Tema: Ipoker!?

Jesam ja jedini koji na titanu svaki put kad isplati novce uljece u takve bad beatove da je to za ubit se? ono 3, 5,10 % uredno ljudi pogode svako stotinjak ruku? Isto tako kad uplatim onda sve ide odlicno dok ne isplatim cash bonuse zaradu ovo ono...
Da ne govorim da svako malo uletim na neki stol na kojem uredno gubim sve zivo i nezivo i to sa fullovima, flopanim bojama itd... svako malo...

U 170k ruku  vec sam oko 40+ BI ispod EV-a???

Jeli postoji itko ko je tamo uspio zaraditi uredno bez ovih nenormalnih gluposti?

Zadnji popravljao Colleric (18-10-2011 08:20:04)

00

Re: Ipoker!?

To ti vjerojatno tako izgleda zbog variance. Logicno je da poslje dobitka ide gubitak, a poslje gubitka dobitak. Ako isplacujes znaci da si vec dobio, al prije il kasnije moras nest i spljugati.

Sta se tice EVa, -40BI je dosta na 170k handova, al to ti nist ne znaci jer ti to pun kurac ovisi o tome kako odigravas odredjene ruke.
Btw, koji limit igras?

00

Re: Ipoker!?

rounder1984 napisao:

To ti vjerojatno tako izgleda zbog variance. Logicno je da poslje dobitka ide gubitak, a poslje gubitka dobitak. Ako isplacujes znaci da si vec dobio, al prije il kasnije moras nest i spljugati.

Sta se tice EVa, -40BI je dosta na 170k handova, al to ti nist ne znaci jer ti to pun kurac ovisi o tome kako odigravas odredjene ruke.
Btw, koji limit igras?

miksam izmedju nl 50 i 20 Funti vecinom. Je logicno je ali zasto NIKAD ne gubim nenormalno dok ne isplatim? ali bas nikad. Onda isplata i ubi boze. Nesto tu ne stima... gledam statistiku ljudi koji dobro igraju i jos nisam naisao na nikoga tko je u dobrom plusu da to slici na nesto... Igra tko u dobrom plusu ovamo uopce?

Npr. evo sad. U ruci imam 109s, tribetam lika sa btn-a, FLOP   A-7-8, ja u boji, Betam, lik rejza, ja all in call,   turn river KA, on AK u ruci...

Sad prije ovoga  pogodim sa btn-a set petica na  K95 boardu, on bet ja call, pada 10, on bet ja rejz on all in, river K   on K10

Jucer   ja 44  u sb-u   flop 433    43 u boji,  turn 8 od boje, bet raise,  all in on ima boju, sa A2, river 5 u boji,  ode ja u kurac.

I takvih gluposti ko u prici a da ne kazem za manji set na set koje u jednom danu  znam po 3-4 naredat...  za probit na mozak. Inace igram 29-25 pa sam sad zadnje dane spustio na urednih 21-18 jer sam isplatio pa da se ne nalazin u sjebanin spotovima i sva ista sranja ko i prije...

EDIT: Mislin da cu ovde igrat jos jaaako malo dok ne rjesim nesto bonusa jos jer ovo nema veze s guzicom smile Jer tesko da me netko moze razuvjerit u ovo pogotovo s ovolikim -ev -om

Zadnji popravljao Colleric (18-10-2011 09:17:18)

00

Re: Ipoker!?

Aj nemoj nist isplacivati sljedecih 100-150k handova, pa cemo viditi.

Btw, nemos po ptr gledat ko je u dobrom plusu na ipokeru jer ptr ne tracka pun k handova

00

Re: Ipoker!?

pokusaj sa entractionom!  tamo je sve po PS-u!  cool

00

Re: Ipoker!?

rounder1984 napisao:

Aj nemoj nist isplacivati sljedecih 100-150k handova, pa cemo viditi.

Btw, nemos po ptr gledat ko je u dobrom plusu na ipokeru jer ptr ne tracka pun k handova

E jebi ga meni svaki misec triba bar 3-4k kuna od pokera, bonusa i pizdarija za zivit tako da to i nije jednostavna opcija smile

00

Re: Ipoker!?

Pa sta onda pizdis.  lol
Ok, ne znam koji volume mjesecno ulazes, al 500-600$ mjesecno na nl20-nl50 nije lose ako ne igras jako puno.

00

Re: Ipoker!?

meni kao da isto zasmrdilo jučer baš na ipokeru, nisam od onih ljudi koji govori kako je nešto namješteno i šta ti ja znam gluposti.
ALI, u sessionu od 4 sata jučer, AK<A6, KK<AK, na BB sa 9h6h, flop A27 (sve u hercu), zguramo se na flopu on meni pokaže 8hJh, a obojica 200 bb i to još funte, i onda mi se počne događat da na 4/9 stolova dobijem parove i tako zaredom se dogodi dvaput, čak i triput

00

Re: Ipoker!?

Problem kod vecine igraonica na IPoker mrezi je taj, sto daju nerealne promocije, kako bi privukli sto veci broj igraca. Podji od sebe. Na koliko mesecno, izlazis sa "povracajem" tj bonus i cash back itd. Samo od bonusa imas povracaj 35%. Mesecno pravis vise od 1000$ rake sto znaci da si Titanijum nivo tj da imas oko 20000 poena mesecno koji se dupliraju na kraju meseca. Znaci 40000. Njih zamenis za 300$, sto je ukupno 650, ili 65% rake back, cash back, nazovi to kako hoces. Ako menjas kasnije sledceg meseca ova cifra ide preko 70%. E sada ako oni tebi daju 65-70% cash back i affiliate partneru koji te je doveo do njih minimum 25% , gde je tu njihova zarada? Ne zaboravimo da imaju i velike troskove za koriscenja softvera to jest da placaju PlayTech-u. I kakva je tu logika?

00

Re: Ipoker!?

rounder1984 napisao:

Pa sta onda pizdis.  lol
Ok, ne znam koji volume mjesecno ulazes, al 500-600$ mjesecno na nl20-nl50 nije lose ako ne igras jako puno.

pizdim na -ev kad isplatim bilo sta smile  ma nije uopce poanta dobivanje ili gubljenje nego je poanta u nesrici koja se uvik nekin cudnin slucajen dodje odma nakon isplate i NEMOZE prestat dok ne popusim kisu. I onda ide sve normalno 20 dana 6-7 Bi uredno i onda isplata i opet bum i tako stalno. I ne govorim samo za jedan account smile

00

Re: Ipoker!?

Durrrrko. You got the point smile

Jos je bolja zarada kad si ti taj revenue itd tako dobijes sve to smile Neznam jeli se uopce isplati toliko igrati ako nisi i affiliate i igrac smile

odradis mjesecno nekih 70k ruku igrajuci u nuli sa cash backom i revenueom si NAJMANJE u plusu 500-600 kako god okrenes.

Ma ja sam sve dok je bio tilt igrao na tiltu i svi su govrili da je majesteno ali ovoliko bolesnih situacija u malo vrimena je pretesko vidit. I nikad nisam govorio da je namjesteno... ali ovo je nesto presumljivo. Jos pusti botovi,  a tko zna ciji su, show.

EDIT: Uglavnom ja ne vidim nacin KAKO bit u minusu na ipokeru sa pustin sranjima i to je dobra stvar ali sto se tice same igre to je smisna stvar.

Zadnji popravljao Colleric (18-10-2011 10:57:20)

00

Re: Ipoker!?

Da ali baš zato što se ipoker pretvorio u bot grind i rakeback pro nitfest, igra postaje nemoguca, pa jebote zar je normalno da na nl 4 i 10 je vrh kad nadjes stol sa 19% kao najveci smile)))))))) Puno ljudi mi se zali na botove, i da su toliko napredovali da su be zato mislim da treba tu mrezu zaobilazit u širokom luku. imho stars-party-ongame-entraction i to je to

Zadnji popravljao BoyFromBalkans (18-10-2011 11:22:44)

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
00

Re: Ipoker!?

Igrao sam na mnogim igraonicama IPoker mreze i sve sto sam zaradio to je od IPoker-a. Ali zadrzavam se samo dok cistim bonus. Eventualno mogu da ostanem ukoliko mi ponude novi bonus. Inace slazem se sa svime sto kazes. Ali nema mesta kukanju dok se zaradjuje, pa makar i preko cahs back-a samo big_smile .Sto se tice botova no problem, sto se mene tice igrao bih samo protiv njih.

00

Re: Ipoker!?

BoyFromBalkans napisao:

Da ali baš zato što se ipoker pretvorio u bot grind i rakeback pro nitfest, igra postaje nemoguca, pa jebote zar je normalno da na nl 4 i 10 je vrh kad nadjes stol sa 19% kao najveci smile)))))))) Puno ljudi mi se zali na botove, i da su toliko napredovali da su be zato mislim da treba tu mrezu zaobilazit u širokom luku. imho stars-party-ongame-entraction i to je to

Ma budaletina ni cut ni vidit smile

00

Re: Ipoker!?

I onda kad se pojave bude wait lista od min 10 ljudi big_smile

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
00

Re: Ipoker!?

BoyFromBalkans napisao:

I onda kad se pojave bude wait lista od min 10 ljudi big_smile

I onda kad upadnes za taj stol budala ti dva puta pogodi 10% i onda se ubijes:)

00

Re: Ipoker!?

Colleric imas PM

00

Re: Ipoker!?

BoyFromBalkans napisao:

Da ali baš zato što se ipoker pretvorio u bot grind i rakeback pro nitfest, igra postaje nemoguca, pa jebote zar je normalno da na nl 4 i 10 je vrh kad nadjes stol sa 19% kao najveci

Ovo ne drzi vodu.
Do navecer je istina da je dosta mal players/flop, al nakon 8-9 sati pa do 2 ujutro ima dovoljno kvalitetnih stolova.

00

19

Re: Ipoker!?

Jesi razmišljao da nakon isplate, uplatiš minimum da poništiš negativno djelovanje isplate? big_smile

00

Re: Ipoker!?

http://static.skynetblogs.be/media/45175/dyn007_original_636_539_pjpeg_2681950_f7db6d19e9b8f65c1f5d25d142462b9d.jpg

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
10

21

Re: Ipoker!?

sve je to namješteno  big_smile  banda profiterska  lol

00

Re: Ipoker!?

roba59 napisao:

Jesi razmišljao da nakon isplate, uplatiš minimum da poništiš negativno djelovanje isplate? big_smile

Evo upravo sam stavio SVE isplatit pa cu opet uplatit smile ovo se sve cini preglupo i vjerojatno je preglupo smile ali meni je bomba u glavi od bad beatova smile

00

Re: Ipoker!?

Pa ne, ja sam uvjeren u postojanje cashout cursea. Dogadjalo mi se na svim sajtovima na kojima sam igrao, redovito. I da potvrdim Collericovu tezu, na iPokeru se dogadjalo najcesce.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Ipoker!?

a kad san ja govoria...

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Ipoker!?

Evo i slike za danas. Pobrisa san cili history i krenija od pocetka i sad KAKO BIT U PLUSU s ovin u dva sessiona...KAKO!?

i to usrani nl 20 kojeg beata i dite od 12 godina sa 2.5 promila

Zadnji popravljao Colleric (18-10-2011 17:49:04)

00