Tema: Sng9man - Fresh Start

Nakon šta sam par puta izgubio roll odlucio sam konačno poštivati brm i ne igrati ono što nebi trebao igrati smile
Cash mi ne ide, jednostavno sam preloš u tome tako da sam odlučio igrati Sng9 man
Prije nego šta sam krenuo igrati pročitao sam knjigu od Moshmana, Sng Strategija i dodatno utvrdio gradivo big_smile
Htjeo bi pročitati još neke knjige i pogledati neke dobre videje pa ako igrate Sng regularno molio bi neke savjete šta i kako dalje

Igrati sam počeo prije par dana, Igram 7$ sng i roll mi je 200x buyinova ( Možda malo previše al eto odlucio sam da cu se držati striktno toga big_smile )
Nisam imao baš puno vremena tako da sam u ovih par dana odigrao jako malo tako da ce pravi projekt krenuti tek negdje sredinom idučeg mjeseca
A nadalje kroz mjesec dana mislim igrati oko 50sngova po danu, do minimalno 1000 mjesečno..

Za sada mi flipovi baš i ne idu. Redovito pušim KK vs AK, QQ vs JJ itd itd. Al ce sa vremenom sve doci na svoje smile Nadam se big_smile

Evo i grafa od ovoga šta sam odigrao, usput, nije mi primilo 4sng turnira, kak da to učitam? Probao sam edit raditi al nije ga prihvatilo..

Statsi za sad su:
Vpip% 27.1 PFR% 17.8 3bet%5.9

Usput uzeo sam orginalni HoldemManager, htjeo bih znati koje bi statse drugih igraca trebao imati u hudu za sng turnire i ima li netko kakav hud ?
I često imam probleme sa hudom, kako pomaknem npr ime jednog igraca na njegovo odgovarajuce mjesto isto tako se na drugom stolu miče na toj poziciji hud od nekog drugog igraca, pa je na kraju sve pobrkano i mogu imati na samo jednom stolu ime i hud do tog igraca a na svim drugima je pobrkano, i neznam kako da to rješim, pa ako netko zna sve to može PM il odgovor tu smile

bolje ispasti glup nego iz aviona
00

Re: Sng9man - Fresh Start

evo ti link za moj hud ako želiš isprobati, sretno sa projektom smile
http://www.2shared.com/document/RO_lxJS1/sitngohud.html

Jesi podesio ovo? i podesi si seating preferences na site-u

http://img217.imageshack.us/img217/7820/unledeue.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Zadnji popravljao nenadjebiv (24-10-2011 16:55:17)

Fire walk with me
00

Re: Sng9man - Fresh Start

gl... jel igras normal ili turbo speed?

00

4

Re: Sng9man - Fresh Start

Gdje igras? Moraš podesiti prefered seat i u poker klijentu i u hemu,najčešće je to problem.
Ovo s incomplete turnirima najčešće rijesava updejt. Inače kad ručno upisujes moraš checkirati onaj "is player finished" box u editu.

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

5

Re: Sng9man - Fresh Start

Igram Normal, na starsima, Podesio sam prefered seat i sad sve radi, Hvala
A ovo za incoplete turnire cu probati rjesiti sad nakon sta odigram ove sta sad igram

Zadnji popravljao Skrbo (24-10-2011 17:59:23)

bolje ispasti glup nego iz aviona
00

6

Re: Sng9man - Fresh Start

Evo mali update o tome kako mi ide

Usput, danas mi ide poprilično dobro, sve sam bolji i bolji, Roi za današnje odigrane turnire je na 56% a po evu kaže da bi trebao biti 63% tako da sam jako zadovoljan svojom igrom, no to ne znači da ne trebam još napredovati big_smile
Tako da bi molio nekoga tko igra ovo da mi preporuči koje Videje za sng, upoznao sam jednog rega šveđana kojemu se je svidjela moja igra i on mi je dao jako puno knjiga za sng da se jos vise naucim smile
Tako da molim za videje ako netko zna koji su dobri smile

bolje ispasti glup nego iz aviona
00