Tema: OGLAS

trazi se:

normalna osoba na forumu koja se nece sprdati sa mojim postovima i nazivati me svakakvim nazivima i ismijavati me samo zato sto su ljubomorni na moj uspjeh jer neki 3000 dolara su vidili samo kad su gledali kako netko igra na haj stejks visokim ulozima. Molim lijepo, ja vasu igru ne kritiziram ni ne hvalim pa nemojte niti vi moju.. ja samo imam potrebu i zadovoljstvo da vas povremeno obavjestim o nekom uspjehu ili neuspjehu i slicno.

Hvala.

10

Re: OGLAS

http://awesomegifs.com/wp-content/uploads/cool-story-bro1.gif

10

Re: OGLAS

matan napisao:

trazi se:

normalna osoba na forumu koja se nece sprdati sa mojim postovima i nazivati me svakakvim nazivima i ismijavati me samo zato sto su ljubomorni na moj uspjeh jer neki 3000 dolara su vidili samo kad su gledali kako netko igra na haj stejks visokim ulozima. Molim lijepo, ja vasu igru ne kritiziram ni ne hvalim pa nemojte niti vi moju.. ja samo imam potrebu i zadovoljstvo da vas povremeno obavjestim o nekom uspjehu ili neuspjehu i slicno.

Hvala.

samo naprijed matane..pusti ti nih i njihovo pricanje....
ajde samo kako bi im dokazao..daj screenshoot chasier-a...prekrijes ime, prezime, adresu, mail...samo ostavis da se vidi stanje u $, p da ti njih uvjeris da prestanu pricati gluposti...

00

Re: OGLAS

kolko plačaš?

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
20

5

Re: OGLAS

BuffaloBill44 napisao:
matan napisao:

trazi se:

normalna osoba na forumu koja se nece sprdati sa mojim postovima i nazivati me svakakvim nazivima i ismijavati me samo zato sto su ljubomorni na moj uspjeh jer neki 3000 dolara su vidili samo kad su gledali kako netko igra na haj stejks visokim ulozima. Molim lijepo, ja vasu igru ne kritiziram ni ne hvalim pa nemojte niti vi moju.. ja samo imam potrebu i zadovoljstvo da vas povremeno obavjestim o nekom uspjehu ili neuspjehu i slicno.

Hvala.

samo naprijed matane..pusti ti nih i njihovo pricanje....
ajde samo kako bi im dokazao..daj screenshoot chasier-a...prekrijes ime, prezime, adresu, mail...samo ostavis da se vidi stanje u $, p da ti njih uvjeris da prestanu pricati gluposti...

evo stize slika, sad ugasite svjetlo u sobi i spankajte na nju.samo da uslikam i uploadam

00

6

Re: OGLAS

[x] Subscribed to your thread

[x] Ja sam ljubomoran na tvojih 3k uspjeha

[x] Ja bi volio naucit crushat igro kao ti

PS. mbn imat 3k na cashierju, ja sam do sad imo najvise 45$

50

7

Re: OGLAS

pajk:
[x] tebi osobno se nitko nije ni obracao
[x] subscribed si na moj thread ocito
[x] paznju mozes privuci i na druge nacine
[x] trebas naucit pisat hrvatski
[x] ovo s ovim iksevima je pederski i retardirano

50

8

Re: OGLAS

evo vam slika cashiera samo je malo manji jer ste me nazivcirali i izgubio sam u 20 minuta 800 dolara ko zadnji kreten. to nek ide vama na savjest.al nema veze
ajmo wankeri otkopcavajte hlace smile

http://i44.tinypic.com/xgd35v.png

00

9

Re: OGLAS

i eto pogađajte nadimak kad vas toliko zanima nadimak, prvo slovo sam vam ostavio.

00

Re: OGLAS

cashoutaj tisuću dolara da osjetiš malo novac kroz ekipu, kurabe i potoke alkohola a s ostalim grindaj NL25 to češ uništavat kad već ovako melješ ekipu na midstakesima  hmm

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

11

Re: OGLAS

RedDevil_7 napisao:

cashoutaj tisuću dolara da osjetiš malo novac kroz ekipu, kurabe i potoke alkohola a s ostalim grindaj NL25 to češ uništavat kad već ovako melješ ekipu na midstakesima  hmm

necu ispisivat nista ne treba mi love sad, a ocu sto prije u napad na ove nazoviprofesionalce i na dragana galica(ako je on pimpilipmi). gledam ga vec dva dana kako igra i skuzio sam ga skroz. izut cu ga iz cipela do nove godine!

00

12

Re: OGLAS

Još jedanput nekoga nazovi pogrdnim nazivom i imaš ban.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

13

Re: OGLAS

$2K in cashier must be nice  yikes

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

14

Re: OGLAS

pazi, da neces imat playmoney balance veci od real money

00

15

Re: OGLAS

Pajk napisao:

pazi, da neces imat playmoney balance veci od real money

kad izuje pimpya imat ce vise u cashieru neg cjeli forum big_smile

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

16

Re: OGLAS

deco99 napisao:
Pajk napisao:

pazi, da neces imat playmoney balance veci od real money

kad izuje pimpya imat ce vise u cashieru neg cjeli forum big_smile

to je to, deco tebe cu stejkat za 1-2 smile

00

17

Re: OGLAS

ty ty

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: OGLAS

00

Re: OGLAS

M sve 5, skuzili smo da si hardcore alfa muzjak koji ima poker u malome prstu, ali friend ne moj silovati ekipu tu na forumu a pogotovo ne na kojim limitima igraju i koliko imaju ili nemaju na accountu jer stvarno nije Ok. i btw mojne forsirati tu macho shprehu jer ako popljugas ban tvoji postovi nece imati apsolutno nikakav kredibilitet, tako da malo stani na loptu. a sto se mene tice ti i perpetuum_kaizen ste unijeli malo akcije na forum, a to je ok samo bez silovanja. a u poker karijeri ti iskreno zelim puno uspijeha kao i svim nasim igracima. gl...

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
00

Re: OGLAS

Slika keramičkih pločica na podu (koliko me sjećanje služi) drmarac se bavio keramikom. Sn počinje na m tako da je preočito, i još tlači ekipu na forumu.

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
00

Re: OGLAS

hahah daj me nemoj j.... bas sam pomislio da bi to mogo biti dr(ko)marac ali sta ce njemu ovo on je svjetski putnik i brand....

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
00

Re: OGLAS

je ziher je on samo mi nije jasno da je sakupio 2k u kasi

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
00

Re: OGLAS

matan napisao:

pajk:
[x] tebi osobno se nitko nije ni obracao
[x] subscribed si na moj thread ocito
[x] paznju mozes privuci i na druge nacine
[x] trebas naucit pisat hrvatski
[x] ovo s ovim iksevima je pederski i retardirano

big_smile  big_smile  big_smile

A da si imao ljubav kao sigurnu luku, ne bi danas na pozdrav dizao ruku...
00

Re: OGLAS

matan napisao:

 
pederski i retardirano

http://farm6.static.flickr.com/5269/5632792727_fa65efa625.jpg

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
00

Re: OGLAS

GG matane smile

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00