Tema: Ulaziti u igru ili ne

Več par dana imam nedoumicu, kada dobijem npr J, 5 ili K, 2 ili A, 7 itd. treba li sa takvim kartama ulaziti u igru ili ne tj treba li postaviti iznos blinda ili ne?

00

Re: Ulaziti u igru ili ne

J5 i K2 su smeče handovi i uvijek ih foldaš. A7 igraš samo s buttona ako si prvi u potu i ako napraviš rejz.

00

Re: Ulaziti u igru ili ne

Možeš rejzat i na cutoffu A7 ako su iza tebe tihgt igrači. Naravno ako otvaraš igru.

00

Re: Ulaziti u igru ili ne

Znaći sa A7 se ne limpa?

Online poker spašava živote.
00

Re: Ulaziti u igru ili ne

Ne limpa se s nicim... Osim ako ima limpera ispred tebe mozes limpat parove, suited connectore i Ax suited

http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewtopic.php?id=609 wink

00

Re: Ulaziti u igru ili ne

hehe, bas me zanima kaj bi mu npr. gus hansen odgovorio... wink

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

Re: Ulaziti u igru ili ne

ako imas dobar predosjecaj svakako callaj sa ti rukama, nikad ne znas kaj ce doc,ali bas nikad...

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
00

Re: Ulaziti u igru ili ne

NisiPazio napisao:

ako imas dobar predosjecaj svakako callaj sa ti rukama, nikad ne znas kaj ce doc,ali bas nikad...

Ovo je najgori savjet ikad.

00

Re: Ulaziti u igru ili ne

NisiPazio napisao:

ako imas dobar predosjecaj svakako callaj sa ti rukama, nikad ne znas kaj ce doc,ali bas nikad...

Ako imaš dobar predosjećaj, uplati lotto, ali nemoj ni slučajno za poker tako razmišljati. Poker nije rulet, nego matematika.

rekao si kontadiktornu stvar, "ako imaš predosjećaj" i "nikad ne znaš šta će doći"

Zadnji popravljao Rear_Admiral (16-11-2009 21:46:11)

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

10

Re: Ulaziti u igru ili ne

kaj npr da napravim sa rukom 7,8 u boji? uplatiti blin ili...

00

11

Re: Ulaziti u igru ili ne

Još me zanima npr ako dobijem ruku K,K što s tom rukom? ako napravim preveliki bet vjerojatno će svi foldat, a ako idem navlačiti igrače može mu se otvoriti svašta, dva manja para, A , boja, skala...???

00

Re: Ulaziti u igru ili ne

Za početak pročitaj neku poker knjigu.

00

13

Re: Ulaziti u igru ili ne

jel imaš za preporučiti koju dobru poker knjigu na hrvatskom?

00

Re: Ulaziti u igru ili ne

Rear_Admiral napisao:
NisiPazio napisao:

ako imas dobar predosjecaj svakako callaj sa ti rukama, nikad ne znas kaj ce doc,ali bas nikad...

Ako imaš dobar predosjećaj, uplati lotto, ali nemoj ni slučajno za poker tako razmišljati. Poker nije rulet, nego matematika.

rekao si kontadiktornu stvar, "ako imaš predosjećaj" i "nikad ne znaš šta će doći"


mislim da je i poker igra srece takder,da je bitan faktor intuicija i pozitivno razmisljnje...

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
00

15

Re: Ulaziti u igru ili ne

je, primjetio sam to. npr, ako jako zazelim kad ulazim u igru s K2, obicno na flopu dobijem K22 i protivnik mi preda stack

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: Ulaziti u igru ili ne

NisiPazio napisao:

mislim da je i poker igra srece takoder,da je bitan faktor intuicija i pozitivno razmisljnje...

To se može primjeniti na bilo što, ne samo poker. A preflop igra nema velike veze s intuicijom. Nakon flopa ima, ali u ovoj temi o tome nije riječ.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Ulaziti u igru ili ne

dsaw91 napisao:

jel imaš za preporučiti koju dobru poker knjigu na hrvatskom?

Nažalost, nema ih.

Evo ti prilika da naučiš engleski i savladaš poker.

00

Re: Ulaziti u igru ili ne

ja s tim svim kaj si nabrojio uđem u igru i onda kad me niš ne pogodi na flopu onda bacim...moraš probati

00

Re: Ulaziti u igru ili ne

nemojte tako razmišljati, možda te taj put nešto pogodi, ali gledano u dugom roku, to se ne isplati. I ako te pogodi, može biti da nekog drugog pogodi jače, a onda izgubiš dosta love ili čega već. Puno rijeđe tebe pogodi jače nego nekog drugog. Šta razmišljate dok s lošim kartama ulazite?  Žao vam je da se ne okrene nešto a vi ste foldali ruku koja bi bila jaka? Ne isplati se jednostavno.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Ulaziti u igru ili ne

NisiPazio napisao:

ako imas dobar predosjecaj svakako callaj sa ti rukama, nikad ne znas kaj ce doc,ali bas nikad...

tako je. moras probat! sta ti znas sta ce se doli otvorit!

milac napisao:

je, primjetio sam to. npr, ako jako zazelim kad ulazim u igru s K2, obicno na flopu dobijem K22 i protivnik mi preda stack

e, al ako je recimo neko kraj tebe, i ako oboje stvarno to zelite, onda se vise puta otvori takav flop, nego kad si sam, jel tako?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Ulaziti u igru ili ne

dsaw91 napisao:

Več par dana imam nedoumicu, kada dobijem npr J, 5 ili K, 2 ili A, 7 itd. treba li sa takvim kartama ulaziti u igru ili ne tj treba li postaviti iznos blinda ili ne?

pogledaj ovo, mislin da ce ti dosta pomoc

http://www.pokerpro.com.hr/vip/fakker11 … roller.swf

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

22

Re: Ulaziti u igru ili ne

lol

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: Ulaziti u igru ili ne

zamorano11 napisao:
NisiPazio napisao:

ako imas dobar predosjecaj svakako callaj sa ti rukama, nikad ne znas kaj ce doc,ali bas nikad...

tako je. moras probat! sta ti znas sta ce se doli otvorit!

nadam se da se šališ...

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Ulaziti u igru ili ne

Rear_Admiral napisao:
zamorano11 napisao:
NisiPazio napisao:

ako imas dobar predosjecaj svakako callaj sa ti rukama, nikad ne znas kaj ce doc,ali bas nikad...

tako je. moras probat! sta ti znas sta ce se doli otvorit!

nadam se da se šališ...

obv

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

25

Re: Ulaziti u igru ili ne

zamorano11 napisao:
milac napisao:

je, primjetio sam to. npr, ako jako zazelim kad ulazim u igru s K2, obicno na flopu dobijem K22 i protivnik mi preda stack

e, al ako je recimo neko kraj tebe, i ako oboje stvarno to zelite, onda se vise puta otvori takav flop, nego kad si sam, jel tako?

sto nas je vise, veca je sansa da cemo dobit zamisljene karte. imas u jednoj knjizi formulu, F=n*V+Zm pri cemu su F karte na flopu, n broj ljudi, V dobra volja a Zm ziva muzika.  znam pozvat obitelj i prijatelje, primimo se za ruke oko stola i snagom dobre volje i pozitivnog razmisljanja natjeramo karte da se pojave na flopu.

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00