Tema: HUD (što da stavim za CB)

Koristim ove statse:
VPIP--PFR---Steal---3bet
AGF----Flop CB----Fold to  flop CB--- Hands

Ako netko ima prijedlog što ispraviti i jesu li dobri brojevi zamolio bih da kaže
i ne znam što staviti za CB ?

VPIP                              Pre-flop raise                           Steal                                3-Bet     
red = < 14.0                  red = < 7.0                               red = < 25.0                        red = < 3
yellow = < 27.0              yellow = < 21.0                         yellow = < 35.0                   yellow = < 8
green = < 42.0               green = < inf                            green = < inf                      green = < inf
blue = <  inf                                                           
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Agf                                  Flop CB                        Fold to Flop CB                  Hands =  blue
red  = < 1.5                      red  =    ?                       red  =    ?       
yellow = < 4.0                   yellow  =  ?                   yellow  =  ?
green = < inf                     green = <   ?                  green = <   ?                   



Uglavnom crvenog izbjegavam, zeleni mi donosi +, a žuti je ideal
svi savjeti su dobrodošli!

Zadnji popravljao chech (16-10-2011 14:55:22)

00

Re: HUD (što da stavim za CB)

hm, ne bi trebo izbjegavat nikog a i za većinu tih statova treba ima dosta velik sample da bi oni uopće bili relevantni, više se fokusiraj na to kako villain odigrava pojedine tipove hendova/drawova nego na brojke koje te na nižim limitima i na manjem sampleu mogu podosta zavarat i odvest u skroz krivo razmišljanje...

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
10

Re: HUD (što da stavim za CB)

Ovisi ti o tipu igraca, nije isto ako uber nit sa 12/10 cb 70 % i dobar lag sa 30/25 cb 50%

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
00

4

Re: HUD (što da stavim za CB)

Thanks, ali mene zanima kako bi otprilike trebai izgledat   Flop CB i  Fold to Flop CB

Zadnji popravljao chech (16-10-2011 15:21:01)

00

Re: HUD (što da stavim za CB)

evo ti moj hud, tocnije nije moj nego je modificiran hud bluefire proa alana jacksona...
koristim njegove pop upove, osim sto sam kod vpip dodao limp opcije ako se sjecam...

ugl ide ovako
vpip/pfr/3bet/fold to 3bet/4 bet range
fold vs steal flopcb/fold to flop cb /turn cb/bet river/ hands

kod hands imas showdown opcije kao went to shodwon, and won when saw flop

http://www.sendspace.com/file/2e6jvy

Zadnji popravljao BoyFromBalkans (16-10-2011 15:28:22)

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
00

Re: HUD (što da stavim za CB)

e da... kod fold vs steal na pop upu imas i steal, a boje su kopija od alanovog huda

http://i.imgur.com/cSx6r.jpg

Zadnji popravljao BoyFromBalkans (16-10-2011 15:31:10)

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
00

Re: HUD (što da stavim za CB)

sb i bb fold to steal je super, i steal from CO, button i  SB je korisno za 6max

00

Re: HUD (što da stavim za CB)

a pogotovo za full ring, usput baci oko i na 3bet vs steal jer ima igraca koji imaju recimo ukupni 3bet oko 3% dok potpuno luduju s blindova, to govorim za full ring neznam jel takav trend i na 6max

00

Re: HUD (što da stavim za CB)

najbolje ti je da 3bet stat iskljucis dok nemas barem 1k handova o nekom jer nema smisla se zamarati sa brojem koji te krivo navodi ako mu je uneseno 5 3betanih handova. najbolje je trertirati 3betove isto na microsima, dok ne uocis nesto iz svoje glave.

00

Re: HUD (što da stavim za CB)

Andre_787 napisao:

a pogotovo za full ring, usput baci oko i na 3bet vs steal jer ima igraca koji imaju recimo ukupni 3bet oko 3% dok potpuno luduju s blindova, to govorim za full ring neznam jel takav trend i na 6max



je, samo sto se tamo cesce calliraju 3betovi tako da se nađeš u svakakvim spotovima

00

Re: HUD (što da stavim za CB)

moze stavit sample, zasto bi ga micao? andre slazem se da su navedeni statsi korisni al opet za njih je također potreban stample, a ako imas previse redova/statsa u hudu postanes lako stats monkey i imas neke robotske odluke za koje uopce nemas sample  big_smile
meni je najsick stvar sto sam vidio jedan lik sa dc foruma koji je igrao nl 2 25 stolova i imao hud od valjda 10 redova lol

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
00

Re: HUD (što da stavim za CB)

REGexploiter napisao:
Andre_787 napisao:

a pogotovo za full ring, usput baci oko i na 3bet vs steal jer ima igraca koji imaju recimo ukupni 3bet oko 3% dok potpuno luduju s blindova, to govorim za full ring neznam jel takav trend i na 6max



je, samo sto se tamo cesce calliraju 3betovi tako da se nađeš u svakakvim spotovima

ovisi, vecina meh regova koji igraju 20+ stolova su culi da je stealanje dobro i puno foldaju na resteal, ili su fit and fold postflop
ali naravno treba imati veci sample za takve stvari

00

Re: HUD (što da stavim za CB)

Dobro, ne mora ali posto je nl2 bi i mogao. Cisto zato jer dodjes do razmisljanja da su vise loose nego stvarno jesu, ono kad ti pise 3bet 16 ili 17 sta ti znaci u 90 handova.

00

14

Re: HUD (što da stavim za CB)

ja koristim robin HUD...imaš ga negdje na forumu...potraži...meni je čudo...

00

15

Re: HUD (što da stavim za CB)

evo:

http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.php?id=4674

http://img227.imageshack.us/img227/2235/izgledhuda.jpg

00