nes poznati..

Zadnji popravljao tonkobonko (11-10-2011 23:29:29)

00

Re: nogomet

zovite ako bude falilo wink
ako ste za...mogla bi jedna ekipa biti od anonimaca...
brzo se upoznamo, pa to vise necemo biti... big_smile

00

Re: nogomet

koje vrijeme bi to bilo kad bismo uzeli termin negdje navecer 20,21h ili ?

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
02

Re: nogomet

nece culjak castit!

03

Re: nogomet

bump ? gdje bi se igralo ? kad bi uzeli u koje vrijeme termin ?

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
01

Re: nogomet

evo prvi nogomet je iza nas
vecer je zapocela iznenadenjem a kretor je mandza,sve nas je iznenadio sto je dosao u kupacim
nije tu nedostajalo ni nogometa, mozda neocekivano ali jaca se pokazala ekipa velikoga dacea koji je i sam pokazao zavidne golmanske vjestine i tek u rjetikm slucajevima bio savladan
da ne fali atrakcija pobrinuo se zemo koji se nerijetko zalevelo i pokazao da uvijek postoji tezi nacin za prec nekog
najugodnija iznenadenja veceri po izboru publike su puska koji je pokazao jednu rutiniranu lakocu poentiranja i bora koji je svojom penetracijom po boku cesto stvarao probleme dezorjentiranom vladi
jos se tu trab spomenuti medvjed koji nije trazio previse paznnje fancy playevima ali je odradio vrhunski posao sa jedne strane kao destruktor protivniceke igre a sa druge je  svojoj ekipi dao miran pas i pravovremenu loptu u ptostor
culjo kao nogometni znalac i poznavatelj teorije nogometa je do maksimuma iskoristio svoje ne odvise velike tjelesne sposobnosti za nogomet i doigrao jednu solidnu utakmicu te u nekoliko navrata matirao dacea...
sve u svemu jedna lijepa vecer i kvalitetno druzenje za deceke sa pokerproa

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
40

19

Re: nogomet

NisiPazio napisao:

da ne fali atrakcija pobrinuo se zemo koji se nerijetko zalevelo i pokazao da uvijek postoji tezi nacin za prec nekog

hahahahahaha  lol  lol

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub