Tema: uplatio na pokerstars 2

evo buduci da su mi neki zaspamali temu, otvaram novu. uplatio sam danas 100 dolara i igro sam jedan na jedan i zaradio sam 230 dolara u malo vise od sat vremena. igro sam rotiv nekog igraca sto ima puno zvjezdica kraj svoga imena(neznam kako se to namjesti) al fora izgleda, ako mi netko moze objasnit kako da to stavim bio bi zahvalan.
Moram priznat da su me danas kraljice dobro isle, nisam nijednom izgubio na njih zacudo. i imo sam jednom dva asa, taman sam mislio da ce on dic na 3 dolara ko sto je stalno dizo da mu zveknem olin ali bacio je nije mi ni 3 dolara dao. a uzeo sam ga na olin kad sam dobio boju na cetvrtoj a on je imo kentu od prve tri karte ito najjacu. i jos sam ga blefiro dosta puta, jednom sam ceku petu od herca ali nije dosla i ja sam iso olin i on je foldo iako je razmisljao puno, ja sam mislio da ce platit i vec sam ljut bio ali dobro je proslo. znaci isplati se gurnut olin tako kad nista ne dodje, ocito uvijek bace a vjerojatno i oni nesto cekaju pa ako ne dodje nemaju nista.
i danas mi je frend naravio ovaj hem, cudo od rograma, mogu sve ruke poslije vidit, samo neznam kako se mogu stavit tu vidio sam da neki od vas stave nekad a ja neznam kako i isto bi bio zahvalan kad bi mi neko reko. i graf sam skuzio sam kako se gleda i usliko sam ga i evo stavit cu ga da vidite.
nakon svega, moram priznat da mislim da sam dobro naucio igrat ovo jedan na jedan, dobro me ide, mislim da bi mogo to svaki dan igrat, svaki dan ovako dignem 200 do 250 dolara i super. u svakom slucaju bolje mi je nego onaj turnir jucer pa da opet izgubim sa kraljicama ili onaj kes sa 50 dolara, puno ljudi ima treba cekat kartu puno..
eto toliko evo probat cu vam jos stavit graf da vidite a valjda cu znat..

42

2

Re: uplatio na pokerstars 2

jebemti neznam kako da tu stavim sliku sa kompjutera, moze li mi neko pomoc, hvala

00

Re: uplatio na pokerstars 2

http://cdn.huddler.com/f/f0/f069ad45_epic_facepalm_by_rjth.jpg

00

Re: uplatio na pokerstars 2

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTst7yPz-EQCX8vKa0PeU1JIEVpwpWcZzqbvtoPT6w79mjCkzno

00

5

Re: uplatio na pokerstars 2

koji je k vama decki, moze netko odgovoriti kako da sliku stavim?

00

Re: uplatio na pokerstars 2

www.tinypic.com -> tu uploadaj sliku
onda u post upiši [img]tu stavi link od lsike sta si uploadao[/img]

00

7

Re: uplatio na pokerstars 2

http://i54.tinypic.com/2ebs7ro.png

00

Re: uplatio na pokerstars 2

http://4.bp.blogspot.com/-Q9dQELHmuPM/TheUUgToQyI/AAAAAAAAAME/WZ3S_d-ZNHU/s1600/facepalm%2Bcollage%2B3.jpg

club  heart  diamond  spade
10

9

Re: uplatio na pokerstars 2

cropoker500 napisao:

www.tinypic.com -> tu uploadaj sliku
onda u post upiši [img]tu stavi link od lsike sta si uploadao[/img]

hvala puno

00

Re: uplatio na pokerstars 2

in b4 busto

00

Re: uplatio na pokerstars 2

@pero

jebote pero



















































hahahaahahaahahahahahahah

"Omahu uopće ne igram jer je to igra na sreću. Nikada ne znaš gdje si i vrlo je teško protivnika staviti na ruku. U takvom pokeru prevladava faktor sreće, a znanje ima puno manju ulogu. Izbjegavam ga maksimalno."
00

Re: uplatio na pokerstars 2

ne sad za ozbiljno...vjerovatno neznas sta je to brm niti vjerujem da ti drugi pocnu objasnjavat i upucivat te na "pravi put" da ih nebi previse slusao pa se neci ni trudit...iskreno ti zelim srecu da dignes par stotina i dobro ih zapijes prije nego sto sve ostalo poklonis..ftw

"Omahu uopće ne igram jer je to igra na sreću. Nikada ne znaš gdje si i vrlo je teško protivnika staviti na ruku. U takvom pokeru prevladava faktor sreće, a znanje ima puno manju ulogu. Izbjegavam ga maksimalno."
00

13

Re: uplatio na pokerstars 2

zašto imam osjećaj da će za par sati osvanuti tema "uplatio na pokerstars 3" tongue

10

14

Re: uplatio na pokerstars 2

matan napisao:

http://i54.tinypic.com/2ebs7ro.png

a sta je bilo prije ovih zadnjih 400 handova???

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: uplatio na pokerstars 2

brt napisao:

zašto imam osjećaj da će za par sati osvanuti tema "moze par dolara na starse?" ili "prodajem bonove" tongue

fyp

10

16

Re: uplatio na pokerstars 2

kriss napisao:

a sta je bilo prije ovih zadnjih 400 handova???

to sve ti piše u kratkoj priči sa naslovom "uplatio na pokerstars"
big_smile  big_smile  big_smile

Zadnji popravljao brt (21-10-2011 23:47:09)

00

Re: uplatio na pokerstars 2

Vidis ti drug moj ovi likovi ovdje na forumu nama govore oni su ovo ono pametuju a vise na forumu , pa da imate para kockali bi ne bi bili na forumu ja ovdje dodjem kad ne uplatim pare i to jednom mjesecno napisem 50 postova . ja od vas 95% ovdje smijem se kladit na vagu sve zaradjene pare smijem staviti i da budem u plusu ne kazem da sam najvis zaradio ali od 95% vas sam zaradio vise para od pokera . Sta lik je 180% dobar i treba cestitat a ne domah sta je bilo prije ovih ruku pa nek je bilo sta je bilo momak nam je pokazao na slici da je zaradio sta je bilo on zna i svaka cast nek te ubuduce i bolje ide wink

I na kraju bude " HARAŠO"

http://www.youtube.com/watch?v=eoY8tAIpo3E&feature=related
01

Re: uplatio na pokerstars 2

samo cu vam reci da ovaj djecak momak covjek sta je vec nije glup i ne igra od jucer pa da mu govorite i objasnjajete pojmove . Vidis on zna naci prikaz zarade a ja ne znam a igram poker najmanje 5 godina . ja sam kafanski pokeras i nisam puno vezan za online poker kao vi streberi . ja znam uci igrat i nikad nisam igrao vise od 4 stola istovremeno

I na kraju bude " HARAŠO"

http://www.youtube.com/watch?v=eoY8tAIpo3E&feature=related
10

19

Re: uplatio na pokerstars 2

hare jel se dere po kafanama texas holdem?

00

Re: uplatio na pokerstars 2

jebiga..nemozemo svi bit kafanaši!

Zadnji popravljao ToldYtoFold (22-10-2011 00:15:13)

"Omahu uopće ne igram jer je to igra na sreću. Nikada ne znaš gdje si i vrlo je teško protivnika staviti na ruku. U takvom pokeru prevladava faktor sreće, a znanje ima puno manju ulogu. Izbjegavam ga maksimalno."
00

21

Re: uplatio na pokerstars 2

Sretno sa ovim igranjem "jedan na jedan" super ti je krenulo.. sretno i tebi Hare sa igranjem i zarađivanjem ocito i tebi dobro ide kad si u top 5% po zaradi na forumu wink
Siguran sam da mozete nac akcije "jedan na jedan" protiv dosta clanova foruma koji igraju na Starsu pa evo bilo bi zanimljivo gledat tako kvalitetan dovoboj.. ja vam mogu dat nesto akcije na Lucky-u i Betmostu i ako ne igram "jedan na jedan" jel

smile

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: uplatio na pokerstars 2

@ tonac...ocito je da si jedan mućki štreber pa hare nece trosit vrijeme na tebe

"Omahu uopće ne igram jer je to igra na sreću. Nikada ne znaš gdje si i vrlo je teško protivnika staviti na ruku. U takvom pokeru prevladava faktor sreće, a znanje ima puno manju ulogu. Izbjegavam ga maksimalno."
10

23

Re: uplatio na pokerstars 2

Zar sam ja jedini koji misli samo običan trol? istina jako dobar trol...

20

24

Re: uplatio na pokerstars 2

[x] troll
[ ] dobar troll
[ ] jako dobar troll

00

Re: uplatio na pokerstars 2

Tilt napisao:

[x] troll
[ ] dobar troll
[ ] jako dobar troll

+1

"In order to live, you must be willing to die"
00